Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

"Rīdze" vs "Zālīši"

rudenslapa

Lūgums pēc atsauksmēm; Rīdzes lielais pluss ir pēcstundu pulciņi, Zālīšos - matemātika? Skolēnu skaits gan milzīgs klasē abās skolās..


Kaapurs

radu bērni mācījās Rīdzē līdz 7.klasei, pēc tam iestājās valsts ģimnāzijā, ar matemātiku nekādu problēmu nebija. viens no bērniem dejoja skolas studijā, otrs trenējās citur.

Nu nav Zālīšos nekas labāks matemātikā kā citur.

ankara

Negribu piekrist! Zālīšos matemātika tomēr tiek pasniegta ļoti labā līmenī! Izskatās, ka šogad daudzi būs tikuši ari RV1Ģ.


xxxyyy
Jā, ar privātskolotāju un vecāku palīdzību. Un no zālīšiem parasti tiek vairāk proporcionāli, jo vienkārši lielākā daļa kārto to eksāmenu (vienkārši cita skola nepieciešama), kamēr no citām skolām tikai pa kādam.

Es nesaku, ka slikta tur matemātika, bet noteikti nav īpašāka par citām skolām, to pašu Rīdzi...

ankara
Jā, piekrītu, ka lielākajai daļai, kuri tiek RV1Ģ, ir motivācija no vecāku puses un daudzi ņem arī privātskolotājas.

Bet, kas attiecas uz Zālīšu matemātiku, varu teikt tikai to labāko - pamatstundas + fakultatīvs matemātikā ļoooti augstā līmenī! Un lielākajai daļai bērnu matemātika bija mīļākā stunda, jo skolotāja spēj motivēt, ieinteresēt un pat tiem, kuriem sākumā matemātika ne pārāk patika, vēlāk atzina, ka tieši matemātika ir viņu mīļākais priekšmets. Patiesībā tāda skolotāja (neminēšu vārdu) ir retums! Un patiess prieks, ka tieši tādi skolotāji strādā Zālīšos!

Nesaku neko sliktu par Rīdzi, noteikti arī ļoti laba skola!

P.s. bērns šogad beidzot skolu teica tā - man šajā skolā patika viss, žēl, ka skola beigusies, ceru, ka nākamā skola būt tik pat forša!

Vasara un saule

Rīdze labākas telpas. Bet bērnus nelaiž ārā, starpbrīžos jāsēž klasē, kas pēc daudzu vecāku domām ir mīnuss. Pluss, ka var mācīties 9 gadus vienā skolā, ja vēlas.

Zālīšos pagarinātajās stundās bērni tiek ārā svaigā gaisā, kas ir pluss. Bet pēc 6. klases jāmeklē jauna skola. Var gadīties, ka 6.klasē ir kāda pusaudžu krīzīte, nemācīšanās periods vai tamlīdzīgi. Un ja netiek noskatītajā skolā? Liels stress.

Abās skolās ir pulciņi. Rīdzes pulciņi vairāk uz mākslām, Zālīši vairāk uz sportu un eksaktajiem pulciņiem, bet ir arī dejas un kori.

Daži vecāki meitas iekārto Rīdzē, dēlus Zālīšos.

Ja neesat gluži no centra un speciāli jāved, iesaku aplūkot arī citas skolas. nemiet vērā arī sastrēgumus, parkingu maksu, stresu, kas saistās ar bēnru pevešanu, ja nedzīvojat tuvumā.

Noskaidrojiet kā kurā skolā organizētas attālinātās mācības, jo pēc izsludinātajiem projektu konkursiem izskatās, ka tiek turpināta digitalizācija. Tas ko tagad sola mēdijos ir tikai par atgriešanos skolās klātienē septembrī, kas arī pagājušajā gadā bija.

R1Ģ iestājas skolēni no dažādām skolām un pat pilsētām, galvenokārt atkarīgs no bērna motivācijas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419563