Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Personiskā informācija internetā.

Raimonds1

Turpinot pļāpas COVID tēmā iesākto. Cik un kā aprunāt citus, ko drīkst, ko nedrīkst, ko vajag un ko nevajag.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Raimond, tu vienreiz vari sakariigu teikumu uzrakstiit? Taa lai citi arii var saprast, ko tu ar to gribeeji pateikt?

Derpine

Dilles!

HelenasTante

Visu var, kamēr pats vien spēj atbildēt par saviem vārdiem VP un likuma priekšā

Don't grow up! It's a trap

Aizsardzības ministrija

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Danica

No ētiskā viedokļa, ja tik ļoti ir vēlme parunāties, tad tomēr piedomāt, cik maksimāli delikāti tas ir iespējams, lai neviens no malas nevarētu nolasīt konkrētus cilvēkus, bet priekšplānā izvirzītos pati problēma. Bet lieta jau tāda, ka tur ir jābūt zināmām prasmēm šādi vest sarunu. Parasti tās, kurām ir vēlme ko aprunāt, līdz tādam līmenim nav izaugušas. Bet tām, kuras ir izaugušas, galīgi to darīt vairs negribās.

Bet pāri visam tomēr jau ir tas, ka, jo vairāk tev ir ko darīt savā dzīvē, jo mazāk nepieciešams pievērsties kam citam. Līdz ar to, varbūt, vienmēr, ir arī vērts padomāt, kā tā visa aprunāšana izskatās no malas. Pēc kā izskatās.

Līdz ar to, varbūt, vienmēr, ir arī vērts padomāt, kā tā visa aprunāšana izskatās no malas. Pēc kā izskatās.
Vienmēr ir vērts arī padomāt, vai tas, ko tev kāds pateica, patiešām tā arī ir, vai arī teicējs melo.

Gaudu dziesmas, tracis, sūdzības administrācijai, pieprasījums dzēst postu, mēslu liešana pār mani forumā un mani apmelojošu vēstuļu izsūtīšana notika tāpēc, ka es pēc atmiņas pārstāstīju postu par slapjo dvieli.

Starp citu, es jau publiskajā forumā pirms tam biju pateikusi, ar ko man šī persona ir nepatīkama. Tas bija tikai skaidrojums.

Tā kā abi ekrānšāviņi jau pa visurieni ir izvazāti, atļaušos ielikt viņus blakus:

Jā, taisnība, oriģinālajā komentārā bija hobiju izstāde, tehnoloģiju jaunumi skolā citu reizi tad bija izstādīti. Labi, atvainojos par savu slikto atmiņu

Katram savs

Raimonds1
Raimond, nevajadzēja...

Vajadzēja!

Lai Cucamonga savā topikā stāsta, ko stāsta.

Te mēs par tenkām 21.gadsimtā.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

raginagi

Уважаемые знатоки. Внимание вопрос. 18+ - ЯПлакалъ (yaplakal.com) Video par tevi Raimond. Ta gan esi gan..recedivst.

Papildināts 23.05.2021 18:06:

Lietotāja grupas: Cālis.lv – Pirmais Latvijas Ģimenes Portāls (delfi.lv) šitais ar no pagraba...

Papildināts 23.05.2021 18:09:

še tev , palīdzēs pagraba dāmām vairāk ieziepēties pakaļ..

Pēdējās izmaiņas: raginagi, 23.05.2021 18:20.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419431