Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

COVID vakcinacija

sakta1

LaasmaV
nu par to atlikšanu uz gadu, vispār murgs, redzēs, ko teiksi, kad tev vecumdienās pietrūkst pusgada, lai ieraudzītu savu pirmo mazbērnu, vai zaudēsi vīru pirms piedzimst bērns, tad varbūt ļoti rūgti nožēlosi, ka savu baiļu dēļ atliki par gadu... un vispār vēl nevar zināt, vai nenokāvēji savu laiciņu vispār, varbūt mazais nemaz nepieteiksies vairs

Papildināts 25.05.2021 21:38:

Mēs jau gaidām savu hemoroīdiņu, bez nekādas vakcīnas un covid točno nebūs tas, kas man diktēs, kad dzemdēt, tas manuprāt ir absurds, dzīve ir īsa, es iesaku jums pastrādāt ar psihologiem, jo viss ir jūsu galvās, un var redzēt kam tik ļoti tā dzīve ir ierobežota tieši savu nodomātu problēmu dēļ.

Es sito nesaprotu. Dr neiesaka vakcineties grutniecibas laikaa, bet mekleet atbildi forumaa. Man abi vecaki vakcinejas ar modern vakciinu, abiem bija drausmiiga passajuta pec pirmas vakcinas vairakas dienas, sagurums, un kkada saaukstesanas sajuta un pec otras vakcinas vienam temp 38,5 drebuli visas nakts garumaa, drausmiiga passajuta, kas turpinajas divas dienas, ka bija janjem briivs no darba... .citiem ir blaknes pec potes, citiem nav.. Nekad nevar zinaat,kaa pote iedarbosies, pie tam grutniecibas laika imunisteema ir pazeminaata. Diez vai temp. labveligi ietekme mazuli. Nesaku, ka arii autorei taa bus, bet ir japadomaa kaartiigi.

dreamgirll

Es jau 10 gadus strādāju starptautisku klīnisko pētījumu jomā, organizējot dažādus klīniskos pētījumus no to sākuma (protokola izstrādes) līdz noslēgumam, un lasu rakstus oriģinālvalodā un oficiālās, nevis populārās vietnēs Apollo rakstu ieliku, jo domāju ka tā Jums būs vienkāršāk saprast

Tas ka esošā reģistrācija ir ar nosacījumiem vai kā gala ziņojums jāiesniedz līdz 23 gadam nenozīmē ka nav noslēgusies 3. pētījumu fāze.

Mani vienkārši tracina, ka cilvēki apzināti vai neapzināti maldina citus izmantojot izgrieztas frāzes un terminus no dokumentiem par kuriem pašam nav it nekādas izpratnes. Ņemot vērā ka nav izpratnes par pamatvielu, arī izdarītie secinājumi pārsvarā ir pilnīgi apsurdi. Es vismaz naivi ceru, ka tā ir neapzināta rīcībā un zināšanu trūkums, nevis apzināta ļaunprātība

Olinja
Ko tu tur par murgu sarakstīji? Piedod, bet nu padomā ar galvu mazliet, pirms kaut ko raksti. Un centies nelīst citu palagos. Kapēc nedzemdēji, kad tev bija 13 gadu? Tev varbūt pietrūks tagad šie gadi, lai sagaidītu mazbērnus! Murgs totāls.

Piparkuucinja
Man visa ģimene, kolēģi un draugi ir potējušies. No visiem tikai 2 bija vispār kāda reakcija uz poti, pārējiem nekas. Nevajag dramatizēt.

Tik bezjēdzīga diskusija. Oficiālajos avotos raksta - Tikai ārsts var palīdzēt izlemt par vakcinēšanās nepieciešamību grūtniecības laikā, balstoties uz visu risku un ieguvumu izvērtējumu gan sievietei, gan auglim. Pajautāji savām grūtniecību uzraugošajam ārstam? Ja viņa viedoklim neuzticies, ej pie cita ārsta, kam uzticēsies vairāk. Lasiet informāciju uzticams avotos un sadarbībā ar ārstu lemjat, vajag vai nevajag grūtniecības laikā vakcinēties. Cāļa klukstēšana nudien nepalīdzēs pieņemt sakarīgu lēmumu.

. Diez vai temp. labveligi ietekme mazuli.
Bet saslimšanas gadījumā temperatūra un plaušu bojājumi arī diez vai labvēlīgi ietekmē mazuli, tikai potes temperatūra ir 2 dienas un ir nositama ar Paracetamolu, bet C19 izpausmes nav paredzamas un kontrolējamas.

Solitude
Labs komentārs. Man nesen paziņa izslimoja, 39 temperatūra turējās 13 dienas. Grūtneicei dzert paracetamolu 13 dienas būtu wow...

Pulss

LaasmaV, ginchus, Stripina, Edene, Solitude u.c.

Es tik ļoti ceru, ka tie, kas šaubās, tad tomēr savu lēmumu pieņems uz vienu vai otru pusi, darīs to, balstoties uz tiešām zinātniski pamatotiem avotiem, nevis uz tiem, kas te sprediķo pilnīgas muļķības. Nu ne jau Olinja, Daiginja utt. atbildēs, ja kas, bet gan ārsti, ar kuru sadarbībā šis lēmums ir jãpieņem.

Pati baroju zîdaini. Esmu vakcinēta.

Papildināts 26.05.2021 14:07:

LaasmaV, ginchus, Stripina, Edene, Solitude u.c.

Es tik ļoti ceru, ka tie, kas šaubās, tad tomēr savu lēmumu pieņems uz vienu vai otru pusi, darīs to, balstoties uz tiešām zinātniski pamatotiem avotiem, nevis uz tiem, kas te sprediķo pilnīgas muļķības. Nu ne jau Olinja, Daiginja utt. atbildēs, ja kas, bet gan ārsti, ar kuru sadarbībā šis lēmums ir jãpieņem.

Pati baroju zîdaini. Esmu vakcinēta.

Pasaules glābēji. Caur vakcīnām kļūsim ekoloģiskāki, jo diemžēl nākotnē bērni vakcinētajiem diezvai normāli būs. Pēdējās divas fāzes jau izgājām- aizslēdzām valstis un nelidojām, nebraucām. tagad vakcīnu un bērni kārta pienākusi.

Tiem, kas lepojās, ka zīdainim būs antivielas- painteresējāties vai zīdainis nākotnē bērnus savus varēs radīt?

Papildināts 26.05.2021 14:33:

Mēs jau gaidām savu hemoroīdiņu- murgs kautkāds

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419413