Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Baltkrievijas lidmašīna 2

susuarrana

Maybe

- Нельзя же спать до обеда.
- Льзя.

Ļoti patīkams, cienījams gājiens. Pat negaidīju.

Papildināts 24.05.2021 18:38:

Es par baltsarkanā karoga pacelšanu un ĀM rīcību.

Papildināts 24.05.2021 18:41:

Vajadzētu tos hokejistus arī izraidīt vēl.

kino

Bet no otras puses - a ko Lukašenko gaidīja? "Ak, nu nekas jau nenotika! Portams, laupiet lidmašīnas, rīkojaties, kā uzskatat par pareizu!"? Tā, ja?

Vai noticēja runām, ka "Eiropā jau nekas cits, izņemot covid19, šobrīd nav aktuāls!"?

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

Papildināts 24.05.2021 18:46:

airBaltic nelidos Baltkrievijas gaisa telpā.

Papildināts 24.05.2021 18:49:

kino

Bet no otras puses - a ko Lukašenko gaidīja? "Ak, nu nekas jau nenotika! Portams, laupiet lidmašīnas, rīkojaties, kā uzskatat par pareizu!"? Tā, ja?

Līdz šim patiešām ES valstis tikpat kā nereaģēja ne uz Krievijas, ne Baltkrievijas gājieniem. Man liekas, viņiem ir sajūta, ka var darīt jebko, ko grib, un par to nekas nebūs.

Pufferfish

Flightradar twitterī ver redzēt kā daudzas aviokompānijas met līkumu Baltkrievijai, bet Ryanair drosmīgi turpina tuntulēt pāri

susuarrana

Pufferfish
Jā, bet Reuters ziņoja, ka KLM arī turpināšot tuntulēt pāri.

Reiterim, kopš tas stājās dzimumsakaros un izveidoja sabiedrības pamatšūniņu ar Tassu, gan arī nevar vairs diez ko ticēt...

Labu - vai nu par mirušiem, vai ne par ko.

Man gan liekas, ka ārlietu ministrs ir pārāk emocionāli reaģējis, tā starptautiskās attiecības neregulē - kā vīru un sievu kašķi. Duālas sajūtas. Kā ārslietu ministrs R ir izgāzies kā veca sēta.

Pārsteidz, cik ļoti jaunais cilvēks bija ievainojis Lukašenko, ja tik barbariski un izlēmīgi un pat nekaunīgi rīkojās un, jāsaka, arī apsviedigi. Bet savādāk neesmu iedziļinājusies viņu politikā,maz ko zinu.

Es neesmu par 100% demokrātiju, bet par saprātu vispirms. Un saprāta organizēšanai reizēm vajag autoritāru rīcību. Man nav antipātiju pret autoritāru rīcību kā tādu. Bet nevaru neko izvērtēt un teikt, jo neko daudz nezinu par Lukašenko politiku un to, ar ko nodarbojās tas žurnālists.

Zinu,ka kritizēt nav liela māksla. Loti daudzi patiesības meklētāji žurnālisti vienkārsi kritizē kā Loto Lapsa, kā Kaimiņš, Kā Domburs, bet kāda jēga no tā? reizēm nekāda, bet reizēm kaitējums.

susuarrana

Sindy5
Ko nozīmē- pārāk emocionāli? Baltkrievija pirmā izraidīja vēstnieku. Atbildēt ar to pašu ir diplomātijas 2x2.

Bet vismaz pozitīvi, ka atzīsti, ka neko nejēdz.

Labu - vai nu par mirušiem, vai ne par ko.

Bet tā māžošanās ar karogu kam bija vajadzīga?

kino

Sindy5
Bet tā māžošanās ar karogu kam bija vajadzīga?
Jā, protams! Tas ir daudz labāk, nekā uzstādīt ultimātus, piemērot sankcijas un izteikt draudus. Tas izsaka attieksmi.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419493