Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

COVID vakcinacija

sakta1

Jasmiins

PucitePucite
Interesanti, ka tu pati raksti, ka nevajag uzspiest citam savu viedokli, bet jau nakamaja atkape noniecini tas, kuras nepiekrit tavam viedoklim, liekot nojaust, ka vinas nesajedz, ko dara. Diezgan liekuligi, ne?


kikijalv

Jūs neizprotama klīnisko pētījumu procesu. 3 fāze ir beigusies, bez tās nevienu medikamentu Eiropas savienībā nevar izmantot. Turpinās plašāki pētījumi - piemēram, attiecībā uz pusaudžiem. Tāpat tiek sekots līdzi pacientiem, kas noslēguši pētījumu. Tā ir standarta procedūra pēc jebkuru apstiprinātu medikamentu izstrādes.

Papildināts 25.05.2021 13:50:

Lapsa35

Pasaulē jau sen ir izdomāts, izstrādāts veids kā zinātniski apstiprināt vai noliegt kādu teoriju. Attiecībā uz to vai un kā grūtniecību ietekmē covid saslimšana ir noslēdzies pētījums, kurā vienlaikus novērota 4 000 grūtniecību, kuras nesaskārās ar covid un 4 000 grūtnieču, kuras saslima ar covid grūtniecības laikā. Rezultāti skaidri parādīja, ka grupā ar covid aaslimušajām diemžēl bija būtiski augstākā mātes mirstība, augļa mirstība, komplikācijas, pataloģijas.. nevis par procentu vai diviem augstākā, bet par vairāk kā 20 % augstāki riski.

Tāpat nav gan mūsdienu medicīnā ierastā situācija, kad veselas grūtnieces, veselus bērniņus zaudē pēkšņi 2 un 3 trimestrī ( kā tie gadījumi Stradiņos).

Kādēļ lai jebkādas antivielas ietekmētu zīdaiņa attīstību? Tas ir tāpat kā filozofēt par to vai bērna atraugu biežums zīdaiņa vecumā ietekēs to vai viņš varēs braukt ar divriteni 7 gadu vecumā. Antivielu uzdevums ir pasargāt no covid un citām saslimšanām. Turklāt ir pierādīts, ka jo biežāk organismā strādā antivielas, jo ātrāk ( efektivitāte) imunitāte reaģē, arī uz citām saslimšanām.

Jūs šeit spriežot par zinātni/ medicīnu kā par kaut ko tādu ko viena tantiņa savā pirtiņā vakar būtu iedomājusies izmantot un pārdot ticīgajiem. Mūsdienu medicīnā ir tālu attīstījusies un balstīta uz pieredzi un pētījumiem. Tāpēc bērnu mirstība krītas un cilvēku dzīves ilgums ir augstākais kāds jebkad bijis.

Kas priekš jums būtu pārliecinošs pētījums, ja esošie jūs nepārliecina?

gichus
Paldies, ka raksti tik saprotami.

Sviestabeka

PucitePucite
un antivielas, par kurām jūs tik priecājaties un gribat mazuļiem nodot, vai tad tie ir kādi vitamīni?
Un kur jūs liekat pārējās antivielas no citām vakcīnām un izslimotajām slimībām? Izfiltrējat caur dialīzes aparātu?

Taisnība, katrs pieņem savu lēmumu un nevienai pusei nav ar putām uz lūpām jāpierāda sava taisnība. Bet, ja tomēr raksta argumentus, uz kuriem balstās konkrētā cilvēka lēmums, nevajag rakstīt muļķības.


Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.


Alija

Kā šīs antivielas ietekmē zīdainīša un vēlāk bērna attīstību? Kur ir dati par antivielu iespaidu uz zīdaiņiem? Kāpēc tiek uzskatīts, ka zīdaiņiem šīs antivielas vajag un tās ir labi saņemt?
Bet varbūt, pirms uzdot tik globālus jautājumus, vajag noskaidrot, kas īsti ir antivielas? Tas ieviesīs mazliet zinošāku skatu skatu uz cilvēka bioloģiju un imūnsistēmas darbību.


Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

gichus
Nekada 3.faze nav beigusies, atver jebkuru no šo vakcīnu instrukcijām. 3.fāzi plānots pabeigt tikai 2023.-2024.gadā (kā kurai vakcīnai). Eiropā tās ir atļauts izmantot tikai ārkārtējā situācijā ar papildus uzraudzību.

