Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

CepurProblēma

MissBea

MissBea

Kur savam 1gadniekam iegādāties plāno pavasara/rudens cepuri sasienamu?

Mums ir 2 galējībās ar nesienamām cepurēm - vai nu ir uz acīm virsū, vai plikas ausis. Tad nu kaitina ejot pastaigāties, ik pēc 5 metriem apstāties un kārtot cepuri, lai nav plikas ausis.

MissBea
Šādā laikā ausis nesalst, priekš kam cepuri?

MissBea

Nu man prasās šādās dienās, kad knapi līdz +10 grādiem un vējš cepuri bērnam. Neesmu no tām mammām, kas pie pirmajiem siltajiem grādiem pliku bērnu izved ārā, daru to pakāpeniski.

Conejito

Šodien īpaši "nesalst" - ārā plus 9 grādi.

Manai dāmai lieliski kalpo šāda cepure, nekur neslīd, nosedz ausis un pakausi.

https://ecoemi.lv/produkti/cepures-un-aksesuari/sienamas-cepures

Kokvilnas audums 2 kārtās, kā reiz LV zaļajai ziemai.

kukainis

Mums bija cepure no LittleAlma, ļoti forša piegrieztne: labi sēdēja uz ausīm. Vienu dabūju nejauši, otru speciāli pasūtīju tādu pašu. Meklē Facebook.

Tagad aktuāli 2-3 gadiem: lai labi sēž uz ausīm, bet ne sienama. Vēl neesmu atradusi.

Papildināts 26.05.2021 20:49:

Mums bija cepure no LittleAlma, ļoti forša piegrieztne: labi sēdēja uz ausīm. Vienu dabūju nejauši, otru speciāli pasūtīju tādu pašu. Meklē Facebook.

Tagad aktuāli 2-3 gadiem: lai labi sēž uz ausīm, bet ne sienama. Vēl neesmu atradusi.

Es fanoju par "Polarn O Pyret" cepurēm, visdu sezonu! Ļoti, ļoti labas. Turklāt, ir vienmēr gadījies nopirkt uz atlaidēm.

Iesaku nu ļoti!

Sevišķi laba ir jaundzimušajiem merīnvilnas maiga un mīksta, silta sasienama cepurīte.

Conejito

mea
Mhm, mums bija ziemas cepure, ļoti laba, jo priekšā ir izgriezums uz augšu (nekrīt acīs), bet aizmugure uz leju (nosedz pakausi un kaklu). Pirku Andelmandelē, lietotu, par lētākām naudiņām.

Es jau otro sezonu sūtu no ecoemi cepurītes, tiešām iesaku!

Man ir šāda, aizsargā gan no saules, gan vēja. Mazais apmierināts.

https://www.ekobebe.lv/apgerbi/vasaras-cepures/pickapooh-bernu-vasaras-cepure-uv60-gaisi-zils

Es saprotu, ka mans viedoklis ir nevisai populārs, bet padomājiet par bērnu imunitāti un rūdīšanu. Kā māmiņa domā atradināt bērnu no šādas cepures, kas ir pēdējā linkā? Cik gados? Un ar kādām metodēm?

Ko teiks ausis, kas pieradušas dzivot siltumnīcā un pēkšņi kaut kādu iemeslu dēļ nokļūs normālu dabas apstākļu pakļautībā! Protams, ka bērns slimos, 100% un savādāk nevar būt!

Man nav nepieciešams, lai kāds man piekristu, bet padomājiet pašas par to!

Reāli vējš ausīm neko nevar nodarīt, kāpēc degunu netuntuļojat ? Jo nav tik ērts apģērba gabals izdomats, bet patiesībā deguns ir jūtīgāks par ausīm, jo tajā ir gļotādas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419567