Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gudrības zobs

Sohoo

Sohoo

Labvakar! Pirms 6 dienām izrāva gudrības zobu, pirms 2 dienām pazuda asins receklis, bet tagad tur ir kaut kas balts. Nesaprotu, kas tas ir, vai strutas? Vai kas cits.. jo sāpju nav, neliekas ka būtu iekaisums. Uz doto brīdi pie zobārsta netieku, ātrākais 5dien tikšu. Paldies jau iepriekš, ja kādai ir kāda pieredze.

zance

Sohoo
Ja nesāp un nav apsārtis un pietūcis riņķī,tad tas ir tas pats asins receklis,kurš ar laiku maina krāsu.Tikai nesāc kasīt ārā vai histēriski mēģināt izskalot. Ja tas izdosies,tad paliks tukša bedre ar pliku kaulu,kas nejēgā sāp. Tā,ka mieru,tikai mieru. Viss ir kārtībā

ReadIt

Once the clot forms, your body will start building granulation tissue to cover the wound. This tissue often appears a creamy white color and consists of collagen, white blood cells, and blood vessels.

Ja nav pampums un sāpes, tas nozīmē, ka viss ok.

RoseGarden

zance Bet kas notiek, ja paliek tā bedrīte ar pliko kaulu? Vai tā ar laiku aizaug pati, vai ir nepieciešams Dr., kas sašuj?

zance

RoseGarden
Ar laiku viss sadzīst....... tikai lēni un sāpīgi

Vai tad Jums jau šuves izņemtas? Ja pareizi atceros, man pēc nedēļas ņēma ārā.

Dzintare

Man arī kkadu brīdi tur bija baltums, bet tā ka nebija sāpju (izņemot dzīšanu) un citu sūdzību, tad nepievērsu uzmanību un kkad pazuda. Ja nav pamata domāt, ka tās varētu būt strutas, nevajag satraukties.

Papildināts 09.06.2021 01:45:

Man neņēma ārā šuves, jo bija pašuzsūcošie diegi. Sākuma kkadi diegu gali karajās un bija sajūtami, biju stipri skeptiski noskaņota par to visu, bet laika gaitā diegi tiešām pazuda.

Man arī bija baltums- galvenais nebakstīt un nestresot, pēc dažām dienām pāries. Man paveicās, ka gudrības zobs bija ar "smuku" sakni, viegli iznāca ārā un šuves nebija jāliek.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419537