Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Krīze attiecībās, vai vērts?!

Let_it_be

zobubirste

Lasīju un nesapratu, kā tam vīram tā krīze izpaužas, ja reiz ir gan kotletes un sex? Tik daudz, ka nerunātājs muti virina?

Izskats mainās atkarībā no rakursa.

Dzhila

Pirms daudziem gadiem manam bijušajam arī uznāca "krīze", kad bija jādomā, vai mani mīl vai nē. Kad prasīju, vai ir cita, dievojās, ka nav. Un es arī ticēju, jo viņš sevi pozicionēja, kā ļoti godīgu cilvēku, kurš nemūžam nemelotu, ka man nekad neko tādu nenodarītu. Bet izrādījās, ka ir, un tad pāris mēnešus šaubījās starp mani un viņu. Domāju, ja ir šādas šaubas, tam cilvēkam mīlestība ir beigusies, tikai viņam nav drosmes to pateikt, aiziet, mainīt dzīvi. Protams, visas situācijas nav vienādas.

Nevar tā būt, ka cilvēks nezina, vai mīl un vai grib būt kopā. Ir tikai bailes, ka izdarīs nepareizo izvēli un zaudēs komforta zonu, tāpēc, ka ne reti mīļāko attiecības izvēršas fiasko. Laulene kā tādas ērtas čības. Nepatīk, bet izmest ar žēl, ja nu atkal iepatīkas un ja nu tomēr bija tā īstā, un re ku tur jaunākas čībiņas, bet ja nu nesanāk? Būs zaudētas gan ērtās, gan jaunās un ko es tad darīšu...

Laulene kā tādas ērtas čības. Nepatīk, bet izmest ar žēl, ja nu atkal iepatīkas un ja nu tomēr bija tā īstā, un re ku tur jaunākas čībiņas, bet ja nu nesanāk? Būs zaudētas gan ērtās, gan jaunās un ko es tad darīšu...

es personīgi domāju, ka tā arī savā masā ir un varbūt, ka arī labi, ka tā. Jūs tiešām domājat, ka ģimenes turas kopā, jo vīrs un sieva no rīta līdz vakaram atzīstas mīlā. Kad lielā mīla beigusies var saistīt gan kopīgi pienākumi, gan kopīgas saistības, gan cieņa, gan bērni, gan arī aizvien mīla, bet varbūt ne tā romantizētā romānu mīla. Ja nebūtu šīs puses, tad jau mēs visi ik pēc 2, 3 gadiem, mainītu partnerus uz nebēdu.

paradize
man liekas ka tu bik jauc - neviens nesaka ka pec 10+ gadiem lauliba jutas bus tadas pasas ka randinu perioda. Protams, ka tas nav reali, bet viriesa un sievietes attiecibas atskiras no visam citam tiesi ar intimitati, seksulatiti, milestibu. Parejais ko tu uzskaitiji var darit kopa ar draudzeni, mammu vai istabas biedru. Tas vairs NAV viriesa un sievietes laulato attiecibas. Milestiba nebeidzas - mainas forma, izpausmes bet vina tur ir. Ja viriesa un sievietes attiecibas ta beidzas tad tas jau nav viriesa un sievietes attiecibas, bet istabas biedru/draugu attiecibas. Ja abiem tas ok, tad ari ta var. Man nebutu. Bet protams tas subjektivi, var jau but ka ir sievietes kas lakmigas dzivot kopa ar draugu, bez parejas attiecibu dalas - es nevaretu. Man tas butu mokosi. Pie tam sadas attiecibas pastaves tikai lidz viens no abiem atradis kadu citu ko milet. Ta ka stipri saubos vai ta var novilkt lidz vecumam.

1. Skaistulis nevarēs izlemt, vai maz mīl sievu tieši tik ilgi, kamēr mīļākā nepatrieks. Autores viedoklis, ka nav mīļākās, nu kamon... smaidu.

2. Mīļākā patrieks, ja vien, protams, viņš nav miljonārs, kas regulāri apber ar fancy dāvanām.

3. Vīrieša sapnis ir izbaudīt, kā divas sacenšas par VIŅU - LIELISKO, SEKSĪGO, NEATKĀRTOJAMO, jo tas viņam ceļ pašapziņu, kad nav cita veida, kā to veselīgi pacelt - caur panākumiem darbā, biznesā, sportā utt. Svarīgi abas ilgi vazāt aiz deguna ar nenoteiktību - pagaidām nezinu, nevaru izlemt, skatīsimies, utml h**ņa.

4. Tak nomet beidzot viņu no pjedestāla. Un iecel tur sevi. LAI IZLEMJ, un nosaki termiņu, kad gribi atbildi.

5. Pat ja viņš notīsies, so what. Taisnību zināt ir 100x labāk, nekā ļaut sev kārt makaronus pusgadu.

6. Lai šo visu augstākminēto izdarītu, jābūt drosmei. Ja Tava dzīves jēga un piepildījums ir šis vīrietis, tad mana liste Tev, protams, neder. Bet nu ceru, ka vismaz mazliet iedvesmoju.

Kalnata
Uz ambrazūras

Paldies visiem par viedokļiem, viela pārdomām.

Jautājums nerastos, ja man tas viss būtu pieņemami.

Šobrīd vēl velku +/- un domāju par to kā labāk man pašai, lēmumu nesasteigšu.

Tēmu neslēgšu, ja nu vēl kādam ir pateikt.

P.S. Telefons parādīja, ka parole profilam uzlauzta, tādēļ profilu dzēsīšu, nevaru atrast kur nomainīt.

Aloja

Kā apgalvo psiholoģe Kristīne Balode, tad visās attiecībās gadās, ka vienam uzrodas simpātija no malas. Bet tas nenozīmē, ka šīm emocijām ir jāļaujas fiziskā plāksnē. Var izdzīvot bez krāpšanas, nomierināties un dzīvot tālāk.

Kad vienam partnerim uzrodas simpātija, to nevar nejust, ka viņa enerģija aizplūst garām ģimenei. Tādas pašas sajūtas var rasties, ja otram bez pamatojuma sāk šķist, ka "nemīlu, neko nesaprotu, negribu vaitrs". Jebkurā no šiem gadījumiem ķēdes vājais posms mazina savas rūpes šajā viņam svešāk kļuvušā ģimenē, vairs neieguldās arī fiziski. Un ir arī normāli, ka tass, kkurš sajūt šīs vēsmas, ar to nav mierā.

Bet upe plūst. Un svarīgi ir, vai pašās attiecībās viss ir slikti, ka pēc kāda laika, kad vienam mendels būs pārgājis, attiecības nebūs iespējams atjaunot. Ja kopumā kotletes un minets ir abpusēji labprātīgi un patīkami, es tā no sirds ieteiktu nesajāt visu kaut vai cilvēciskā plāksnē un izdzīvot šo nepatīkao periodu ar cieņu pret sevi un otru. Paies laiks, mazais bērns arī būs paaudzies, un tad jau redzēs.

rolex

--Kā apgalvo psiholoģe Kristīne Balode, tad visās attiecībās gadās, ka vienam uzrodas simpātija no malas.

Atsauce uz pētījumu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419475