Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā izraisīt spontāno abortu?

mileika

pelēkais nezvērs

Mjā, dabiskā atlase uzskatāmā veidā..


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   


Velvet_Porcelaine1

Ja nu tik ļoti vajag atbrīvoties no bērna jebkādiem līdzekļiem vajag padomāt, ka pati vari nomirt vai sakropļot sevi uz mūžu. Ja tas nav šķērslis-augstāk bija padoms par trepēm!

viedaminka

Nav saprātīgi izraisīt abortu- tas ir risks tavai veselībai un nākotnes iespējai kļūt par māti. Kā jau te raksta- veselības aprūpe grūtniecēm bez maksas, dzemdības arī. Piedzemdē un atstāj baby boxā. Ilgtermiņā šāds lēmums būs vieglāk pārdzīvojams- nebūsi nevienu nogalinājusi un bērns būs ticis pie mīlošas ģimenes. Baby box ir labāka izvēle nekā atstāt slimnīcā, jo baby box bērnu statuss uzreiz ir juridiski brīvs un bērns var ātrāk nonākt ģimenē.

Priekš kam sev veselības problēmas liekas izraisīt? Spontānais aborts nav nekas jauks. Ir tak Baby Box. Piedzemdē un aizmirsti. Ja vari.


pelēkais nezvērs

Vai baby miskastītes Covid laikā vēl darbojas?


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Redz, kā te parādās, ja cilvēks pats nav saņēmis drošību un mīlestību, tad nespēj mīlēt savu bērnu. Tā nav tikai Tev, tā ir bijis un ir daudzām sievietēm,tajā skaitā skaistām, inteliģentām, ar izglītībām, pielūgtam utt. Vienkārši te var redzēt kā tas notiek, ka cilvēkam - sievietei - mātei aizslēdzas tā kā širmis ciet un ir gatavs nogalināt.

No otras puses, ir jau arī tā, ka būs grūti to mīlestību dot, tomēr neviens nezin kā īsti būs. Varbūt pati iemīlēsi, varbūt kaut kā viss nokārtosies.

Visvairāk te vajadzētu kādu sievieti-māti ar dzīves un mātes lomas pieredzi, kas tādu jaunu skuķi varētu paņemt savā paspārnē, solīt bērnu pieskatīt, kad meitenei "iet širmis ciet", iedrošināt materiāli - ja nu kas, lai nav tā, ka bez maizes jādzīvo. Un lai veido ar savu puisi attiecības, lai cīnās un mācās. Tieši bērni mums palīdz kā personībām pieaugt, jo esam spiesti rūpēties par kādu citu. Arī attiecības palīdz mācīties un pieaugt. Tiesa, visam jābūt sabalansētam; arī mūsu pamatvajadzībām nevajadzētu būt apdraudētām.

Šavā ziņā šī situācija - ir visas Latvijas zaudējums - zaudējums, ja tik lielā grūtniecibas laikā izmisusi māte vēlas nogalināt, zaudējums, ja kādai jaunai sievietei jāatdod savs bērns, jo mīlestība personīgo problēmu un baiļu dēļ ir bloķēta, zaudējums, ja kāda sieveite audzinās savu bērnu nemīlot. Ja tauta būtu spēcīga, tad atrastos kāda sieviete-māte, kas varētu Tev dot tieši sievišķo-mātes rūpju atbalstu Tev, lai Tu varētu tālak to dot bērnam.

Atbalstu var meklēt garīgās kopienās, starp citu. Garīgs cilvēks nozīmē tāds, ka "strādā par velti". Mīloša māte strādā par velti saviem bērniem, vīram, bet garīgs cilvēks strādā par velti arī svešu cilvēku dēļ. Tāpēc bija klosteri, kuros "māsas" un "braļi" strādāja par velti citu cilvēku dēļ, atsakoties no kāres baudīt dzīvi. Tikai garīgs cilvēks var nomierināt prātu un darīt vienkāršas lietas. Negarīgs - trako, viņam sap, viņš nepārtraukti nonāk problēmās, konfronācijās, apkārtējie izturas ar "elles attieksmi" (kas atbilst karmas pieredzei).

Nu ko lai saka. Latviešu tauta vairs nav tik stipra, lai kāds Tev sniegtu tādu atbalstu.

Savā ziņā situācija ir kā alkoholikim. Alkoholiķis var sevi glābt ar gribasspēku, bet tieši gribasspēks viņam ir ievainots. Tāpat arī Tu sevi varētu glābt ar "apziņu", bet tieši tās dēļ Tu esi nonākusi šādā situācija...(pakāpeniski, ne uzreiz).

Bet labāk atdod adopcijai bērnu nekā nogalini...Bet vēl labāk saņem visus spēkus un cīnies.

