Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

COVID vakcinacija

sakta1

Evitucis
Saule55
Es arī brīnos,ka jau kurā komentārā redzu informāciju par kaut kādu īpašu parakstīšanas. Man personīgi masu vakcinācijas centrā Ventspilī ne pirmājā ne otrajā reizē nekas nebija jāparaksta.

l_d_g_
Jā, par vakcīnas upuriem un abortiem pēc tās saka tikai - nav saistīts ar vakcīnu, toties par covid upuriem ir atskaite ar vecumiem un katrs aborts tiek norakstīts uz covidu, anekdots vien esot, jo mammai ir kaimiņš kas nomira neilgi pēc 2.devas saņemšanas, un paziņa, kuras pārtruka grūtniecība 5.dienā pēc vakcīnas. Anekdots, ka to visu slēpj un cilvēki domā, ka tiešām viss ir droši.

Papildināts 30.05.2021 13:10:

renee_03
Man pēc gripas 1.5 mēnesi bija aizdusa, kāpjot uz 4.stāvu, nespēks, lietoju vitiron vitamīnus 2 mēnešus, tā ka tas nav nekas neparasts.

smaidinsh

Es nesaprotu, kāda jēga te ņemties un censties pierādīt savu taisnību? Vieni ir par vakcinēšanos, otri ir pret to. Un viss.

Būtu labāk priecājušies, ka ir vakcīna, un viss varēs atgriezties normālās sliedēs.
Ļoti skumji, ka tas viss tiek padarīts par politisku instrumentu, kas sašķeļ sabiedrību. Kā arī ekonomisku.

zZzelma

zZzelma
Paldies par informāciju

Bet personiski es, grūtniecības laikā vakcinēties ne pret ko, tai skaitā COVID pat neapsveru kā variantu...

Kaut gan man sen jau kā 35 gadi aiz muguras.

Saule55
Būtu labāk priecājušies, ka ir vakcīna, un viss varēs atgriezties normālās sliedēs.

Kāpēc ir tik naivs priekšstats, ka vakcinācija ir vienīgais veids, lai atgrieztos normālās sliedēs? Ja liks implantēt čipu- arī to darīsiet, lai tikai viss būtu normālās sliedēs? Kāpēc sevi padarīt par robotiem? Nekas netiek solīts, ka viss būs kā agrāk. Un žēl, ka tādās piespiedu reklāmās/variantos nerūpējas par cilvēka dabīgās imunitātes nostiprināšanu un veidiem, kā to iegūt...

Esmu 2.trimestri, vakcinējos 16.nedeļa ar Pfizer. Man daudz vairāk būtu bail dabūt covid grūtniecības laikā, jo smaga vīrusa saslimšana var atstāt neparedzamas sekas. Vakcinēties ieteica gan uzraugošā ginekoloģe, gan citi zināmi mediķi.

Man žēl, ka šeit lasāmi tik ļoti daudz muļķību pilni komentāri. Bet ar tiem jau bezjēdzīgi strīdēties.

Lyrica

Northlandgirl
, protams, piekrītu, ka bezjēdzīgi strīdēties. Katrā pati atbildīga par savu un savā topošā mazuļa veselību. Kā par to rūpējamies, jāizlemj pašām. Vienmēr būs anitvaxeri un vienmēr būs hipohondriķi. No viena grāvja otrā. Un ir cilvēki pa vidu. Vienkārši respektējot jāpieņem citu viedoklis.

Tieši tā- bezjēdzīgi strīdēties ar bezierunu pavēļu izpildītājiem. Pat tiesu zaudē vakcīnu uzspiedēji:

https://petition.president.gov.ua/petition/117082?fbclid=IwAR1CkIf1U7eLpQvocH9lrk79qCQedlQ_0Ucw7sffWWgyPZGvdHKJVjGW8B4

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419413