Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā izraisīt spontāno abortu?

mileika

Legālajam abortam ir par vēlu, ka arī esmu pieļāvusi diemžēl ļoti lielu kļūdu bērnu paturot. Ne es esmu laimīga, ne bērns būs laimīgs. Kā varu izraisīt spontāno abortu?

Interesanti, kas tāds varēja notikt pa pāris mēnešiem, kad tu gribēji bērnu, bet tagad vairs negribi? Tā tev tikai tagad liekas, ka pieļāvi kļūdu, bērnu paturot. Paies laiks, un viss nostāsies savās vietās. Ja tu pēc bērna piedzimšanas vēl domāsi tāpat, ka tev bērnu nevajag, būs daudz ģimeņu, kas būs laimīgi, ja varēs adoptēt tavu bērniņu.

Amnesia

Kastanja
Šī droši vien tā pati, kur draugs pēdējā brīdī neaizveda uz abortu.

vilks

Par to laimi nekad nevar zināt, ASV ir cilvēki, kas izdzīvojuši vēlīna aborta laikā (tur palaikam vietām bijis atļauts aborts arī trešajā trimestrī), kuri sauc sevi par laimīgiem.

Prātīgāk atdot bērnu audzināt citiem, ne riskēt ar veselību un dzīvību (savu).

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

vilks

Krievijā un Ukrainā tiek praktizētas mākslīgās dzemdības, tb, abortu taisīt nedrīkst, bet izsaukt dzemdības nav aizliegts. Bet par tādām lietām labāk nerunāt šai tēmā.

Autore, ja tēma ir īsta, nomierinies un ļauj visam ritēt savu gaitu. Nāks laiks, nāks padoms, labākais no latviešu sakāmvārdiem.

Var bernu atstat slimnica, uzreiz pec dzemdibam, nav pat majas janem. Tikai iesniegums jauzraksta un viss. Dzemdibas par velti, grutniecu aprupe par velti. Bernam nav jaklust par slogu, ja negribi.

Es pirms daudziem gadiem adopteju berninu, kas bija atstats slimnicaa. Loti skaists un gudrs berns. Labi, ka mamma nenogalinaja. Domaju, ka pec gadiem bio mate bus prieciga satikt un prieciga par savu lemumu. Jo ar gadiem jau cilveki mainas un pieaug.

Jasmiins

mileika
Nu cik sitas temas cepsi? Fantazet nav liegts, bet labak ej dari kaut ko pratigu.

mikausite

Neticu, ka kāds liktu cāļa Attiecību sadaļā šādu tēmu, zinot, ka padomu nebūs reālu.

meksikāņu ziepenēs visas veiksmīgi krita pa kāpnēm..

ja nopietni, tad uz savu galvu jaukties organisma procesos nav prāta darbs, var arī dzīvību zaudēt vai ilgtermiņā sevi sakropļot. turklāt, ne bez iemesla abortam ir atvēlēts noteikts termiņš, topošajam bērnam arī laiks nestāv uz vietas. reizēm ir jāsaņemas un jādzīvo ar savām izvēlēm, neko darīt.

ja nav medicīnisku iemeslu terminēt grūtniecību pēc vispārpieņemtā laika, nāksies vien iznēsāt. pēc tam, ja domas nav mainījušās, var dot iespēju kādam, kurš pie bērniem nevar tikt un atdot zīdaini adopcijai.

vispār, traka tēma, ceru, ka autore vienkārši ir trollis.

Nu mēģini kaut ko smagu pacilāt

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419415