Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā izraisīt spontāno abortu?

mileika

Patricia L

maaminja
Nu daudzas Tev tagad teiks, ka bieži nenostrādā kontracepcija. Bet kaut kā uzkrītoši bieži tā nenostrādā sakaros, kuras par attiecībām nevar nosaukt. Paliek stāvoklī no precētiem, gadījuma sakaros, destruktīvās attiecībās utml. Kaut kā godīgās mātesmeitas labās attiecībās nepaliek stāvoklī, ja to kaut vai teorētiski negrib. Nezinu, varbūt, taisa abortus vienu pēc otra?!!!!


teite

maaminja
Pajautā vēl kādu "vērtīgu" jautājumu, piemēram, kāpēc svētdien lija. Nu tur neko vairs nevar darīt, tā IR un ir bezjēdzīgi skuķi vēl piļīt par to, ko viņa noteikti jau pati ir sapratusi labu laiciņu.

Papildināts 24.05.2021 16:40:

Patricia L
Zinu gadījumu, kad tiešām bija kāzus ar gumiju, iedzēra fiksi avārijas tableti, bet arī tā nenostrādāja. Attiecības gan bija (joprojām ir) labas (godīga mātesmeita) un abi pieņēma lēmumu, kad jau ir, tad lai ir. Nu jau liels bērns


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Patricia L

teite
Protams, ka tādi gadījumi daudz, kad kontracepcija nenostrādā. Bet globāli, ja ir ģimene, labas attiecības, tad no tā lielu traģēdiju netaisa un spontānos abortus neplāno. Bet te izskatās, ka bardaks attiecībās un bardaks kontracepcijā. Precētos grib piesiet ar bērnu, vardarbīgajam vienkārši padodas, gadījuma sakaros vieglprātība. Ja grib bērniņu tikai sev un vienalga, no kā un kādos apstākļos radies, tad šādas tēmas necepj. Lielai daļai sieviešu negadās pavisam neplānots bērns. Piedzimst tik, cik gribēja un vairs nedzimst, kaut sekso tāpat.

Man liekās, ka tādās situācijās nav labi, ja tiek uzdoti tādi pārmetoši jautājumi. Protams, autorei uz nākotni vajadzētu pārdomāt to, ar kādu cilvēku veidot attiecības un kā izsargāties, bet, manuprāt, tieši nosodošie komentāri ir tie, kas liek cilvēkiem nonākt līdz tādam izmisumam, ka viņi izdomā tik sliktus variantus, šajā gadījumā par spontānā izraisīšanu. Manuprāt, šajā situācijā jādod ieteikumi, kas meitenei palīdzēs nomierināties un apzināties, ka termiņš ir nokavēts, taču, ja bērnu negrib audzināt, to ir jāizdara drošā veidā - jāieliek baby boxā, nevis jāizraisa spontānais vai vēl sazin kas jādara ar jau dzimušu bērnu.


pelēkais nezvērs

Bet te izskatās, ka..


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Jebkurā gadījumā izklausās, ka derētu psihologa palīdzība, gan tad, ja bērnu tomēr paturēs sev, gan tad, ja bērnu atdos. Ir iespēja iegūt arī bezmaksas psihologa konsultācijas, pameklē Googlē informāciju, sazinies ar kādu krīzes tālruni vai tml.

Piedzemdē un atstāj bērnu babybox, nedari muļķības un nepataisi to bērnu par indvalīdu vai sazin kas vēl var notikt

Tēmai bija jābūt citai - zēniem - kā saprast sievietes, veidot attiecības (un bieži un daudz.....) un nekļūt par tēvu un meitenēm - kā draudzēties, saprast vīriešus, mīlēt un mīlēties un nekļūt par māti. Pirms laika, negribot, ne ar to partneri.

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18419415-ka-izraisit-spontano-abortu/2/


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

U-ja. Tas tik nenormāli sāp. Man gāja uz to, bet ne tāpēc-ka tiktu izraisīts. Tieši otrādi-saucu ātri ātros. Brrr...kā tagad atceros-man gribējās izdzīvot. Lūdzu Dievu visu ceļu. Izmet nu šīs slimās domas no galvas. Atpakaļ ceļa vairs tagad nav. Saudzē sevi un ja nu kas-dod iespēju kādam tikt pie maza bērniņa. Kam tas nav iespējams.


maaminja
No sākuma vīrietis liekas tīri ņemams, vēlāk parādās kontrole un vardarbība. Un dažreiz vieglāk ir iedot nevis visu nakti karot, ka nē negribu. Un tad ir "īsti veči gumijas nevel" un "tu šitās sūda šaibas nerīsi", bet spirālei un implanta naudas nav. Jā, loģiski būtu no tāda mukt pa gabalu, bet realitātē bieži tā sieviete ir kā apstulbusi stirna uz šosejas, skatās, redz, ka labi nav, bet aizskriet nesajēdz.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419415