Papildināts 25.05.2021 17:25:

Pie tam katru vakcinēto reģistrē ar izmantoto partijas numuru utt., lai vēlāk sekotu līdzi kādas reakcijas, blakusparādības šai grupai parādās. Katrs arī parakstās, ka ir informēts par riskiem utt. Nevienai vakcīnai līdz šim to nevajadzēja.

dreamgirll
Klīnisko pētījumu 3. fāze ir pētījums, kurā piedalās cilvēki. Šāds pētījums ir noslēdzies visām mums pieejamajām vakcīnām, lai pierādītu šo vakcīnu efektivitāti.

Vakcīna Sputnik šobrīd ES nav apstirpināta tieši tādēļ, ka viņiem Krievijā ir atšķirīgi noteikumi un viņi šo vakcīnu sāka izmantot pirms noslēdzās klīnisko pētījumu 3. fāze. Eiropā tas nav ne pieļaujams ne iespējams.

Lūk arī atbilde uz jūsu jautājumu:

https://www.apollo.lv/7191679/12-popularakie-miti-par-vakcinam-pret-covid-19-zva-sniedz-uz-pieradijumiem-balstitu-informaciju/page/4

"Vakcīnu vai zāļu reģistrācija nav iespējama bez trešās fāzes klīnisko pētījumu ar cilvēkiem rezultātu sniegšanas un izvērtēšanas Eiropas Zāļu aģentūrā, jo tā ir viena no pamatprasībām reģistrācijai. Reģistrētajām vakcīnām pret Covid-19 ir veikti šīs fāzes pētījumi un ir izvērtēti un Eiropas Zāļu aģentūrā apstiprināti to rezultāti."

Tās, kas kā argumentē, ka vakcīnas ietekme nav izpētīta- tā it kā covid vīrusa ietekme būtu izpētīta! Kapēc jūs biedē vakcīna, bet nebiedē slimība, kas var atstāt neiroloģoskus bojājumus un vēl visādus brīnumus? Nevienam pasaules ārstam vēl nav skaidrs, kapēc vienam pasūt smarža, citam garša, citam sākas depreaija, citam nogurums un citam pneimonija. Tas jūs nebiedē? Tās nav iesnas, kuras papunķosies nedēļu un pāries. Neviens jau nezin, ko tai ruletē uzgriezīs.

Mrns vakcīnas tiek pētītas jau kopš 1986.gada. vakcīnas un zāles iziet tādu kontroli, kam jūsu lūpukrāsas, krēmi un hamburgeri pat nestāv klāt. Kapēc jūs nesatrauc šo produktu ietekme uz veselību? Vai arī klasiski- visi zin, ka smēķēt ir slikti, ka tas var novest pie letāla iznākuma, bet tā pat smēķē. Bet vakcīnas ir kaut kāds melnais punkts.

Protams, katram jādara pēc savām sajūtām, bet nu vnk likās mulķīgi šie argumenti.

Es pati negribētu poteties pirmajā trimestrī, bet ne jau tapēc, ka pret covid, bet tapēc, ka pirmajā trimestrī uzskatu, ka nav vajadzīgs nekas lieks, arī ibumetīns nē. Tapēc grūtniecību atliku par gadu, tagad esmu sapotējusies un turpināsim strādāt pie

Латвийское телевидение уже рассказывало, что в Латвии были зафиксированы несколько случаев смерти плода через некоторое время после получения прививки.

[Беременным советуют прививаться от Covid-19 / Статья (lsm.lv)]

Neviens jau nekad nevarēs pierādīt ka tieši vakcīna izraisīja augļa nāvi, bet nevajag te bļaut meitenes par tiem 3 augļiem, kas covid dēļ miruši, un salīdziniet, cik LV grūtnieču pārslimojušas covid un cik ir vakcinējušas... un padomājiet


gichus
Nelasi Apollo rakstiņus, bet atver vakcīnu zāļu aprakstus. Šeit ir populārākās Pfizer apraksts https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/comirnaty-epar-product-information_lv.pdf , kur pielikuma sadaļā E ir skaidrs grafiks, kurā gala ziņojumu par klīniskajiem pētījumiem ir jàiesniedz 2023.gada decembrî. Tur ir norādīts, ka esošā “reģistrācija ir ar nosacījumiem” un tagad līdz jūlijam viņi pēta vai palīgviela ALC-0315 ir droša.

Papildināts 25.05.2021 21:34:

Par Sputniku - skaidrs, ka tur ir vairāk politika. Tāpat kā neiepērk ķīniešu vakcīnas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419413