Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Krīze attiecībās, vai vērts?!

Let_it_be

vilks

Vai tad vīrietis rūpēsies par bērniem, kamēr sevi sapratīs?
Kāpēc ne? Bērni jau arī šķiršanās gadījumā nekur nepazūd, tāpat abiem vecākiem par viņiem jārūpējas. Tur tieši sievai ir vērts biežāk būt prom no mājām, lai vīrs var izmēģināt arī, kā ir daļu laika audzināt bērnus vienam. Protams, tīšām čakarēt attiecības nav vērts. Vai, ja tā ir depresija (to varbūt kaut kā var noskaidrot) var mēģināt uzmanīgi piedāvāt risinājumus, ja pašai tādi zināmi.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

adatainis

Par "ir cita" piekrītu teite - to nevar neredzēt. Var mānīt sevi vai izlikties neredzam.

Par tā vecuma krīzi, kā tādu. Nedod, dies, pašām tāda uznāks pēkšņi. Es atceros, kā es jutos un izpildījos. Man vēl bija visa pasaule vaļā dēļ tā, ka vīrs ir ļoti atbildīgs un mājsaimniecību, bērnu varēja pilnībā atstāt uz viņu.

Tas, protams, nav attaisnojums, lai ar paceltu asti aizietu ar citu, nodzertos vai iztērētu visu naudu motociklam un aizbrauktu apceļot pasauli, nerēķinoties ar cilvēkiem, kuri ir no tevis atkarīgi un ar tevi rēķinās. Bet es biju tuvu dažām no šīm stadijām, tāpēc nenosodu. Pirms tam ko tādu nevarēju iedomāties, ka izpildīšu...

paroleparole

Zināmā mērā piekrītu, ka šādi nav forši pagrūst otru zem riteņiem.

Jo šobrīd sadzīve lielos vilcienos paliek man un plus bērni, mašīnu salabos, zāli nopļaus, bet lietas, kuras attiecas uz ilgtermiņa ieguldījumiem, piem., mājai remonti nerisina. Ir lietas, kas ir jāatrisina šovasar, normālā situācijā viņš to sakārtotu šobrīd, nekas netiek risināts.

Situācija šāda ir jau no decembra, šobrīd nesaprotu vai vērts gaidīt, viena finansiāli un fiziski galā tiktu.

Pirms pāris gadiem biju līdzīgā situācijā, stress darbā, mājās un bērni, kad viss par daudz bija sakrājies, darīju, kā Conejito teica, mute ciet, kamēr pati nebiju tikusi galā ar saviem tarakāniem.

Kā citādi lai viņš saprot, vai viņam mani vajag, ja nezina, ko nozīmē iztikt bez manis?

Visticamāk ka tevi var aizstāt ar kādu citu.

bumburums

Viens ir tad, kad tev ir grūti, tu saproti, ka jumts brauc un lūdz dzīvesbiedram palīdzību kopīgi risināt problēmu, ar ko tu netiec galā.

Bet šāda ziepjoperiska izrunāšanās.. galvā iezogas pragmatisks jautājums, cik uz šādu neizlēmīgu domātāju var paļauties.

Varbūt visprātīgākais ir uztaisīt tāmi, vai varu rēķinus segt viena.

Change your mind and the rest will follow!

Conejito

Hmm, es par sevi varu pateikt, ka man pofiga ieslēgšanas slēdzis darbojas tikai vienā virzienā. Ja es savā prātā izlemšu, ka man vienalga kā viņš tur izpildās un ko tur mīl vai nemīl, tad pēc tam pat ja izdomās, ka mīl - tad kā man pēkšņi pārslēgties atpakaļ un atsākt rūpēties un mīlēt to, par kuru esmu izlēmusi, ks man vienalga? Un tēlot ar es neprotu. Tāpēc man tāda ieilgusi krīze laikam būtu vienvirziena taciņa.

Pako koferus un prom!

Ir tādi vīri, kas nezin vai viņi mīl vai ne. Tāda mīlestība jau esot tikai stulbās Pilčeres filmās. Ne LV. Bet, tad kad no viņiem aiziet, tad izrādās, ka viņi tomēr mīl.

