Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Krīze attiecībās, vai vērts?!

Let_it_be

bumburums
Man arī šķiet, ka te ir 2 ķeblīši. Ļoti klasiski izklausās.

Lēdija

Let_it_be
Es saprotu, ka grūti paciest tādu starpstāvokli un reizēm liekas, ka labāk izbeigt nevis visu laiku gaidīt - būs/nebūs. Tomēr Tev nav nekur jāsteidzas. Pievērsies vairāk savām aktivitātēm, draugiem un tad jau redzēs, kā laiks saliks visu pa plauktiņiem. Vai nu vīrs pārdzīvos krīzi un puevērsīsies ģimenei vai ... nepievērsīsies. Svarīgi, lai tajā otrajā gadījumā Tev nebūtu mieles, ka Tu pēdējos gadus neesi pa īstam dzīvojusi, cerot uz vīru.

bumburums

Let_it_be

Izdomā, ko TU gribi. Tev vajag šādu švilpasti - nodegušā teātra aktieri?

Jo izskatās, ka cilvēkam ir pārāk laba un paredzama dzīve, tad nu izdomā problēmiņu: es tikai izteicu to, kā es jūtos - nu tāds nu es esmu.. lai uzsistu asinis un sagādātu sev izklaidi.

Tad atzveļas krēslā un gaida, kas nu notiks uz pašradītās skatuves. Kā teijātera laikā jūtas pārējie iesaistītie - dzīvesbiedrs, bērni - tas cilvēkam vienalga. Galvenais, lai pašam spilgtas emocijas.

Change your mind and the rest will follow!

Kādi ir jūsu kopējie mērķi?

bumburums
Varbūt tik dramatiski nav , bet sievai ir tiesības noteikt termiņu vīra krīzes beigām .

bumburums

mea
Varbūt tik dramatiski nav , bet sievai ir tiesības noteikt termiņu vīra krīzes beigām .
Varbūt! Citādi ir tik forši, ka sagrib neizprast sevi: sieva atkal lēkā apkārt, otrs potenciālais ķeblītis joprojām lēkā apkārt, cerot, ka gana labi izlēkājoties būs izpelnījusies monopoltiesības.

A viņš pa vidu tāds - kā kunkunul's krējumā - trausls, nesaprasts, ievainojams!

Change your mind and the rest will follow!

Kapriza

Vins veel apcirtiisies, jo vina atklaatiiba un godiigums netika pienaaciigi noveerteeti

Tieši tāpat ir arī sievietes, kas izdarās tamlīdzīgi

Bet vēl man nāk prātā, varbūt vīrietim ieildzis nomākts garastāvoklis vai depresija - tad arī var ienākt domas prātā, ka tas esošais partneris nav īsti īstais. Visādi var būt.

Pilnīgi noteikti pie apvāršņa parādījies cits ķeblītis! Tas diemžēl pēc pašas pieredzes! Un šie gaudulīgie teksti "Nezinu vai vēl mīlu!" Brrr.....

Tagad tik mieru un galvenais pašai saprast vai ir vēlme būt rezerves variantam!

Patricia L

Let_it_be
Ja viņš nebūtu "izpļāpājies", tad, kas tieši ir mainījies viņa attieksmē? Kāds viņa mērķis skaļi izteiktajām pārdomām? Grib, lai Tu liec viņu mierā sfērās, kas pa tiešo neattiecas uz sadzīvi, bērnu audzināšanu?! Viens atpūsties, izklaidēties? Sekss tikai, kad viņam sagribas?

Teorētiski, pēc tāda paziņojuma, es neliktos mierā, kamēr neizstāsta visu. Un tad jau pieņemtu lēmumu. Pēc tieša paziņojuma, ka nemīl, nespētu kopā dzīvot. Ja pati mīlētu. Ja arī Tu pati dzīvo kopā, jo vienkārši viss ir labi, tad tā arī dzīvo.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419475