Pie reizes izteikšu savu pārliecibu par to, ka valsts atbalsts 1 bērna vecākam ir nepietiekams, nesamērīgs un netaisnīgs attiecibā pret citiem (2bērnu, 3bērnu, adoptēto bērnu). PIemēram, ja paliek vientuļā māmiņa ar 3 bērniem, tad viņa ik mēnesi saņem 300 EUR bērnu naudu + 350 EUR minimālos alimentus. Par 750 EUR viņa ir nodrošināta pret čē-pē situācijam. Nav ideāli, bet eksistenci neapdraud, piemēram, situācijā, ja ar darbu nevar apvienot bērnu audzināšanu. Vientuļa vienbērna māte saņem 25+ 100 alimentos. Ja vēl viņa nopelna kaut kādus 500, tad no tiem 600 nekādu aukli viņa nespēs algot...Un tieši vientuļo vecaku bērniem vajag visādas psihokorekcijas, smilšu terapijas utt. Un tieši viena vecāka bērni biežāk nonāk čē-pē situācijās, jo nav pieredzes ar bērnu audzināšanu. Parasti 2.bērnu plāno tad, ja ir +- labi, bet ko ar to 1 darīt, - tāds lūk ir jautājums.(Protams, visādas situācijas gadās arī ar 2 un 3 bērniem, bet fakts paliek fakts, ka neviena sieviete neplāno apzināti 2.bērnu, ja viņa saprot, ka jau ar 1 knapi tiek galā un nav uz ko paļauties.)

Cinies, mīli un nepadodies! Visa pasaule balstās uz mīlestibas energiju. Visgrūtākais to ir "palaist". Garīgie raksti māca, kad šī enerģija īešupojas un kad pārstāj plūst.

Papildināts 23.05.2021 12:24:

Lai pasargātu nelaimīgus bērnus no viņu likteņa, ir tikai viens veids - jāsekso tikai ar tādu vīrieti, kurš grib un ir gatavs uzņemties rūpes pret nejauši radītiem bērniem; kuru Tu pati gribi, uz kuru Tu vari paļauties. Tas ir Tavā un Tava bērna labā Zemāka tipa vīrietis nav seksa vērts.

Nogalināt dzīvu bērnu savu ērtību dēļ nav risinājums. Risinājums ir neseksot ar vīrieti, kurš Tevi negrib precēt, kuru Tu negribi precēt, kurš vispār nesaprot, ko nozīmē būt vīrietim, uzņemties atbildību par pecnācējiem.

pelēkais nezvērs

Risinājums ir neseksot ar vīrieti, kurš Tevi negrib precēt, kuru Tu negribi precēt..

Muļķe arī baznīcā dabū pērienu. Un sagrūsnē no mācītāja..


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Šī ir tā pati meitene, kurai pieder divas citas diskusijas - psiholoģijā par to, kā ir būt vientuļai mammai un grūtniecībā par aborta veikšanu. Tāpat šī meitene veidoja tēmu par spontāno abortu Lilit forumā.

Grūti noticēt, ka tas ir trollis, jo pārāk ilgi šī tēma tiek celta augšā, vai tad kāds tik ilgi uzjautrinātos? Bet īstai problēmai pastāvot iesaku parunāt ar krīzes tālruni vai centru, psihologu, ginekologu vai kādu citu adekvātu cilvēku.

Tu esi nokavējusi abortu un vairs neko tu nevari izdarīt kā dzemdēt un pēc tam atteikties no bērna, visvieglāk, šķiet, ir babybox.

Papildināts 24.05.2021 10:22:

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18418383-izmisums-kad-ir-par-velu/

Papildināts 24.05.2021 10:22:

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18419319-diskusija-mammam-par-attiecibam/

Papildināts 24.05.2021 10:23:

https://lilit.dieviete.lv/forums/topic/221373-ka-izraisit-spontano-abortu/

Papildināts 24.05.2021 10:25:

https://lilit.dieviete.lv/forums/topic/221130-izmisums-kad-jau-ir-par-velu/

Papildināts 24.05.2021 10:28:

Tev tur bija normāli komentāri par to, ka jāsazinās, piemēram, ar centru Marta un jāpalūdz psihologu. Tev neviens neliek audzināt bērnu, mazuli adoptēs kāda ģimene, kas to gribēs. Veikt abortu, kad termiņš jau ir beidzies, ir bīstami - bērns var piedzimt ar garīgām vai fiziskām problēmām, kā arī tu pati sev vari nodarīt pāri.

pelēkais nezvērs

tā pati meitene, kurai pieder divas citas diskusijas - psiholoģijā par to, kā ir būt vientuļai mammai

Nu, tad viss skaidrs. Доигрались..


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   


Kāpēc jānodarbojas ar sexu neizsarājoties, ja negrib bērnus?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419415