Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Baltkrievijas lidmašīna 2

susuarrana

Undomiel

Šito, cik saproru, pašas baltkrievu oficiālās varas iestādes paziņo. Nesarkdamas. Aci nemirkšķinādamas

https://www.facebook.com/watch/v=171924234874345

Papildināts 24.05.2021 20:17:

Kalvītis dara, ko liek Fāzels, un Fāzels ir Putina kabatas vaukšķis.

Tas nav tāds bērnudāŗznieku gājiens - jūs izraidījāt, mēs arī izraidījām! Kapēc Lukašenko vispār ienāca prātā izraidīt mūsu vēstnieku? Kaut ko palaidu garām. Tas pec karoga akta? vai arī pirms? Izskatās lēti.

Kaut kam taču vajadzēja provocēt vēstnieka izraidišanu? Tapēc, ka valsts līmenī nosodījumu izteica?... Nezinu, es laikam kariņu tāpēc nepieteiktu valsts līmenī.

Rimševičs, jau sen esmu ievērojusi, kā tāds emocionāls gailis skrien izteikt savu attieksmi. Nav valstiski diplomātiski.

filozofe

BBC, atsaucoties uz blogera māti, raksta, ka viņš esot slimnīcā kritiskā stāvoklī ar sirds problēmām ...

Kurš? Jaunais žurnālists vai žurnālista mate slimnīcā?

Šis man atgādina kaut ko līdzīgu, kā drošībnieki caur 7.stāva logu vienā saulainā dienā pie mūsu Imantas hakera ielauzās. Tas laikam bija viņa dzīves lielākais pārsteigums..

Tas žurnālists smuks čalis. Vairāk neko nezinu. Nabaga draudzene arī tika aizturēta. Tāds jauns un smuks un jau tā macējis sariebt un nobiedēt. Bet tiešām neko nezinu par viņa politiskajām gaitām. Bet notikums kā tāds visādi paŗsteidz.

Papildināts 24.05.2021 20:35:

Karaliene Elizabete Rimševiču negribētu par savas dzimtas locekli. Tikai problēmas vien taisītu.

Klusapele

Bet vispār mani šāds gājiens uztrauc. Tās sankcijiņas liekas pilnīgs fufelis salīdzinājumā ar nodarījumu, bet protams, ka vienkārši lekties arī nevienam negribas. Ļoti sarežģīta situācija. Tā kā negribas Baltkrievijai ļaut darīt visu kas ienāk prātā, bet neapdomīgi tagad lekties arī bīstami, jo nu Krievijas paspārnē tomēr. Kas zin kas viņiem vēl ienāks prātā.

Undomiel

Sindy5
Ak dievs, Sindy, ka tu reiz beigtu runāt par to, no kā ne vella nesaproti

Sarmozo

Sindy5
Khm, khm, Rimševics nav diplomāts.

Bet ja biji domājusi Rinkeviču, tad viņš ir viens no labākajiem ministriem ne tikai šajā, bet arī iepriekšējās valdībās.

filozofe

Mums ir reāli divi agresori kaimiņos, un viņi jebkurā situācijā var izspēlēt jebko, kas demokrātijā ir absolūti nepieņemams. Tāpēc ir jātaisa haips, lai Eiropa un Amerika sadzird un rīkojas. Paskat, Navaļnijs joprojām turpina sēdēt.

Visu cieņu Rinkēvičam un Staķim.

Sindy5

ja Tu būtu garīgs cilvēks, tad zinātu, kad vajag aizvērties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419493