Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

2 jautājumi par alimentiem

lilija3

zeltenezeltene

Melora
Par terminiem pilnīgi piekrītu, tāpat par konsultāciju pie jurista. Taču Tiesa var gan lemt par ierobežotām saskarsmes tiesībām (trešās personas - māte, psihologs utt) tēvam, ja tas ir lūgts no prasītājas - mātes.

bērna aprūpi veic māte - tajā ietilpst viss, kas bērnam nepieciešams - ēdiens, pārtika, dzīvošana. Tēvs savu 50% daļu pilnībā dod, attiecīgi - viņš par bērnu rūpējas, samaksājot uzturlīdzekļus, māte dod savus 50% + visu nepieciešamo iegādājas, jo pie viņas bērns ir ikdienā un viņai tam ir nauda. Tā vismaz šo visu skaidroja Tiesa manam vīram un viņa bērna mātei, par ko ex, protams, bija pārsteigta, jo līdz tam bija tā, ka vīrs maksāja uzturlīdzekļus + pilnībā bērnu ar visu nodrošināja, dzīvojot pie mums,+ visi ārsti, treniņi utt…

Melora

zeltenezeltene
еaču Tiesa var gan lemt par ierobežotām saskarsmes tiesībām (trešās personas - māte, psihologs utt) tēvam, ja tas ir lūgts no prasītājas - mātes.
protams, ka var ko tādu nolemt, ja tas ir lūgts un tiesas ieskatā prasījums ir pamatots. tad tikai rodas loģisks jautājums - kāpēc atbildētājs to nav atspēkojis, jo saskarsmi parasti ierobežo abu dzimumu alkoholiķiem, narkomāniem un vardarbjiem - ja tēvs no šīs šlakas, es arī bērnu no acīm neizlaistu. ja nav - tad nav saprotama pasivitāte

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

zeltenezeltene

Melora
Tādēļ rakstīju, lai Kiwis izskata tiesas spriedumu. Jo iespējams nekas tāds nav rakstīts. Vienkārši ex vēlas sev tuvumā paturēt/kontrolēt bērna tēvu

Kiwis
Domāju, kā lai īsāk noformulē: ne jau tiesas spriedums pie vainas, bet vīrieša lupatīgums.

zeltenezeltene

Meauk
No vienas puses piekrītu - daudzi tēvi baigi izdabā mātēm. Pat pilnīgi neloģiskās lietās un situācijās. Taču no otras puses - visbiežāk "uz spēles likts" bērns. Ar izvēli - tu viņu satiksi un darīsi visu pēc maniem noteikumiem vai gluži vienkārši - nesatiksi. Un ja tēvs ir mīlošs un bērns viņam ir svarīgs, izvēlēsies pirmo variantu Kaut psihologi norāda, ka skaidri un gaiši ir jānovelk robeža - cik tālu drīkst iet un manipulēt.

šis, protams, attiecas uz abiem vecākiem.

No vienas puses piekrītu - daudzi tēvi baigi izdabā mātēm. Pat pilnīgi neloģiskās lietās un situācijās.

Viss loģiski. Ja sievietes pusē ir tiesa, prātīgāk ir nelekties un visam piekrist. Citādi vēl var piešūt vis kaut ko. Cilvēkam kam nav naudas labam advokātam - tiesā nav ko patiesību meklēt.

Tas ka neredzēs bērnu ir sīkums. Ka tik bērnam labi.

Padomija

Mana vecmāmiņa teica - vīrietim bērni ir vajadzīgi tikai tik ilgi, cik ilgi mīl viņu māti. Pēc savas sliktās pieredzes.Nekad tam negribēju piekrist, jo nespēju saprast kā tevs var nemīlēt vai negribēt savu bērnu. Tāpat kā māte. Par laimi tādus arī neesmu satikusi.

Padomija
Nē, tava vecmāmiņa kļūdās. Mūsdienās daudz kas atkarīgs no pašas bērnu mātes, cik adekvāta viņa ir attiecībās ar svu ex vīru un bērniem. Tēvs negrib bērnus, jo apnīk mūžīgā cīkstēšanās ar ex sievu. Jūs pašas ex sievas paskataties, ko borējat galvās bērniem: 1) Tētis jūs nemīl, jo neņēma līdzi ceļojumā uz Turciju. Nē, tētis bērnu līdzi neņēma, jo māte atteicās segt pusi no izdevumiem. 2) jaunā tēta sieva nav jāklausa. Nē, ir gan, tāpat kā jebkurš pieaigušais. Turklāt šplaušana virsū, drēbju izņemšana no skapja un sagriešana ar šķērēm nav attaisnojama nekādā gadījumā; 3) Vecmamma vairs neinteresējas par mazbērnu? Ak šausmas, bet kāpēc mazbērns sācis par vecmammu interesēties tikai Ziemassvētkos un ar jautājumu - ko tu man uzdāvināsi? Mamma teica, ka tu man vari nopirkt to un šito. Utt. Pašas vien esat vainīgas!!! Apnīk ar visu cīnīties.

Kumparsita

tetis2020
Nē, tētis bērnu līdzi neņēma, jo māte atteicās segt pusi no izdevumiem.
Oho! Kādā sakarā bērna mātei būtu jāpiedalās ceļojuma apmaksā? Tu arī tad maksātu pusi no izdevumiem, ja bērna māte ar bērnu brauktu uz Turciju?

Kumparsita
Ja māte brauktu ar bērnu, neko nemaksātu. Pie viņas ir visa uzturlīdzekļu nauda - lai plāno kā to tērēt. Es savu uztutrlīdzekļu daļu katru mēnesi pārskaitu ex sievai. Vairāk man mēnesī nav jātērējas. Tieši tāpēc ceļojums ir ekstra no manas puses (iet pāri ikmēneša uzturlīdzekļu izmaksām), kur es piedāvāju segt pusi izmasas.Negribi? Nu tad nečīksti, ka neņemu bērnu ceļojumā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419511