Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā vispareizāk uzkrāt bērna pilngadībai?

S.Dzeina

gaura

inkarmo
palasi https://peisenieks.com/2016/10/15/dzivibas-apdrosinasana-ar-uzkrajumu/ tikai ņem vērā, ka tagad minimālais terminņš, lai pretendētu uz IIN atmaksu, ir 10 gadu. uz to arī jāliek, jo bez IIN komisijas ir augstas un nekāds baigais ieguldījuma pieaugums nesanāk.

un te salīdzinājums dažādiem piedāvātājiem: https://peisenieks.com/2020/06/15/dzivibas-apdrosinasana-ar-uzkrajumu-salidzinajums/


Peka

Nu, nezinu, tikko taču taisīju deklarāciju. Līdz ko summa sasniedz 600, tā nodokļa pārmaksa vairs neskaitās un pāriet uz nākamo gadu. Tur taču viss automātiski notiek.

Papildināts 01.06.2021 23:54:

inkarmo
Man ir Ergo. Kad tu slēdz līgumu, tu to naudu uztici pārvaldītājam - vai tā ir banka vai nebankas, viņi to iegulda darījumos, lai pelnītu ar tavu naudu. Tu vari izvēlēties trīs fondu plānus - viens, kur ir riskantāks, bet labākiem procentiem, viens, kurš ir stabils . Un trešais, kurš ir konservatīvs. Tev nav jāizvēlas konkrēti fondi, kuros ieguldīt, tikai jānosaka dinamika. Tev noteikti ir šāda izvēle jau bijusi ar otro pensiju plānu. Latvija.lv vari redzēt, kurš apsaimnieko tavu otro pensiju fondu.

Jauna ēra
Uzkrājošajai limits 4tk gadā, neatkarīgi no tiem 600 uz cilvēku par čekiem. Un tur nekas deklarācijā nav jāvada iekšā, viss automātiski no bankas aiziet vidā.

Jauna ēra
Pārskati savu deklarāciju, uzkrājošā apdrošināšana ir pavisam citā rindiņā. Ja tur ir 0, sūdzies savai bankai/apdrošinātājam, lai iesniedz pareizos datus VIDā. Otrs variants, ka Tev pietrūkst samaksātā nodokļa.


Burunduks30

Man ir Swedbank uzkrājošā apdrošināšana abiem bērniem. 18 gados saņems kādus 6-7tk laikam. Maksāju 40eur mēnesī katram, saņemu IIN atmaksu. Nē, dzīvoklis nesanāk, tam vajag daudz lielākus līdzekļus... Kaut dzīvokli pirkt un 16 gadus izīrēt būtu daudz foršāk (un pēc tam laicīgi pārdot, lai samaksātu par studijām, piemēram).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419485