Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Labs ginekologs neauglības klīnikā

Simbinja

Simbinja

Sveikas. Laikam esmu nonākusi pie atziņas, ka jādodas uz neauglības klīniku. Man 2 bērni ir, bet pie trešā nekādi netiekam. Ir PCOS, tādēļ likās, ka tikai atliks sastimulēt ovulāciju un viss notiks. Diemžēl 4 stimulācijas reizes ar Clistilbegyt, folikuls smuks izveidojas, plīst, bet rezultāta nav. Vecums jau, diemžēl 42. Esmu manāmi sašļukusi. Vīram tausīta spermogramma, gan tikai parastā un tur viss daudzmaz ok.

Tagad gribu atrast savu dakteri beauglības klīnikā. Ļoti gribētu atrast jauku, ieinteresētu, atsaucīgu ārstu, ar kuru varētu visu izrunāt. Nederēs atturīgi, skarbi ārsti. Un nezinu kāda ir ārstu reproduktologu attieksme pret gados vecākām censonētājām, gribas tādu, kurš nenoraksta vecuma dēļ.

Varbūt ir kādi ieteikumi, būšu ļoti pateicīga.

Man ļoti patīk dr. Kalvāne Ivf klīnika, ļoti atsaucīga, uzmanīga, ieinteresēta atrast problēmu, pati atzvana, pieejama arī ārpus darba laika, noteikti nebūs tā daktere, kurai vienīgā vēlme nopelnīt uz klienta rēķina. Tiešām tikai to labāko varu pateikt

Simbinja

veesma
Paldies tev liels, ka padalījies

Simbinja
Es nezinu, ko Tev ieteikt, bet ivf klīniku no pieredzes neiesaku. Ļoti naudaskāra klīnika. Jūs pārbaudīs krustām šķērsām, arī uz to, kas maksā dārgi, bet nav obligāti nepieciešams (man, piemēram, lika nodot analīzes uz pārmantoto vēzi, kas maksā 500 eiro. Tikai pēc tam sapratu, ka šīs analīzes nenozīmē neko. Ja uzrādās pārmantotā vēža gēns, tas nenozīmē, ka būs vēzis un otrādi - ja šī gēna nav, tas nenozīmē, ka vēža nebūs). Kopā atstājām klīnikā vairāk nekā 6000 eiro, bez rezultāta. Un vēl: pati pieredzēju, kā reģistratūras darbinieces, kas turklāt absolūti vienmēr ir uzpūtušās un nelaipnas, skaļā balsī aprunāja kādu klienti. No manas pieredzes: šajā klīnikā ir problēmas ar ētiku.

Man patika dr. Ļakutins Ava klīnikā. Iejūtīgs, atsaucīgs, labi paskaidro. Un Ava klīnikā nav konveijera sajūtas.

Pēdējās izmaiņas: Zivtinja, 27.05.2021 01:32.
Pēdējās izmaiņas: Zivtinja, 27.05.2021 01:34.

Simbinja

Zivtinja
Paldies tev liels, ka padalījies ar savu pieredzi.

lola2

Mēs arī esam uzsākuši savu ceļu un ejam AVA Clinic pie Dr. Ļakutina , gan man gan vīram ļoti patika , uzmnaīgs , zinošs un visu ļoti labi izskaidro.

LizzyV

Ieteiktu vai nu Vītina EGV vai Lakutinu AVA. Ar IVF Riga nebija laba pieredze.

Simbinja

lola2
LizzyV
Paldies, meitenes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419531