Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tiesības uz rotām - kam?

Naufa

Mums ir bērni, brālim gan nav.

Papildināts 23.05.2021 19:18:

Par rotām sapratu. Paldies~!

Nu tad jautājums ir skaidrs arī no morāles viedokļa. Audziniet bērnu un lai viss ir kārtībā!

Ar radiem jāmēgina kaut kā "pa labam", ja iespējams....Ar laiku.

Paldies! Bet ko es varu tādu pateikt viņām, lai atsienās? Manu vīru neklausās, mani ne tik, bet vīratēvs klausa uz vārda savu sievu.

In_ka

Piedod, ka rupji, bet citādāk laikam nesaprot, pasūti di... un vairs nekontaktējies. Ja jau tāpat attiecības nekādas.

Resnā Žurka

Naufa
Rotas ir dāvinātas tev nevis vīram. Tur pat nekādas diskusijas par to kā potenciālu mantojumu nevar būt. Dzīvoklis bija mirēja pēdējā griba, pie tam pārdots. Tas ir vēl ciešāk kā testaments. Mantojums ir nevis pārdotā manta, bet nauda, ko māte saņēma par to. Attiecīgi to tad arī lai dala - iet pie notāra un kārto mantojuma lietu. Īpaši to varētu ieteikt šķirtajam vīram. Ja pats nesaprot, tad notārs pateiks, ka viņam tur sen nav teikšanas.

Papildināts 24.05.2021 09:41:

Mantojums ir tikai tas, kas mirušajam piederēja miršanas brīdī. Kāzu dāvanas un sen pārdoti īpašumi tur neietilpst.

Papildināts 24.05.2021 09:46:

Bet citādi - izsaku līdzjūtību, ka vīram tādi radi gadījušies. Likumiski viņi neko padarīt nevar. Bet visādus mutiskus un rakstiskus izbraucienus vajag saglabāt, sarunas iefilmēt. Ja nu dēļ kapeikām pāriet uz darbiem, var noderēt

Vīratēva jaunā sieva arī spiež uz to, ka tās rotas bija jāsadala starp mums trim.
Bet brāļa sieva visu laiku saka, ka vienmēr manto vecākais un rotas mums nepieder.
Naufa
Ne vīratēva jaunā sieva, ne brāļa sieva neko mantojumu lietās nenosaka. Viņām nav nekādu tiesību dalīt ne savu mantojumu.

Mantotāji ir tikai laulātais (ja laulaulība nebija šķirta) un bērni.

Mantojuma lietu kārto visu pie notāra.

Kopsavelkot - jums ar vīru cenšas iestāstīt muļķības. Risinājums - ignorēt tās sievas, brāli un tēvu.

Vairs necenšās. Kaut kādā veidā vīra brāļa sieva ir dabūjusi rotu kasti sev. Es apmēram zinu, kādā brīdī pamanījās, bet pierādīt nevaru. Brālis vīram pateica, ka pierādīt neko nevarēs, jo nekādu papīru nav un neviens neticēs, ka to ir uzdāvinājuši jaunākajam, nevis vecākajam. Bet, ja izmantosim par pierādījumu kāzu bildes, tad pateiks, ka ir iedevis pavalkāt.

Papildināts 04.06.2021 21:26:

Raudu, nezinu ko pasākt!

Naufa
Viņa no tavas mājas izzaga rotu kasti? Vajadzēja saukt policiju brīdī, kad zagšanas fakts noticis.

Papildināts 04.06.2021 23:03:

Ko nozīmē "neviens neticēs"? Manta bija jūsu mājā, no kurienes tā tika nozagta. Ja es pareizi sapratu situāciju. Protams, ka arī bildes var kalpot kā pierādījums.

Reāli kāpēc jūs komunicējat ar tik toksiskiem cilvēkiem? Nu ja tā summa par kasti nav tik liela, nogrieziet tagad komunikāciju uz mūžiem un miers, mazums, ko vēl izdomās nozagt.

Papildināts 04.06.2021 23:11:

Man pat liekas, ka šī tēma vairāk iederētos psiholoģijas sadaļā.. varbūt būtu kādi labi ieteikumi.

Ammmanda
Ne viņa pati. Ciemos vīra pusmāsa bija, bērns, 13 gadi. Tikai viņa varēja paņemt. Es jau nekādā seifā neliku, gulēja atvilknē kastīte. Pierādīt jau neko nevaru, tikai viena veida bildes un brālis saka, ka jebkurā gadījumā teiks, ka ir iedevis uzvilkt.

Papildināts 05.06.2021 02:22:

Psiholoģijas sadaļā nav jēgas likt, nav jau jautājums - kāpēc viņi to dara. Tā jau viss ir skaidrs. Gribētos jau atgūt, dāvana, tomēr...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419447