Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Krīze attiecībās, vai vērts?!

Let_it_be

Citādi ir tik forši, ka sagrib neizprast sevi: sieva atkal lēkā apkārt, otrs potenciālais ķeblītis joprojām lēkā apkārt, cerot, ka gana labi izlēkājoties būs izpelnījusies monopoltiesības.

Kā mani sajūsmina sievu domas, ka mīļākās to tik vien grib kā tikt sievas vietā un noteikti lēkā apkārt Ir kaudzēm mīļāko attiecību, kur vienīgais mērķis ir kopā priecāties (un te es nedomāju tikai gultu). Un ne mīļākās zina, ne grib zināt, ko mājās otrs stāsta un kas notiek (zinu no ļoti labas dzaudzenes dzīves).

Bet par tēmu - es mēģinātu glābt laulību. Jums otrs bērns ir mazs, tas nogurdina. Un, diemžēl, "sit" pa kopdzīvi. Es teiktu, ka problēma ir nogurumā un intimitātes trūkumā (un atkal ne tikai gulta, bet piem. kopīga kafija divatā, pastaiga bez bērnu īdēšanas utt. - nu viss, kas vnk satuvina).

Patricia L

GribuKartibu
Lielākā daļa mīļāko grib gan nokļūt sievas vietā. Retai tas izdodas gan. Tad nu jāstāsta draudzenēm, ka nemaz i negrib.

Tad nu jāstāsta draudzenēm, ka nemaz i negrib.

Šis tiešām nav tas gadījums Es pat domāju, ka konkrētā gadījumā, ja tiktu dota zaļā gaisma, diez vai sieva paliktu vinnētājos. Bet, protams, spriest par vairākumu no atsevišķām situācijām nevar. Es šoreiz vairāk par to, ka tas ir pilnīgs mīts, ka tā ir vienmēr. Situācijas dzīvē dažādas.

Un jā - kā jau rakstīju, konkrētā tēmā, es mēģinātu glābt ģimeni (bet es uzskatu, ka vienmēr ir vērts mēģināt saturēt ģimeni. Nu ja viens nav tur vardarbība utt.).

teite

Skatos, ka pārsvarā te katrs pec savas pieredzes spriež un izdara secinājumus. Tad es ar. To, ka otram ir cita, nu nevar nejust, ja dzīvo un ir kopā jau sen. To jau parāda kaut elementāra attieksme sadzīvē, ikdienišķās lietās. Tik pat labi var būt šo laika visdebilākais iemesls - kovid ietekme jebkādu iemeslu dēļ. Katram tā ķēdīte var virpināties citādāk.

No savas puses - ja man būtu (ir bijusi) nesaprotama attiecību stadija un otrs, to zinādams un zinot, ka es zinu, ka viņš zina ( ) sāktu pamanāmi paklāties un izdabāt, man laikam noļuktu pavisam. Attiecīgi arī pati diez vai līstu no ādas ārā lai kaut ko mainītu. Tas ar nosacījumu, ka ikdiena defaultā nav garlaicības kalngals. Varbut jums vienkārši pārāk liela rutīna jau gadiem, nekas nemainās, viss paredzams, tādos apstākļos es arī laikam sajuktu prātā vai sadarītu muļķības, jo pierastsvisu mūžu pie kustības, aktivitātēm, lau pašiem ir interesanti nevis kā bērni, tā vīrs mamuta nesējs, sieva arī +KKK.

T.i., jautājums, vsi jūs viens otram joprojām esat interesanti kā cilvēki, personības? Iemīlēšanās taureņi ir fufelis, kas agri vai vēlu pazūd. Ja tā vietā nenāk jūtas un attiecības citā kvalitātē, tad nekas tur kopā nevar sanākt. Pēc inerces vēl velk bernu dēļ un pec tam iesākas lēnais "pļuk". Attiecības veido divi. Pajautā sev, vai tu savu daļu veido pilnvērtīgi. Ja jā, tad bumba nav tavā pusē. Vari gaidīt, turpināt būt tik pat interesanta, bet nelekt no biksem ārā. Uz vasaru varbūt pāries.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

bumburums

GribuKartibu
Citādi ir tik forši, ka sagrib neizprast sevi: sieva atkal lēkā apkārt, otrs potenciālais ķeblītis joprojām lēkā apkārt, cerot, ka gana labi izlēkājoties būs izpelnījusies monopoltiesības.
Var arī būt, ka negrib tikt, bet mēdz būt tik forši rezultāti, kad visticamāk abām saka "ak, es tā īsti sevi nesaprotu, vai mīlu tevi - bet zaudēt negribu" un tad atliek atslābt un gaidīt rezultātus.

Let_it_be
Bet kāds ir deklarācijas mērķis? Informēt? Tonizēt? Terorizēt? Ko ar šo paziņojumu vēlas pateikt? Panākt?

"Es tinos, turpmāk tev rēķini būs jāmaksā pašai"? "Pieraksti mūs pie ģimenes terapeita?"

Change your mind and the rest will follow!

Conejito

Iranizēt un jandalēt.

bumburums

Conejito
Iranizēt un jandalēt.
Ticami!

Change your mind and the rest will follow!

Mans personīgais viedoklis. Ja vīrs nemīl/šaubās, nekas tur nebūs, beigu sākums. Sievietes reizēm pie cieš nemīlamu vīru, jo bērni mazi, kopīgs īpašums, finansiāla atkarība utml. Neticu, ka vīrietis ilgi tā izvilks bez mīlestības.

Gemma

Es noteikti riņķī nelēkātu, ļautu viņam izbaudīt kā ir, ja mani pazaudē. Dzīvotu kādu brīdi kā mamma bērniem, bet ne sieva vīram. Arī kotletes un minets nebūtu ar cilvēku, kas pat nezina, vai viņam mani vajag. Ja pēc bērnu pusdienām kaut kas paliktu pāri, lai ēd.

Kā citādi lai viņš saprot, vai viņam mani vajag, ja nezina, ko nozīmē iztikt bez manis?

Gemma
Ar savu šī brīža prātu darītu tāpat, kā tu raksti, bet tas ir iespējams tad, ja sieviete jau sapratusi, ko grib, un atlaidusi situāciju pavisam, ļaujot kundziņam pašam pieņemt lēmumu.

Ja nerunātājs ir šo nezinu, vai mīlu izteicis, tātad apvainosies, ka ar sajūsmu neuzņem viņa atklātību. Tože prohodiļi. Kaut kāds marasms, godīgi sakot, bet to var saprast tikai izejot no tās situācijas arā. Varbūt kādam šādas spēlītas liekas jaukas un nevainīgas, bet man viena cilvēka nostādīšanas gaidīšanas režīmā, jo nabadziņam sevi jāsaprot liekas agresija. Vai tad vīrietis rūpēsies par bērniem, kamēr sevi sapratīs? Tak nē, sieva visu vilks, viņam nebūs tam spēka.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419475