Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neatgriešanās darbā

Beila

Beila

Ļoti negribētu savu mazulīti laist bērnudārzā 1.5 gados,bet bez ienākumiem būt arī diez vai būs variants. Varbūt te ir kāda,kura ir atradusi ienākumus nesošu nodarbošanos,kuru var apvienot ar bērna audzināšanu un var padalīties? Tas vispār ir reāli?

Anits

Savs bizness, bet diez vai savienojams ar bērna audzinaāšanu mājās. Pārējais hobijs, bet ne kā pamatienākumu avots.

Ja būtu tāda visiem-zināma nodarbošanās, tad reti kura mamma ietu strādāt.

Nu ir jau vēl bezdarbnieki, lai novilktu līdz bērna 2 gadu vecumam

Beila

LivaN
Jā,vakar par to atcerējos,ka nebūtu jau galīgi bez naudas.

Krustnaglina86

Es aizgāju uzreiz bezdarbniekos. Viss jau labi, bet meita veiksmīgi iet dārziņā, tikai Es gan bez ienākumiem paliku, jo darbu praktiski nav iespējams atrast šajā covid periodā. Tad nu ieberzos ne pa jokam.

Papildināts 27.05.2021 20:45:

P.s. nēesmu no Rīgas

Conejito

Nu, nesanāk gluži pusotrā gadā, drīzāk apt gads un 8,plus vēl saprātīgi, ja ir bijis iekrāts atv pis bka, tad to arī drīkst izņemt.

Bet, ja par tēmu, tad internetā ir tik daudz stāstu pat mammām, kuras tieši bka laikā uzsākušas savu biznesu. Meklē, iedvesmojies. Palasi kaut vai Instagramā @viensnomums kontu. Vai @dzenesuzdevumiberniem. Ir vajadzīga sava ideja un drosme.

Papildināts 28.05.2021 12:12:

*pis = pirms

Papildināts 28.05.2021 12:13:

Var arī meklēt aukli, meklēt mazu mājdārziņu vai vēl citas pieskatīšanas opcijas. Var mēģināt strādāt no mājām.

Beila

Conejito
Paldies! Tieši meklēju vietas,kur iedvesmoties.

Nu ja aukle jāņem,tad jau neatmaksājas strādāt. Ja būs jālaiž kaut kur,tad noteikti mājdārziņā sākumā,kur mazāk bērnu,kā arī man sanāktu laist martā/aprīlī un tad jau citur mazas iespējas tikt.

Jāmeklē darbs, kur varēs strādāt no mājām un darba laiks elastīgs, ja profesija ļauj. Pēc kovid arvien vairāk darba devēju saprot, ka pilnīga atgriešanās birojā nozīmēs labu darbinieku zaudēšanu.

Strādāšanu no mājām principā var apvienot ar vienu bērnu. Būtībā tas pats, kas open ofisā - troksnis plus kāds visu laiku rausta.

BTango

Apbrīnoju mammas, kuras var kvalitatīvi strādāt kopā ar mazuli. Man nesanāk. Pa dienu daru to, kas neprasa tik lielu koncentrēšanos. Pārējo (t.sk. darbus, kas darāms datorā) - no 12 līdz 2/3 naktī, citādāk nesanāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419549