Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

COVID vakcinacija

sakta1

Arī es esmu grūtniecības 3. trimestrī, vakcinējos pirms nedēļas ar Pfizer, viss ok, nebija nekādas blaknes. Pirms tam konsultējos ar vairākiem ārstiem, un visi kā viens iesaka vakcinēties, jo saslimt grūtniecības laikā ir daudz riskantāk. (Zinu vēl vairākas grūtnieces, kas vakcinējušās gan 2., gan 3. trimestrī, un viss ok). Protams, saprotu tās, kas baidās, bet, mani vairāk biedētu saslimšana šajā laikā.

Julija_
Protams ka neviens ārsts par jebkuru manu izvēli atbildīgs nebūs. Bet vai tad ārste uzņemsies risku par vakcīnas sekām? Tu zini, ka vakcinējoties, tev būs jāparaksta papīrs, ka tu pati nes atbildību un apzinies riskus? Vismaz, kad es potējos pret masalām un gripu, man nekas tāds nebija jāparaksta, jo tur viss jau labi izpētīts. Ārstes teica, ka vakcīnas ilglaicīga ietekme nav izpētīta un neviena grūtniece LV vēl nav mirusi no covida, man vairākas kolēģes grūtnieces slimoja, nekas traks nebija, noritēja daudz vieglāk nekā gripa. Protams katram savi tarakāni, un nevar zinaat, cik smaga būs gaita, bet domāju, ka nevajag tik traki pārspīlēt un baidīties no tā covida un arī tik akli uzticēties vakcīnai ko tik nesen saražoja un kā nekā no tā, cik labi iet vakcinācija daudz kas šobrīd ir atkārīgs ekonomikas nozarē.

zemudensroze

Noteikti nepotēties! Potes ir eksperimentālās un tikai potējamais pats ar savu parakstu uzņemas atbildību par sekām! Pētījumi noslēgsies tikai 2023.gadā! Ne ražotāji, ne dakteri, ne valdība, ne TV neuzņemas atbildību, apdrošinātāji neapdrošina pret blaknēm. Visu cieņu dakterei, kas godīgi pateica, ka nevajag potēties.

Pagājušajā nedēļā saņēmu informāciju no ārzemēm par ilgi gaidītu grūtniecību, kas beidzās pēc 2.potes. Jaunā nelaimīgā māmiņa domāja, kur lai liek savu pienu, tikai komentētāji šo pienu neieteica nevienam bērnam...jo iespējams, ka tas varētu nobeigt vēl kādu bērniņu.

Meriona

Par to, ka slimošana nekāda trakā nav un neviena nav mirusi. Toties bērni ir gan miruši 3.trimestrī slimnīcā nonākušajām grūtniecēm. To stāstīja mana daktere. Jā, vakcīna ir jauna, bet tā ir būvēta uz jau esošas vakcīnu bāzes. Bet šī tēma ir tāda pati kā vakcīna pret gripu grūtniecības laikā. Es vakcinējos ar abiem bērniem, ieteica gan ginekologs gan ģā un tie nav kaktu ārsti. Tāpat arī es šoreiz tomēr uzticos saviem ārstiem kā arī pati palasīju informāciju. Secinājumi un izvēle katra paša ziņā jebkurā gadījumā.

PucitePucite
Es loti labi saprotu ka jebkura gadijumaa atbildibu nesišu tikai es. Par arstiem pajautaju jo pa lielam tagad jau visi arsti iesaka poti... Nu un pa lielam man vienalga uz arsta vai citu par/pret vakcinistu domam, jo es vienigi pati pienemšu lemumu.
grutnieces slimo un var but nekas traks, bet bija ari slikti rezultati kas jau tika pieminets.... es dzivee jau trapji 1% nelaimigaja procentaa tapec tagad visu izverteju 10 reizes.

Julija_
Un šeit var trāpīt arī pēc vakcīnas mirušo skaitā... domāju, ka šī tēma tiešām ir bezgalīga un vienīgā pareiza lēmuma šeit nav

PucitePucite
Viss kaut kur var trapit. Pareiza nav- katrs izlemj izejot no savas situacijas. Nav nekas slikts padalities ar pieredzi un domam bez liekas agresijas

Pirms rakstu - neesmu antivakseris un 100% bez šaubām vakcinētos, ja nebūtu stāvoklī, bet grūtniecība liek izvērtēt visu informāciju, kas tiek atspoguļota plašsaziņas līdzekļos daudz rūpīgāk. Reāli visvieglākais ir paļauties uz ārstu ieteikumiem vakcinēties, saņemot to drošības sajūtu, papildus arī drošība, ka mazulis pats tiks pie antivielām, bet joprojām ir tie daži procenti apsvērumu, kas liek domāt un analizēt visu detalizētāk. Katrā ziņā plānoju vakcinēties uz grūtniecības beigām - 38.-39.nedēļu, vai arī gadījumā, ja saslimstība pēkšņi pieaugtu. Darbs attālināti, bērnu uz b/d nevedu, spēļlaukumi bērnam īpaši neinteresē, iepirkumus veic vīrs, bet arī viņam minimāls kontakts ar citiem, pats ir vakcinējies jau.

Meriona

Jā, bija LTV sižets, ka PSKUS 3 grūtnieces zaudējušas mazuļus pēc Covid-19 izslimošanas 3. grūtniecības trimestrī, taču tajā pašā sižetā pataloganotoms informēja, ka vēl jāpārliecinās, vai iemesls tiešām bija Covid-19 komplikācijas, ja jau bija tāds sižets - jābūt vēl galīgajai informācijai par šiem 3 konkrētajiem gadījumiem, pagaidām vēl neatradu, varbūt kādai no Jums ir informācija.

Šaubas vieš izteikums, ka vakcīna ir būvēta uz esošo vakcīnu bāzes. Grūtniecēm iesaka Pfizer un Moderna vakcīnas, kas ir mRNA vakcīnas - tieši jaunā tipa vakcīnas. Neiesaka Astra Zeneca un Janssen, kas ir "vecā" tipa vakcīnas ar novājinātu vīrusu.

Esmu saņēmusi abas vakcīnas devas grūtniecības laikā. Pirmo 17 nedēļā, otro 20 nedēļā. Pfizer. Visi mani ārsti un ginekologu asociācija rekomendē grūtniecēm vakcinēties, izvēloties Pfizer vai moderna, jo par šīm vakcīnām jau ir plaši dati no asv, attiecībā uz grūtniecēm un zīdītājām. Tāpat noslēdzies pētījums, kas pierāda, ka antivielas tiek nodotas arī bērnam grūtniecības vai zīdīšanas laikā. Līdz šim nav oficiāli ziņots par nevienu gadījumu, kur grūtniecei vai mazajam vakcīna būtu atstājuši negatīvas sekas ( ASV šie vakcinēto mammu bērni ir jau iznēsāti un piedzimuši veseli) , turpretī ir daudz datu par to kā covid saslimšana negatīvi ietekmējusi grūtniecību. Visi klīniskie pētījumi un rekomendācijas ir publiski pieejamas.

gichus kādas balkusparādības bija pēc vakcīnām pēc 1potes esot viss ok un citi saka ka pēc otrās ir temperatūra un slikti tādas bija manas paziņas Kura protams nav stāvoklī pēc potes reakcija

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419413