Bet tad jau ir par vēlu.

solar wind

Hmm...vecis pusgadu nevar izdomāt-mīl vai nemīl? Izskatās, ka visdrīzāk kādā citā ur parādījusies pie apvāršņa, bet šamais vēl nav līdz galam savaldzināts un uzrikojis konkursu-kura labāk šamo apčubinās-sieva vai mīļākā. Zirgs mirst-tas ir toč. Es tā nevarētu ilgstoši dzīvot un neviens nav pelnījis tā dzīvot un gaidīt, kad tad kungs beidzot izdomās. Lai iet pie terapeita un tiek ar sevi galā.

BlackCat

Nezinu, kā tur īsti ir ar to jušanu, nejušanu (par mīļāko esamību/neesamību), bet rodas sajūta, ka džeks kratās nost no atbildības (ne par mājsaimniecību, bet situāciju in general). Respektīvi, teorētiski viņam uzradusies jauna tibiņa, kura rauj nost jumtu, bet lēkt iekšā nezināmajā un darīt pāri (lai gan jau ir izdarīts) vēl vairāk autorei - negribas. Tad nu ir šis teijāteris no sērijas - nezinu, vai mīlu, nezinu, vai un ko gribu, bet pazaudēt negribu, utt. Solis, ko sagaida no autores, lai viņa pieņem lēmumu viņa vietā. Vai nu viņa tagad sāk dancot viņam apkārt un reanimē sen mirušos tauriņus (un neviļus pamodina tarakānus) vai arī autore pasūta viņu d---t. Abos scenārijos džeks ir ieguvējs. PIrmajā - pats neko nedara, bet dāma visu smagumu mēģina izcelt, otrajā - viņš it kā tiek pamests. Iniciatore ir autore un viņš tas nabaga pamestais un cietējs. Lai gan patiesībā veiksmīgi aizsūtīts pie jaunās pasijas.

Ticu, ka var uznākt šādi brīži, kad nesaproti, kāds ir tas fīlings pret to dzīvesbiedru. Ļoti pat ticu. Bet, ja nāk ar šādu paziņojumu savam partnerim, tad ir jābūt konkrētam plānam, ko grib darīt. Vai nu šķirties, un ar nezaudēšanu ir domāts kā vnk saglabāt labas/cilvēcīgas/draudzīgas attiecības vai arī jau pašai/m nākt ar plānu un darbiem, ko es gribu/esmu gatavs darīt, lai no šīs "nezinu" sajūtas izietu ārā.

Ja es saņemtu šādu paziņojumu, es pajautātu - ko tu gribi, lai es tagad daru? Bez ironijas. Jo, ja tiešām ir kaut kas, kā es varu palīdzēt (piemēram, varbūt džeks tiešām grib uz mēnesi iet padzīvot atsevišķi, lai aplūkotu dzīvi bez manis perspektīvā), tad, pieņemu, ka būtu lietas, ko es varētu darīt un palīdzēt. Bet, ja uzstādījums būtu - aij, vnk liekas, ka nemīlu, bet davai tu man tagad te treknāku mērci vāri, trīsreiz biežāk seksu un davai vēl katru reizi pārsteidz mani, tad moš mana mīla atgriežas... nu, tad gan es teiktu uzreiz, ka eju kravāt viņa mantas.

bumburums

Let_it_be
bet lietas, kuras attiecas uz ilgtermiņa ieguldījumiem, piem., mājai remonti nerisina. Ir lietas, kas ir jāatrisina šovasar, normālā situācijā viņš to sakārtotu šobrīd, nekas netiek risināts.
Sanāk, ka ka cilvēks dzīvo, vadoties no tā brīža emocijām nevis no pienākuma apziņas, dotā vārda utt.

Ja jau pat problēmu nodefinēt nevar, bet īd tik "nezinu, vai mīlu, bet pazaudēt negribu". Nu šāda dīkšana jau tieši ved uz to, no kā it kā baidās.

Varbūt esmu ciniska, bet šķiet, ka grib izmeņģēties, bet baidās, ka a) tu pieķersi b) tad atpakaļ neņemsi c) ērtā dzīve būs vējā d) bet meņģēties ta gribas! Nu i griež plati uz riņķi.

Change your mind and the rest will follow!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419475