Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neatgriešanās darbā

Beila

Zilspukuzirnis

Iepriekš strādāju kā tulks no mājām, bet nu tā jau tāda ierobežota profesija.

Tagad meklēju darbu kā aukle bērnam no 2 līdz 6 gadu vecumam, ņemot līdzi manu meitu (tūlīt būs 3 gadi). Lai kopā spēlējas, kamēr es pieskatu abus. Bet te akcents uz to, ka mēs dzīvojam Turcijā un abas ar meitu runājam angliski, tāpēc ieinteresētas mammas ir tās, kuras grib, lai viņas bērns arī apgūst angļu valodu.

Mums problēma tā, ka Stambula ir mežonīgi liela un der tikai tuvākie rajoni, lai nav 2+h jāpavada ceļā.

Latvijā nudien nezinu, vai kāda ņemtu aukli ar savu atvasi.

Conejito

Zilspukuzirnis
Hah, es lasīju un domāju, oo, super, mums tieši derētu! Un tad tiku līdz Stambulai. Es labprāt meitai gribētu auklīti + draudzeni, why not? Ja tikai visi labi saprotas savā starpā.

Papildināts 28.05.2021 18:57:

P. S. Man vispār liekas ideāli, ja aukle brauc uz mājām, jo pie mums parasti tie varianti, kad pieskata savu + vēl kādu ir pie aukles mājās un saucas "mājdārziņš"

BTango
Multenes, multenes. Nepretendēju uz gada mammas titulu. Plus bērns jau samierinājies, ka strādāju un pa dienu, i pats maizīti uzsmērē, i pats sev nodarbi atrod. Drīz būs 4 gadi. Pēc darba daram kopā kko foršu, lai kompensētu uzmanības trūkumu.

Krustnaglina86

Es arī visu laiku sūtīju CV, lai varētu strādāt no mājām, kaut pusslodzīti, lai būtu ienākumi. Realitāte ir pavisam cita. Nevienu darba interviju nesaņēmu, jo nav tajās jomās viņu prasītā izglītība. Apmācības atteicās veikt. Viss atkarīgs no Tavas izglītības jomas un pieredzes. Lai Izdodas

Man daudz ideju par savu biznesu, bet finanses nav, līdz ar to viss apstājies!! Visur vajag pamatkapitālu. Tăs pašas telpas, īre, utt.

BTango

Bebrite
4gadīgs nav 1.5gadīgs par 4gadīgo pilnīgi piekrītu, tas jau var būt risināms. Man mājās ir 1g4m veca dāma. Nope, tas nestrādā

Vēl jau ir nepopulārais variants kad bērna tēvs nopelna visai ģimenei. Mamma tad var pēc vēlmes un iespējām piestrādāts cik var.

Conejito

Sviestaini ir tad, ja kopumā mamma grib atgriezties darbā, turklāt apmierina esošā darba vieta, bet vnk gribētos to darīt kaut dažus mēn vēlāk. It īpaši tagad. Es nezinu, ko darītu, ja man tagad nebūtu dekrēts nr. 2 un "lielo" būtu jāiestumj pa bd grupiņas durvīm svešam cilvēkam bez adaptācijas laika (paldies covidam). Nedomāju, ka spētu to izdarīt.

Papildināts 29.05.2021 15:28:

Labi, ja ir atsaucīgs darba devējs un var sarunāt mazāku slodzi, attālināti utt.

RudensRoze

Hardcore variants, bet man pazīstama mamma ir izveikusi- ofisa uzkopšana- darba dienās vēlu vakaros vai ļoti agros rītos , brīvdienās jebkurā laikā. Tikmēr mazo pieskata vīrs. Fiziski grūti, bet droši vien kā kurai.

Var ņemt kādu bērniņu pieskatīšanā un dzīvoties ar abiem. Kad atgriezīsies normālā dzīve, būs atkal mammas, kas gribēs saviem mazajiem skolniekiem pavadoni, kas sagaida no skolas, pavada uz pulciņu.

milumlacitis

RudensRoze
Nu nopietni? Vadāt bērnus no skolas? Cik tur var nopelnīt? Tas vairāk darbiņš pensionāram kabatas naudai nevis darbspējīgam cilvēkam, kam ģimene jāuztur.

Beila

Citu bērnu pieskatīšana diemžēl nebūs priekš manis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419549