Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Piena problēmas

liesma

Sveiki!

Es vairs nesaprotu un esmu izmisumā- manam dēliņam pūtās vēders un nesmuka vēdera izeja. Nododot analīzes uzrāda ka slikti gremojas! Sobrīd esam atteikušies no piena un tā produktiem. Sviestu mums atļāva. Ēdam visu tvaicētu gaļu,zivis, zupas, mandeļu,auzu tāda tipa pienus. Maz cepju. Ēd putras vārītas ūdenī. Dārzeņu zupas,sautējumus. Svaigus augļus. Need stirpus asus ēdienus. Viss no 27 aprīļa un pirms tam arī bija maigā diēta bet lakto dzērām.

Izdzērām pangrol un liveo bet fēču analīzes nepaliek labākas. Bet tā šķiet paliek labāk-nav vēdera pūšanās,vēdera izeja nav kā putra, bet nu ēdiena gabaliņi ir. Aktīvs, smaidīgs, viss interesē,visu saprot. Skatoties uz dēlu neredzu problēmas,tāpēc nesaproru kas par vainu! Vienīgi varbūt svars - vecums 1,7 un sver ap 10,7kg!

Malviine

Nu bet kāpēc tev to sviestu vajag??? Man 2 bērniem bija govs piena nepanesamība. Nelietojām neko - NEKO kur piens, piena sūkalas, piena pulveris varēja būt blakus stāvējis. Visiem produktiem veikalā lasīju sastāvu. Arī ne sviestu, saldo krējumu vai tamlīdzīgus produktus. Izslēdz VISU, ļauj vēderam nomierināties un gremošanas traktam sakārtoties. Nelieto arī soju, sojas pienu, sojas produktus. No augu pieniem par labāko bērnam atzinām mandeļu pienu. Putras arī vārīju mandeļu pienā. Ūdenī vārītas tak nav garšīgas. Gatavo sautējumus, zupas, sacepumus (kāpēc baidies no cepta?), pankūkas ar mandeļu pienu, visādus keksiņus, plātsmaizītes var izcept bez piena produktiem. Variantu ir patiešām ļoti daudz, tik jāiemanās tā gatavot.

Vienam bērnam piena produktus sākām lietot 1 gada vecumā. Otram bērnam 1g10mēn. vecumā. Tagad uz 2 gadu vecumu ēd gandrīz visu.

Vinnijs Pūks Sivēnam jautāja: “Kas šodien ir par dienu?”
Sivēns atbildēja: “Šodiena”
Vinnijs nopriecājās: “Šodiena ir mana mīļākā diena!”

Lietojam sviestu,jo dakteris lika-visur pie putram uz maizes utt. Pec fēčuu analīzēm trūkstot taukvielu un sviesta olbaltuma esot minimali-tā man skaidroja dakteris. Cepts nav jo visu ok ieteica maigu un mazāk ceptu.viegli apceptas kartupeļu pankūkas ļāva.

Papildināts 23.05.2021 16:12:

Mazais pienu nelieto nekur un nekādus piena produktus.izņemot sviests.

Uztura speciālists izteicas ka neredz problemas ar pienu bet ka par daudz šķiedrvielu!

adaata

liesma
Nez, ja nav īsti skaidrs, uz kuru no piena sastavdaļām (olbaltumu vai cukuriem) ir reakcija, labāk izslēgt pilnīgi visu.

Bet, ja sviests ir vajadzīgs, labāk tad to ghī sviestu lietot, tas ir vēl tīrāki piena tauki.

Kakeniite

Es arī izslēgtu visus piena produktus un skatītos,kur vēl varētu būt paslēpies tas piens. Ja tauku par maz,varbūt tā vieta var lietot eļļas,kaņepju,linsēklu,to pašu olīveļļu.Un par probiotiķiem,reizēm ar vienu kursu nepietiek,manai beibei Liveo lieliski palīdzēja,vēl tagad pie gandrīz visām sūdzībām dodu.

liesma
1. Ja vien ārsts nav norādījis izslēgt piena produktus, tad to nevajadzētu darīt.

2. Ja es pareizi sapratu, tad tev nepatīk vēderizejas konsistence? Mums ir drusku pāri gadiņam, bet manā skatījumā putrveida vēderizeja ir pati labākā, jā, mums arī me vienmēr viss ēdiens ir pārstrādājies, bet neuzskatu, ka tas ir kaut kas traks. Ko tad ārsti rekomendē- šķidrāku/biezāku?

3. Iesaku aiziet pie kāda uztura speciālista, lai saliek Jums ēdienkarti, varbūt, kaut kas sliktāk uzsūcās kopā, vai tieši otrādi, kaut ko vajag vairāk, lai uzturvielas uzsūktos. No olbaltumvielām varu minēt pupiņas un zirņus, būs labs olbaltumavots, omletītes un viss cits, to visu var pagatavot arī krāsnī mafinu pannā, arī kartupeļu pankūku plācenīšus var krāsnī izcept

Kopumā pēc mēneša būtu jājūt vismaz minimāli uzlabojumi, ja vaina būtu piena produktos, bet var paiet līdz pat 2m, lai situācija kardināli mainītos.

Nepatika vēdera izeja un bija laiks kad dikti pūtās.

Nodotas fēču analižes.

Visu cik varu tvaicēju vai cepeškrāsnī!

Papildināts 26.05.2021 11:25:

Mums lika izslēgt pienu!

Astrens

Man meitai arī mēdz būt gabaliņi. Un vairāk pūšās no dārzeņiem, sevišķi brokoļiem. Ja ir ēsta kāda dārzeņu zupiņa vai sautējums, tā purkšķina uz nebēdu. Man tas liekas ok. Viņai pašai netraucē, caureja neveidojās, jutas labi. Kad kaka parak sacietējusi, tad gan nabags pilnīgi sarkana paliek, kad jadabon ārā ta kaka.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419433