Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skolas izvēle.

Wulfijs

Wulfijs

Sveikas.

Ticu un ceru ka šeit ir vecāki no Limbažu pilsētas. Man ir vajadzīga palīdzība skolas izvēlē, tātad- mēs pārvācamies uz Limbažiem.

Meita sāks mācības 5.klasē, sekmes nav izcilas, drīzāk vidējās bet viņa apķērīga, gudra. Limbažos divas skolas- Limbažu valsts ģimnāzija un Limbažu 3. Vidusskola - ir atsauksmes, ieteikumi kur labāk laist bērnu skolā - kurā labāki, atsaucīgāki skolotāji, kuru tieši otrādi neieteiktu.? Paldies

deira

Pirms domā par šīm lielajām skolām, vajag piezvanīt un apvaicāties vai ir brīvas vietas. Esmu gan no citas pilsētas, bet šeit, piemēram, ārpus pilsētas blakus pagastos ir mazas skolas un arī viss labi notiek. Turklāt uz tām kursē skolēnu autobusi, kas ērti, bet uz lielajām pilsētas skolām tādi nav.

Kaapurs

Limbažu novada valsts ģimnāzijā ir ļoti aktīva direktore un forša direktores vietniece (mana bijusī klasesbiedrene). Valsts ģimnāzija tomēr ir un paliek valsts ģimnāzija.

mirx_

Pavisam sen atpakaļ, man likās, ka pirmā videne (tagad ģimnāzija) bija tāda akadēmiskāka un formālāka vide. Trešajā likās, ka bērni ar skolotājiem čomojās..

Nezinu gan, vai tik viegli noskaidrot, kur labāk.

Var mēģināt paskatīties skolu mājas lapas. Gan jau kaut kāds iespaids radīsies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419527