Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

COVID vakcinacija

sakta1

PaulaHere
Tieši tā, Pfizer nav būvēts uz vecās bāzes, tā ir pavisam jauna pieeja, bet diemžēl vairākums pat neiedziļinās, un domā, ja jau daktere saka, jāvakcinējas, tad jau noteikti jāvakcinējas. Diemžēl nav viss tik viennozīmīgi.

PucitePucite
Grutniecibas laikaa es gan laikam nepotetos. Bet nu neteikšu ari ka nekad to nedarišu, nevar zinat.

Domāju, ka nevis vairākums, bet pat jebkura grūtniece priekš sevis individuāli izvērtē riskus, nezinu nevienu, kas paļaujas tikai uz ārstu teikto. Ir pietiekoši daudz publisku, oficiālu pētījumu par to, kā jau te minēja, ka abas - pfizer/moderna ir drošas grūtniecēm. Es pati šobrīd 34 ned, pēc nedēļas otrā pote, vakcināciju pirms tam gan apspriedu ar 3 ārstiem, gan izpētīju info. Priekš manis ieguvumu ir vairāk kā risku, ieskaitot to, ka nevēlos spēlēt loteriju, kurš gadījums - vieglais vai smagais būšu, ja saslimšu.

sakta1

Man personīgi nebija nekādu blakusparādību ne pēc pirmās ne pēc otrās vakcīnas devas. Vienīgi kādu diennakti pēc katras potes sāpēja nedaudz plecs, dūriena vietā.

Papildināts 25.05.2021 00:19:

sakta1

Jāsaka gan, ka mūsu cāļa mazuļu mēnešgrupiņā ir vēl vairākas grūtnieces, kas jau ir vakcinejušās un pagaidām divām pēc vakcīnas ir bijušas nepatīkamas blakusparādības - galvassāpes, temperatūra, nespēks. Abām pārgāja dienas, divu laikā un grūtniecība turpinās normāli.

Papildināts 25.05.2021 00:27:

Kopsummā padsmit grūtnieces no mūsu grupiņas jau ir saņēmušas vismaz pirmo devu.

Mana ārste kategoriski ir pret poti, intereses pēc pajautāju, pati negrasos potēties ar vakcīnu, kas nav pat izgājusi 3.fāzi

kikijalv

Visas Latvijā pieejamās covid vakcīnas ir apstiprinātas klīniskajos pētījumos. Pabeigtas visas trīs klīnisko pētījumu fāzes. Rezultāti ir publiski pieejami.

Es arī grūtniecības laikā nepotēšos. Biju jau pieteikusies vakcīnai, bet pārrunājot visu ar savu ārstu pārdomāju.

Manas pārdomas:

* grūtnieces bērniņus ir zaudējušas arī pirms Covid laika. Nevajag visu sasaistīt ar Covid, lūdzu. Piekam nav ziņu, ka šīs grūtnieces (3 grūtnieces Stradiņos) bērniņus zaudēja, jo slimoja ar Covid.

* Kā šīs antivielas ietekmē zīdainīša un vēlāk bērna attīstību? Kur ir dati par antivielu iespaidu uz zīdaiņiem? Kāpēc tiek uzskatīts, ka zīdaiņiem šīs antivielas vajag un tās ir labi saņemt?

* Nevajag skriet visām vakcīnām pakaļa, saprotu, ka spiediens, "potēšana" notiek pilnīgi visos informāciju līmeņos.

* Nav neviens pārliecinošs pētījums, informācijas, ka vakcīna tiešām ir nekaitīga grūtniecēm. Visur ir tikai rekomendējošs raksturs un piezīme, ka nav atrastas būtiskas vai negatīvas sekas. Jāsaprot arī tas, ka ja kaut kas slikts notiks, tad tas viss tiks apklusināts ar naudu, jo apakšā tam visam ir nauda un peļņa, ko paši vakcīnu ražotāji neslēpj.

Tie bija tikai daži punkti par kuriem aizdomāties, taču tiešām aicinu visas turēt ausis, acis vaļā un domāt.

Bet tajā pašā laikā es arī saprotu tās, kuras ir saņēmušas vakcīnas.

Turamies un visas esam veselas!

gichus

Visā pasaulē 3.fāze tiks pabeigta 2023./2024.gadā. Latvija ir izņēmums? Mazliet painteresējaties, tā vēljoprojām ir eksperimentāla, atrast oficiālos saitos var minūtes laikā šo informāciju.

Andahta

kikijalv
Mana ārste kategoriski ir pret poti, intereses pēc pajautāju, pati negrasos potēties ar vakcīnu, kas nav pat izgājusi 3.fāzi
Piedod, bet tieši 3.fāzi tā IR izgājusi. Ja ārsts pat to nezina, ko viņš par vakcināciju var ieteikt?

Meitenes, īsti nevaru saprast, par ko ir strīds? Tās, kuras uzticas, vakcinējāties, bet nevajag neko mums pierādīt un uzspiest, kā arī tās, kuras neuzticas, nevajag neko pierādīt tām, kuras vakcinējas un viņām kaut ko uzspiest. Priekš kam tas viss garie teksti ar putām uz lūpām... smiekli nāk...

Papildināts 25.05.2021 12:39:

Un tiešām kā pareizi saka Lapsa35 nevajag tagad visus mirušos nedzimušos norakstīt uz covidu, pat sižeta ārsti to neuzņemās darīt... un antivielas, par kurām jūs tik priecājaties un gribat mazuļiem nodot, vai tad tie ir kādi vitamīni? Domājāt, ka covid antivielas ir kaut kas tik drošs un nekaitīgs? Protams katrai savs viedoklis, bet diemžēl daudzas šo viedokli balsta uz "ginekoloģe teica ka jāvakcinējas", neko tālāk neizpētot un neizprotot, pat nezinot, ka pfizer pieeja nav gadu desmitiem pārbaudīta...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419413