Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā izraisīt spontāno abortu?

mileika

mileika

Tava problēma nav bērns, Tava problēma ir vīrietis ar kuru esi attiecībās un kurš Tevi līdz stāvoklim ir novedis. Meklē atbalstu (ģimeni, draugi, krīzes centri, kaut vai ģimenes ārsts, ginekologs ar ko vari parunāt, un kas dos atbalstu.I r krīzes centri, kur var dabūt psiholoģisko palīdzību). Vērsies pēc palīdzības, atrodi atbalstu, pie kā padzīvot. Jo bērna esamība/neesamība neko nemainīs, ja paliksi tajās attiecībās. Bet bērnu dzemdē. Un tad izlem paturēt ar sevi, vai atstāt slimnīcā. Gan Tu, gan bērns nav vainīgi un ir pelnījuši dzīvību un veselību.


teite

humra

+100

Autore diemžēl nav te nākusi kopš ieraksta. Cerams, vismaz lasa. 6 mēneši ir gana ilgs laiks, lai lēnām sakārtotu savas domiņas un noskaņotos sev un bērnam labvēlīgi, nekaitējot ne vienam, ne otram.

Un te jau n tajās tēmās tiek ieteikts meklēt palīdzību dažādās organizācijās un atbalsta grupās. Un visvairāk un pirmkārt jau tomēr savā ģimenē. Pieņemu, ja esi gados jauna un varbūt baidies, jo mamma teiks. Bet neko viņa neteiks, jo ir sieviete. Kopīgi domāsiet, kā tālāk rīkoties.

Tikai nedari muļķības. viss jums at bērnu būs labi


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Nemīlams un negribēts bērns ir izpostīta dzîve abiem- gan mātei, gan bērnam. Pa kaktiem mēģināt lielā termiņā izraisīt abortu ir ļoti bîstami, to nevajag. Pievienojos tiem, kuri saka, ka ievietot Baby box- tā būs neaprakstāma dāvana , kādai ģimenei , kuri par to vien sapņo, kā bēbīti. Un pašam mazulim nenovērtējama dàvana- mîloša ģimene. BabyBox- bērns ir juridiski brîvs un nemētājas pa instancēm, cik tur tos gadus " gaidot kamēr vecāki labosies/pārdomās/radi uzradîsies, utt. Ja būs pašai sūdīgi-

meklē psiholoģisko palīdzību. Šogad beidzot ir valsts apmaksātas psihoterapeita konsultācijas.

Raimonds1
Tēmai bija jābūt citai - zēniem - kā saprast sievietes, veidot attiecības (un bieži un daudz.....) un nekļūt par tēvu un meitenēm - kā draudzēties, saprast vīriešus, mīlēt un mīlēties un nekļūt par māti. Pirms laika, negribot, ne ar to partneri.

Tu esi pilnīgs idiots?Tev bērnu nav un diez vai būs, ko tu zini par bērnu audzināšanu? ŠĪ IR TĒMA, KUR NE TEV, NE CITIEM VEČIEM NAV KO BĀZTIES! Jo skaidrs tak, ka vecis pametis. Par savu dzimumu šai konkrētajā gadījumā tu un nezvērs būtu pakaunējušies, nevis vāceli vaļā vēruši. Bieži un daudz...pērle no tevis.


Kastanja

Tev kaut kas nav ar galvu kārtībā, ka visās tēmās tik agresīva? Ko raimis nepareizu uzrakstīja? To, ka bērnus nevajag radīt ar kuru katru neplānoti?

Mani parsteidz, ka neviens nepiedāvā sievietei pārvarēt savas bailes, atjaunot mātei tik dabiskās jūtas pret bērnu, bet mudina atdot savu dārgumu, izmantojot sievietes jūtu bloķēto stāvokli, lai kā spēļmantiņu nopirktu citi - vai arī par velti saņemtu. Caur Tavu bērnu cilvēki grib uzdāvināt laimi sev. Bet nevienam neienāt prātā palīdzēt šai sieveitei, lai laimi uzdāvinātu sievietei, kam tā laime - būt mātei dabiski pienākas.

Līdzīgi kā, ja cilvēks nonācis alkohola stāvoklī, negodīgi cilvēki to izmanto un ātri paraksta līgumu, ka nopirks viņa īpašumu ar visu sievu par sviestmaizi. Baigi žēl, ka tā tie procesi notiek. Vai arī, ja cilvēks nonācis parādos, tad par sviestmaizi paņem viņa īpašumu. Ehh....

Papildināts 29.05.2021 18:59:

Kastanja, nebija nemaz tik viennozīmīgi,ka pametis. Ja varēja saprast, sieviete jau ilgstoši ar šo partneri ir attiecībās, pašai viņš nepatīk, tieši vecim patīk, bet viņa nespēj pieņemt lēmumu aiziet. Tagad ir "iekritusi', bet vienalga liekas, ka partneris nav īstais. Drīzāk pie vainas sievietes neizlēmība, ne gluži fakts, ka partneris jau pazudis. Nav šaubu, ka gan jau viņam ir trūkumi. Bet, ja neiestājas tik pompozā pozā (ja jau tik ilgi vilcinājies), varbūt tomēr var izgrozīties un atrast kādu modeli kā izdzīvot. Es gan teiktu, ka viena bērna mates Latvija šobrīd neaizstāv. Divbērnu un trīsbērnu šķirtenei Latvijā šobrīd ir vieglāk izdzīvot, izmantojot valsts atbalsta pasākumus. Tas tomēr ir absurdi. Bet nu....

Pateikšu tikai to, ka Dievs ir. Dievs nevienam neļauj nomirt, jo dvēseles virspār nemirst. Tikai caur mums notiek slikti grēki, kad atrodamies stresa situācijās.Tava stresa situācija Tevi mudina uz sliktu darbu - uz abortu. Ar Dievpalīgu Tu vari šā brīžā emocijām un sliktajai rīcībai turēties pretī. Neatdot savu bēŗnu, iemīli pati! Ar dievpalīgu!

rojs2

atvēršu vāceli tikai tāpēc, ka mani nokaitināja agresīvā kastaņa, un pateikšu - tad jau labāk tomēr bērnu atstāt tajā boksā, nevis tik lielā jau termiņā mēģināt ko pasakāt, dulla doma... pati var nomirt. autore nav rādījusies, jācer, ka neko dullu nav izstrādājusi.


Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/

spontānais aborts vēlīnā stadijā, vienalga, tīšs vai netīšs, kropļo sievietes dvēseli. tā vairs nekad nebūs tāda, kā iepriekš. vai tas tiešām ir nepieciešams?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419415