Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Suns dīvaini izpildās - vecums??

Noslepums

Noslepums

Mans suns - dāmai jau 8 gadi , šodien uzkāpais uz dīvāna un... iečurājis Vispār nesaprotu kāpēc , viņa tā nedara. Viņai ir aizliegsts nākt pie dīvāna, berzēties, vai nedod dies , kāpt gultā. Taču šonakt bija palikusi pie neaizvērtām dervīm un ....(

Un vēl , ejot no rīta pastaigā, uzfrūca nekaitīgai skrējējai (gribēja uzrūkt, es pavilu saiti, lai novērstu incidentu)

Nu lūk, jautājums - kā izvilkt smaku no dīvāna un .... KĀPĒC viņa šitā ?

Iemesli varbūt dažādi, bet noteikti tā nav spītība /atriebība (visticamāk dzīvniekiem nav šādu emociju). Pirmā lieta - tūlīt doties pie veterinārārsta, lai izslēgtu jebkādas veselības problēmas. Diezgan bieži cēlonis ir kaut kādas sāpes, piemēram, čurājot, tad dzīvnieks var sākt meklēt kādu citu vietu, kur varbūt nesāpēs. Pie tam 8 gadi ir pieklājīgs vecums.

Incuks

Noslepums
Vinai notekti kaut kas sap. Iespejams nieru mazspeja vai saauksteta mugura. Tapec mekle mikstaku, drosaku vietu un dusmigs garastavoklis. Jaiet pie veta.

Ja nav nekadu citu kardinalu izmainu suna dzive vai mājās.

Es savai nopirku pasu vienkarsako mitrumizturigo suņu lietusmeteli, ko uzvilkt tiesi mugurai, saja vecuma jau paliek jutigaks viss. Ipasi ja katru dienu izlīst.

Noslepums

Nu ... vispār viņa tāda labestīga visu laiku bijusi, varbūt tiešām kas sāp - došos pie vetārsta. Tāpat jau jūnijs mums potes laiks . Par vecumu liecina vien sirmot sākušais purns , bet viņa joprojām jautra, skrien pēc bumbas, velk visādus striķus un dauzās ar bērniem .

PS. Iepriekšējais suns mums nodzīvoja 12,5 gadus , man tas likās tiešām maz ...

teite

Noslepums
Čurāšana ne tur tiešām vat liecināt pat veselības problēmām. Ari kaķim tiesu tā sāka atklāties ķezas noteikti vajag izmeklēties pie veta.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Lieliem suniem 8 gadi jau ir pieklaajiigs vecums; videejiem un siikiem taads pusmuuzhs vien ir.

Ja taa ir neraksturiiga uzvediiba, viennoziimiigi pie veta. Jaauztaisa analiizes, sonograafija, tad bilde skaidraaka paliks.

Mana sunene, no sīkajām kaķa lieluma, sāka nekontrolēti čurāt apmēram 9 gadu vecumā. Bijām pie daktera, viņš teica, ka tā esot vecuma anomālija, sune esot nedzemdējusi un nesterilizēta, vārdu sakot, viņai kā vecai kucei tas pienākas kā norma. Iedeva gan tabletes, no kurām palika labāk uz mēnesi, tad viss atkal atsākās. Šobrīd sunenei ir 17 gadi, kā mīza visur, tā mīž, no tā nemirst. Es visus šos gadus staigāju viņai pakaļ ar lupatu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419459