Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā vispareizāk uzkrāt bērna pilngadībai?

S.Dzeina

Bērnam līdz pilngadībai vēl 16 gadi. Gribu uzkrāt tieši viņai kaut kādu naudu, ko varētu uzdāvināt uz 18 gadu dzimšanas dienu vai izmantot kādai noteiktai vajadzībai (studijas utml). Kādu instrumentu un kādā bankā vislabāk izmantot? Pilngadības krājkonts? Parastais?

Man jau ir 2 veidu krākjonti "ikdienas" vajadzībām un uzkrājošā dzīvības apdrošināšana. Nekādu super summu gan tur nav.

Bet gribu kaut ko papildus tieši bērnam kas būtu nākotnei un lai tam nevar piekļūt, kad ievajagas, piemēram, ceļojumu uz Jaunzēlandi.

Un vai vispār ir droši saistīties ar kādu iestādi uz tik ilgu laiku?


What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!


Nopērc labāk dzīvokli bērnam (arī kredītā der) un tas būs labākais ilgtermiņa palīdzības veids, bet salīdzinoši jaunā mājā.

Kļavaslapa

Parastais krājkonts, termiņdepozīts. Noguldījumu garantijas fonds jau nosaka, ka savu naudu dabūsi, ja banka kādu iemeslu pēc vairs neeksistē. Peļņas % tāpat nav vērā ņemami, tā kā tur var neiespringt. Tikai uz sava vārda, noteikti nekādi konti bērnam, ja gadījumā vajadzēs to naudu, tai klāt vairs netiksi.

Var palasīt googli , meklētājā ierakstot "Krājkonts bērnam bāriņtiesa"

gaura

uzkrājošā apdroš - tāpat 10 gadu klāt netiksi. vismaz IIN dabūsi atpakaļ, to tālāk var klāt ieguldīt. Krājkontam, termiņdepozītiem procenti smieklīgi. un piekrītu Kļavaslapa, nekādu kontu, kas jāformē uz bērna vārda (manuprāt, pilngadības depozīti ir jāformē, paskati): ja nu kas, tad naudai klāt netikt, un procenti arī tur maaazi, tā kā uzkrājošā apdr. ir vienkāršs veids, ja negribas galvu mežģīt.


ačuks

Man bija uzkrājums bērna nākotnei SEB bankā. Bija iespējams pārtraukt un izņemt naudu līdz bērna 18 gadu vecumam. Pie reizes kā bērna un vecāka apdrošināšana. Un IIN arī varēja dabūt atpakaļ.

Var jau, protams, pirkt dzīvokli vai māju, man tādu līdzekļu nebija.

gaura

ačuks
izklausās tas pats produkts, kas uzkrājošā dzīvības apdrošināšana, tikai nosaukts savādāk . Tā kā jāskatās, kādi noteikumi, kādas izmaksas, bet šis arī varētu būt variants.

Grietina1

Papēti Swedbankas variantu bērnam- it kā "summa nenodeg ja finanšu tirgos krīze" un arī ja ar vecāku kas notiek, bērns saņemot plānoto apmēru 18.g Draudzene stastīja, pati neesmu čekojusi vai viss pareizi.

Tukšās pudeles, bunžas, kur svītrkodi. Tagad pieejamas bez maksas, kad ieviesīs depozītu sistēmu (ja marksistiskie liberasti visu nenojauks ar savu kovidu), celsi pa 10 centiem no katras vienības ārā. ieguldījums 0, izcēlums 0,1 - varka tīri normāla. vienīgie iedevumi - uzglabāšana.

S.Dzeina

Krājkontos parasti inflācija un ienākuma nodoklis apēd naudas vērtību.

Dzīvoklis, gleznas, zelts, Valsts obligācijas. Varbū tā jāskatās uz termiņnoguldījumiem. Summu ne lielāku, kā valstī noteikto nedegošo summu.

Vèl var bērnu pilngadības krājkonti ja valsts atgriež IIN. Tikai naudai klāt netikt līdz bērna 18. Gadu vecumam krīzes brīdī.

Papildināts 28.05.2021 07:02:

Ja nav līgumā savādāk noteikts.


Jums tiešām ir pārliecība, ka bērns pēc 16 gadiem kautko vērtīgu saņems no krājkonta? Jums ir priekšstats, kas notiks valstī un pasaulē pēc 5 gadiem? Un ko bērns vispār darīs ar to naudu 18 gados?

Investējiet zināšanās, bērnu tagadējā audzināšanā, rādiet pasauli (kā vajag un nevajag dzīvot), rādiet piemēru- kāda nu kuram ir izpratne par labu dzīvi utt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419485