Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gatavošanās dzemdībām emocionāli un kā notiek realitātē

Cosima

Sezzy man arī sāpes bija šausmīgas.. neviens ne elpošanas, ne pašhipnozes vingrinājums nepalīdzēja, mocījos agonijā 15h ar 2cm atvērumu līdz ielika epidurālo. vanna mazliet nomierināja, bet tas bija īslaicīgi. pie tam dzemdēju viena, jo vīram bija jāpieskata mūsu pirmais bērns. vēl piešķilt dramatiku tam visam, ka satikt varēju tikai trešajā dienā jo dzemdēju piektdienas naktī. tās bija otrās dzemdības, pirmās nebija labākas. neko, pārdzīvoju, tvēru to visu viegli, jo biju gatava jebkuram scenārijam un turēju atvērtu prātu

Papildināts 08.06.2021 08:06:

piebildīšu, ka nebija arī pēcdzemdību skumju par spīti pārdzīvotajam

Greyish

vilks
Nezinu, kā citām, bet man dzemdību sāpes nebija pats briesmīgākais. Tās ātri pēc dzemdībām aizmirstas.

Dzemdību sāpēs ir normāla dzemdību norises sastāvdaļa. Neticu, ka ir tādas sievietes, kas ir "saplānojušas" sev dzemdības bez sāpēm. Tiesa - ir grūti iztēloties to intensitāti, bet tas jau cits stāsts. Manuprāt, tieš tas arī ir tas - attieksme un viss pārējais, kas sabojā pieredzi. Tas, ka process ir neparedzams un visādi var notikt, var beigties ar neplānotu ķeizaru, var nākties ņemt EA, jo sāpēs līdz vēmienam neizturamas, utt. To jau visu stāsta. Nu, vismaz tajos kursos, kur es biju, to visu stāstīja. Bet tieši attieksme ir tā, kas visu sabojā un situāciju pasliktina. Man, par laimi, pašā dzemdību procesā viss bija ok (ar attieksmi no personāla, bet tālākais jau bija kaut kas tāds, par ko man tagad vēl ir liela cemme, ka man sabojāta ir pirmo un diemžēl arī laikam pēdējo dzemdību pieredze).

milumlacitis

Greyish
Jā, sāpes aizmirstas. Man arī aizmirsās viss trakums, bet pēcdzemdību periodu aizmirst nevaru. Tās tiešām bija šausmas. Ieskatam - mes visi zinām, kas ir caureja, kad prātā ir doma "ne tagad". Manā gadījumā nebija pat laika šādai domai, tas notika momentā... un tā katru dienu. Tam gan neesmu vēl tikusi pāri 100%

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419473