Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Baltkrievijas lidmašīna 2

susuarrana

red bull

Sindy5
To ārlietu ministrs izdarīja? Ja jau pašlaik vaino tik viņu. Ārlietu ministrs ļoti adekvāti pauda savu attieksmi pret vakardienas ārprātīgo rīcibu un reaģēja uz baltkrievu rīcību kā diplomātijā pieņemts.

Bet Staķis ar karogu savā pārvaldītajā teritorijā var darīt ko grib - arī pauda savu attieksmi.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Skudrai gan ar nerviem viss ir tieši ļoti kārtība! Karoga tēma ļoti patika, jo tā nav vērsta uz cilvēkiem , kas būtībā neko nevar mainīt!

Klusapele

Man interesanti šķiet kā Lukašenko zināja kurā lidmašīnā un cikos viņš lido? Spiegi visur? Vai tad var tik vienkārši pārbaudīt kur katrs lido? It kā taču izmeklēšot vai tas nav sadarbībā ar aviokompāniju tomēr, jo es neesmu vienīgā kam tādi jautājumi.

Undomiel

Klusapele
Es domāju, ka atsevišķus opozīcijas cilvēkus izseko noteikti. Ja pašu spēki par mazu un peso nepietiek, lielais krievu draugs izpalīdz.

Klusapele

Undomiel
Bez šaubām Krievijas pirksts tur arī ir.

VLapsa

Klusapele tieši rax NAV nekas mistisks. Labākajās kgb tradīcijās opozicionārus izseko un noklausās.

Papildināts 24.05.2021 20:03:

tas

red bull

Klusapele
Cik izskatās, ka tā bija kopīga operācija ar Krieviju, jo Minskā no lidmašīnas izkāpa arī 4 Krievijas pilsoņi un pazuda nezināmā virzienā. Izskatās, ka tie bija drosībnieki, kas sekoja čalim no Atēnām.

Klusapele

red bull
To gan es nebiju lasījusi. Tas daudz ko izskaidro.

red bull

Klusapele
Tās ir ziņas no Krievijas neatkarīgajiem žurnālistiem.

Es arī lasīju, ka bija krievi.

Tv3 ziņās tikko Kalvītis pateica, ka hokejisti paliek.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419493