Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Baltkrievijas lidmašīna 2

susuarrana

susuarrana

Žēl, ka Skudrai neizturēja nervi.

Bet tēma ir aktuāla.

Ko sakāt par Baltkrievijas nacionālā baltsarkanā karoga pacelšanu? Manuprāt, cienījams gājiens.

Neprotu pareizi ielikt no Tvitera, vārdu sakot:

Staķis raktīja: Starp hokeja čempionāta karogiem paceļam brīvās Baltkrievijas karogu, kuru man uzticēja baltkrievu politiskie bēgļi! Rīgā nedrīkst plīvot karogi, kas simbolizē režīmu, kurš nodarbojas ar valsts terorismu – tos esam noņēmuši. #BrīvībuBaltkrievijai #FreeBelarus #ЖывеБеларусь

Labu - vai nu par mirušiem, vai ne par ko.

pelēkā pele

Labs risinājums, lai paustu attieksmi, neizraidot sportistus. Visu cieņu.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

red bull

Jautājums, kas notiks arēnā - tur paliks sarkanzaļais karogs? To mēs nevaram kontrolēt, tas laikam IHF pārziņā.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

susuarrana

red bull
To es nezinu, bet ienāca prātā, ja tiek pie himnas spēlēšanas, nebūtu ne pirmā, ne pēdējā reize, kad kāda sporta čempionātā organizatoru kļūdas dēļ tiek nospēlēta nepareizā.

red bull

susuarrana
Kaut kā šaubos par organizatoru drosmi ko tādu īstenot. Nez kā reaģētu paši sportisti? Baltkrievu hokeja federācijas šefam, cik atceros, ir liegta iebraukšana ES, tad nu nebūtu kas skrien un ievieš kārtību.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Sarmozo

Ja pareizi atceros, hokejisti nepiedalījās protestos pret režīmu.

labrencija

Kā tas puisis jutās, drausmas iedomāties. Viss ok, lido no Atēnām, te lidmašīnu nosēdina, iespējams nāvessods. Vai viņam varēja ienākt prātā, ka Luka viņa dēļ nolaupīs lidmašīnu.

Maybe

- Нельзя же спать до обеда.
- Льзя.

kino

Maybe
Opā!

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

susuarrana

Neko sev... Baķka nemūžam nebūtu tik drosmīgs, ja viņu nepiesegtu Krievija.

Papildināts 24.05.2021 18:33:

https://www.delfi.lv/news/national/politics/baltkrievija-izraida-no-valsts-latvijas-vestnieku-un-diplomatus-latvija-atbild-ar-identisku-ricibu.d?id=53229327

Papildināts 24.05.2021 18:34:

Ārlietu ministrs pateicās Rīgas domei par iniciatīvu nomainīt Baltkrievijas oficiālo karogu pret vēsturisko. Viņš arī piebilda, ka šis solis parāda arī attieksmi pret Baltkrievijas rīcību, nosēdinot Minskā pasažieru lidmašīnu, ko "var dēvēt par teroristisku aktu".

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419493