Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

COVID vakcinacija

sakta1

sunny droplet

gichus
Tāpat nav gan mūsdienu medicīnā ierastā situācija, kad veselas grūtnieces, veselus bērniņus zaudē pēkšņi 2 un 3 trimestrī ( kā tie gadījumi Stradiņos).
Ir gan. jo pie mums netestē trombožu riskus, kamēr nav traģēdija notikusi. Ļoti iespējams, šīm māmiņām arī bija riski, par kuriem viņas pat nenojauta un Covid vienkārši nostrādāja kā katalizators.
Es pati reiz biju tāda parauggrūtniece un tad pēkšņi 3. trim. bērniņš gāja bojā.

Visas LV pieejamās vakcīnas šobrīd ir Emergency use.
https://www.nytimes.com/interactive/2020/science/coronavirus-vaccine-tracker.html

Papildināts 26.05.2021 14:38:

Bet es neesmu pret vakcīnām. Tikai par informētiem lēmumiem.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

https://youtu.be/Y8PcYj4LIZA

Ginekoloģijas asociācijas atbilde uz jautājumu.

gichus
Lieliski, ka vietējie ārsti ir informētāki par pašiem ražotājiem

Es vakcinējos ar Pfizer 2.trimestrī. Ginekoloģe deva zaļo gaismu, jo man ir gestācijas diabēts, kas ir riska faktors. Domāju, ka te tiešām ir jāizsver ieguvumi un riski, ja nav nekādu veselības problēmu, tad iespējams neapsvērtu vakcināciju.

Grūtniecības laikā vakcinētos ar eksperimentālu vakcīnu tikai tad, ja būtu augsta riska grupā. Manuprāt, pārāk tiek glorificētas (arī no daudzu ārstu puses) šīs vakcīnas un dots pārlieku liels uzticības garants. Pagaidām NEVIENS nevar pateikt ilgtermińa iespējamās sekas, jo laiks ir pagājis łoti maz.
Man metas zosāda, kad lasu murgus par bērnu sākot no 6mēn.vakcinēšanu.

Evitucis

Vai nebija tā, ka sākotnēji grūtnieces bija grupā, kas netiek vakcinētas tāpat kā bērni?

Mani, personīgi, dara bažīgu tas, ka pirms vakcīnas ir jāparaksta "dokuments", kur ar savu parakstu jāapliecina tas, ka pati uzņemos atbildību par, nedod Dievs, nevēlamām sekām. Te nu nevarēs atsaukties uz :"ārsts teica vai ieteica".

P.s Manā paziņu lokā ir sieviete, 50+ gadīga, kurai bija veikta otrā vakcīna un 2 nedēļas pēc tās viņa saslima ar Covid, turklāt, ne vieglajā formā.

Es neesmu vakcīnu noliedzēja, pati esmu vakcinēta pret visu, ko valsts piedāvāja, kad biju bērns. Pieaugušā vecumā vakcinējos pret ērču encefalītu un difteriju.

Pašai šobrīd ir piektais bērniņš un visi 5 ir vakcinēti pēc valsts programmas un nevienā reizē man nav bijis jāparaksta "dokuments" pirms vakcinēšanās.

Sanāca "palags", bet, ja ir iekšēja pārliecība, ka vajag šo vakcīnu, tad jāvakcinājas, ja tomēr šaubas māc, tad jāizsver kārtīgi jā vai nē.

Evita un Anna Šarlote (14.11.2012., 4208 g un 57 cm)

http://lb1m.lilypie.com/0HASp2.png?hbUvVucS

Evitucis
Nekāds dokuments nav jāparaksta, vismaz man nebij.
Neviens nav teicis, ka visi tie kas savakcinēti nesaslims. Ja nebūtu vakcinēta tā sieviete varbūt būtu nomirusi?

Man arī nekas nebija jāparaksta, vakcinējos BKUS, kur īsi pirms vakcinēšanas ar māsiņu vēl runājām un viņa teica, ka Pfizer ir grūtniecēm droša vakcīna.

Vakcinētām personām tāpat pastāv iespēja saslimt, tikai tas norit vieglākā formā jeb visdrīzāk nebūs nepieciešamība vērsties pēc neatliekamās medicīniskās palīdzības un gulēt pie plaušu aparātiem slimojot.

Es izslimoju vīrusu un pati slimošana jau ir ļoti nepatīkama, bet tas, ka pēc tam Tev, jaunam, veselīgam cilvēkam kāpjot pa trepēm uz 2.stāvu ir aizdusa, ceļoties no gultas katrreiz galvas reiboņi, izteikti krīt ārā mati un tas viss vairāk kā mēneša garumā...tas ir nu ļooooti nepatīkami.

Bet izsvērt par un pret noteikti vajag katram pašam. Jo vairāk vakcinēti cilvēki apkārt, jo drošāk arī, ja viens pa vidu nav vakcinējies.

Evitucis
Tieši tā! Viss ir efektīvi un droši, bet atbildību par iespējamām negatīvām sekām uzńemies pati. Fantastika vispār. Un vēl ar tādu nenormālu spiedienu kā LV, tad ir marasms. Es vēl varētu saprast to spiedienu, ja vismaz valsts nestu atbildību, bet izskatās, ka dału sabiedrības apmierina arī esošā situācija, tāpēc nekas nav jāmaina, jo no sabiedrības nav pretspiediena. Dažreiz liekas, ka skatos fantastikas filmu, bet tad attopos, ka tas ir pa īstam.
Ne īsti pa tēmu, bet interesanta ir FB cenzūra-par kovid drīkst būt tikai šausmu stāsti, bet par vakcīnām gan kā par mirušajiem-vai nu neko, vai nu labu. Tas vien ticamības momentu sit nost

Lyrica

Es arī nesaprotu kas jums bija jāparaksta. Man bija jāparakstās par saviem mērījumiem, un, ka jūtos labi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419413