Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

COVID vakcinacija

sakta1

Es esmu krustcelēs un domāju kur iet vai vskcineties vai nē šobrīd apsveru konkrētu vakcīnu Moderna vai 13nedēļā uzsākt vakcināciju? Ko iesaka Jūsu ārsti-ginekologi kurā periodā labāk vakcineties lai neietekmētu mazuli.Vai kāda ir saņēmusi vakcīnu grūtniecības laikā ?

burundux

Tas taču jāapsriež ar savu uzraugošo ginekologu un ģimenes ārstu.

sakta1
Ieteikti izlasīt vakcīnas "Lietošanas instrukciju" un apspriest ar savu ārstu vai konkrēti Tavà situācijā riskantāk ir vakcinēties vai nevakcinēties

Papildināts 22.05.2021 12:47:

https://ec.europa.eu/health/documents/community-register/2021/20210106150575/anx_150575_lv.pdf

Papildināts 22.05.2021 12:48:

Papildināts 22.05.2021 12:50:

Ja Tevi apmierina vakcīnas drošums, kas pārbaudīta uz grūsnām dzīvnieku mātītēm un "sagaidāmais ieguvums pārsniedz iespējamo riski", tad uz priekšu.

De Oro

Labāk vakcinējies, tik daudzām grūtniecēm, kuras saslimušas ar kovidu, ir nevajadzīgas problēmas, pat nedzīvi bērniņi piedzimuši, nav ko velti riskēt. Pajautā ģimenes ārstam, kura pote labāka, ja ir izvēle, bet, savādāk, nav ko spēlēt laimes spēli.

burundux jautāju ārstam atbildēja ka labāk nē,ja varu jo vakcīna ir jauna. Tāpēc rakstu šeit varbūt kādai ir pieredze šajā laikā ar vakcīnu, mēģinu izlemt kā rīkoties

Papildināts 22.05.2021 21:59:

burundux jautāju ārstam atbildēja ka labāk nē,ja varu jo vakcīna ir jauna. Tāpēc rakstu šeit varbūt kādai ir pieredze šajā laikā ar vakcīnu, mēģinu izlemt kā rīkoties

De Oro
Pfff... daudzām grūtniecēm grutniecība pārtrūkst, dzimst arī nedzīvi bērni... tā vienkārši notiek. Nesen tvnet bija raksts, ka oficiāli līdz 22.nedēļai Latvijā ir piefiksējuši tikai 4 tādus gadijumus 1,5 gada laikā un arī tad vēl īsti nezināja vai kovids bija noteicošais. Latvijā grūtnieces ir vakcinētas salīdzinoši mazā skaitā, taču ASV arī kā blakusparādības ir reģistrēti spontānie aborti un citas problēmas ar grūtniecību.

sakta1
Jautāji ārstam, kurš nav hipnotizēts un ir saprātīgs paldies Dievam, un labāk uzticies foruma anonīmiem šausmu stāstiem?

De Oro
Muļķības galīgas runā, man gan ir vairāk dzirdēts par spontānajiem abortiem un placentas trombozēm pēc vakcīnas, tai skaitā spontānais pēc vakcīnas notika paziņai.

sakta1
nu kādu pieredzi ar šajā laikā ar vakcīnu tu gribi dzirdēt? To,ka sašpricēta grūtniece nav atstiepusies nākamajā dienā? Tak padomā loģiski,cik šajā laikā sašpricetas grūtnieces ir dzemdējušas, lai varētu secināt,ka šprice droša ne tikai grūtniecei,bet bērnam arī. Klausies ko tev dr saka.

Andahta

De Oro

dreamgirl, Lienite923

https://www2.hse.ie/screening-and-vaccinations/covid-19-vaccine/get-the-vaccine/pregnancy/

https://www2.hse.ie/conditions/coronavirus-and-pregnancy.html#:~:text=If%20you%20have%20symptoms%20of,or%20not%20you%20have%20symptoms.

COVID placentitis and stillbirth

A very small number of stillbirths are linked to a condition called COVID placentitis.

COVID placentitis is when the placenta becomes infected with COVID-19. It can affect the placenta’s ability to pass oxygen and nutrients to your baby.

Stillbirths linked to COVID placentitis have mostly happened when COVID-19 infection rates were very high. It is likely to become of less concern as COVID-19 infection rates fall.

Contact your maternity unit or hospital immediately if you notice your baby is not moving as much as usual.

Papildināts 23.05.2021 12:11:

Katrs jau var darīt kā grib, bet es, personīgi, ieteiktu neriskēt ar nedzimušā bērniņa dzīvību. Pati vakcinētos, ja būtu stāvoklī. Kaut gan arī neesot esmu izvakcinējusies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419413