Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tiesības uz rotām - kam?

Naufa

Naufa

Jāiet tagad uz nākamo tusiņu pie brāļa ģimenes zagt atpakaļ dārglietas .

Oi, nevaru, lasu un smejos.

mea
Nebija jau tusiņš, bērns atnāca ciemos pie mums. Es nekādā gadījumā bērnu nevainoju, gan jau ka māte sastāstīja visu ko un samācīja. Bet savai draudzenei atdeva vēlāk.

Papildināts 05.06.2021 13:38:

Sāpīgi jau tas, ka kāzu dāvanu vilks cita.

Naufa
Bija rotaslietas jānēsā uz miesas. Tā kā miljonāru draudzenes, kuras pat uz baseinu dodas ar saviem "grabuļiem", ja nu kas....

Bērnu gan nedrīkst vainot, ja nezini un pie rokas nepieķēri. Varbūt pašas vīrs tika "dacepts" no radinieku puses par tām rotaslietām, ka varbūt pat labprātīgi atdeva pa kluso, lai tikai liktu svētu mieru.

Jā, es nezinu, kādā tiešā veidā tas viss tika nodarīts, bet skumīgi ir jebkurā gadījumā. Ir kāda kaut mazmazītiņa iespēja atgūt?

sunusene

Varētu saprast brāļu, arī vecākā, vēlmi kaut ko paturēt par piemiņu. Man pilnīgi nesaprotamas ir autores skumjas. Īpaši, ja ir pat zināms rotu vērtējums naudas izteiksmē. Ar kādu mērķi vispār nesa rotas uz lombardu? Laikam jau ne sentimentālu atmiņu dēļ. Kāzu dāvanu nest uz lombardu nebija skumīgi?

Nesu uz lombardu tikai un vienīgi uzzināt vērtību, kad sākās jampadracis. Un kāpēc brālis nevar paturēt par piemiņu ko citu, kā tikai kāzu dāvanu jaunākā brāļa sievai?

Zilspukuzirnis

sunusene
Nu nejau ieķīlāt nesa, bet noskaidrot vērtību, par kuru tad tie radi plēšas.

Papildināts 05.06.2021 17:49:

Ja jau vīra brālis ir piekritis, ka rotas pie viņiem, tad jau skaidri vainīgie. Es tādus cilvekus pasūtītu dirst labi tālu. Un domāju, ka agrak vai velak tās rotas atradis savu ceļu atpakaļ pie īpašnieces. Lai gan kāpēc vispār turēt atbilktnē un nenēsāt... būtu dārgas (emocionāli), vispār nevilktu nost.

sunusene

Vai tad mūsdienās jauni cilvēki vispār valkā zelta rotas? Es savējās nenēsāju, kur nu vēl kaut kādas vīra vecmāmiņu. Vienalga nevaru saprast, kāpēc tāda brēka par niekiem. Ja nu vienīgi iesaistītās personas ir kāda karaļnama piederīgie. Vai tā ir sena burvju un zintnieku dzimta... Rotas patiesībā nav rotas, bet Svētais Grāls...

Papildināts 05.06.2021 18:06:

Zagšanas fakts gan ir riebīgs, vajadzēja saukt policiju. Vai arī nevajadzēja, jo drusku strīdīgs tas jautājums ir no morālā viedokļa.

Naufa
Ammanda jau uzrakstīja, ka var atgūt ar policijas starpniecību. Bet, nez, es neieteiktu tik ļoti bojāt attiecības un vēl tajā procesā ar policiju iesaistīt nepilngadīgu bērnu.

Mērķis neatsver līdzekļus.

Un tomēr jaunākais brālis par daudz visu mantojumu bija savācis sev. Būsim godīgi!

Es domāju, ka zagšana ir nepieņemama (bērns vēl tika izmantots kā netīrā darba darītājs, ja autore pareizi apraksta situāciju..) un policiju vajadzēja saukt, bet, iespējams, ka ne autores situācijā. Nevis tāpēc, ka Naufas vīrs būtu paņēmis no mantojuma par daudz, bet tāpēc, ka Naufa ar vīru izklausās viegli ietekmējami. Aizies uz policiju, pēc tam brāļa sieva ar kaut ko, iespējams, pat absurdu piedraudēs un taps nākamais posts šajā tēmā utt. Izskatās, ka brāļa sievai ir lielāks krampis problēmsituāciju risināšanā un tas Naufai tikai ēdīs nervus. Šajā gadījumā izskatās, ka tā ģimenes puse nav tie, ar kuriem būtu jāuztur kontakts, jo viņu rīcībā ir salasāma necieņa pret Naufu un viņas vīru. Līdz ar to mierpilnāk būtu klusi pārtraukt kontaktu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419447