Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Agra atgriezšanās darbā

hh_hh

Padomija

Es atgriezos darbā, kad 3.bērnam bija 3 mēneši. Ar bērnu darbojās vīrs vai vīramāte, baroju ar krūti līdz gadam.

Atsāku strādāt, kad bērnam bija 4 mēneši. Mans temps ļauj 3, 4 stundās izdarīt to, ko lielākā daļa dara 8 stundās, darbs skaitās pilnas slodzes. Tagad meitai 10 mēneši, ja salīdzina ar 4, 5ad tagad ir grutak- tad ēda un gulēja, tagad rāpo, ceļas, ļoti aktīva, spēj tik skatīties līdzi. Pa lielam jau vēl aizvien lielāku darbu daļu daru, kad guļ, tik gul daudz mazāk kā 4 mēnešos

LivaN
Godīgi sakot,neapskaužu kolēģes. Man nav ideju, kāpēc viņas kam tādam piekrita, bet normāli tas nav. No darba devēja viedokļa es kategoriski nepiekristu kam tādam.

Par to strādāšanu no mājām vai ņemšanu ikdienā bērnu uz darbu - ok, mammai ok, kolēģi piekrīt, tiek galā utt. Bet bērnam? Kāds viņam labums visu laiku būt sētiņā? Vai tikai pie multenēm? Vai sēdēt visu dienu kabinetà un gaidīt, kad mammai būs minutite, ko viņam pievērsties?
nenosodu, protams, jo situācijas ir daudz un dažādas un var gadīties, ka tiešām variantu nav, bet aicinātu neuztvert to kā pašmērķi, ka maza bērna mammai prioritāte ir darbs un mazulītis tur kaut kur fonā sētiņā pie multenēm eksistē.

pašai pusotrgadnieks, kad "draudēja" darbs no mājām, tad tik un tā meklējām aukli vai apsvērām pat bērnu darzinu pāris dienas nedēļā, jo sapratu, ka pat tas ir labāk nekā visu dienu bērnu mēģināt kaut kā ierobežot - vai kreslina, vai pie multenēm utt, lai es varētu pastrādāt un bērns sevi neapdraudētu, jo mums ļoti aktīvs bērns iedalīts.

ar pirmo bērnu atgriezos darbā 12 nedēļas pēc dzemdībām. atradām aukli. uz 7 mēnešu vecumu sāka apmeklēt silīti. ar krūti nebaroju. neviens nepalīdzēja.

ar otro bērnu darbā paredzēts atgriezties nākamnedēļ (11 nedēļas pēc dzemdībām). silīte sāksies septembrī, starplaikā žonglēšu ar attālinātu darbu un uzkrātajām atvaļinājuma dienām. ar krūti nebaroju. neviens nepalīdz.

nesūdzos, ar bērniem esmu ļoti tuva. dzīvoju ārzemēs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419515