Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

CepurProblēma

MissBea

Jauna ēra
Vispār jau tos ausu aizsargus var atlocīt. Kādu tad cepuri iesaki?

Es vispār vairāk pirku lai pasargā no saules, bet nu ap 10 grādiem plus vējā ar tīri labi noder.

Papildināts 28.05.2021 13:14:

Un kāpēc gan bērns jāatradina no cepures? Tā ir nepieciešama gan ziemā, gan vasarā, katrai savas funkcijas tikai.

kukainis

Jauna ēra
Kāpēc jāatradina? Man patīk cepures. Ja es pati vējainos +9 velku plānu cepurīti vai lakatiņu, kāpēc man bērnu laist bez cepures? Un iedomājies, arī vasarā lielākoties staigāju salmu platmalē un bērnu no saules cepures negrasos atradināt!

Tas gadalaiks, kad ir ap +10 ir traki garš. Ļoti prasās blīva kokvilnas auduma cepure krājumā, kas labi sēž uz ausīm.

Nez, mans bērns kaut kā ļoti labi spēj norādīt, kad cepure liekas pa siltu. Ja rauj nost cepuri, tātad nevajag. Tādas dienas gadās ļooti reti.

Manuprāt ir jāatradina, tāpēc ka zem cepures svīst, galva paliek slapja un viegli saslimt. Jo vairāk tuntulē bērnu, jo vairāk viņš slimo.

Matiem ir sava funkcija, tie pasargā gan no saules, gan pārkaršanas un arī no aukstuma.

Bērns nerauj nost cepruri, jo ir pieradis un varbūt arī sabiedēts,ka "sapūtīs austiņas"

Jauna ēra
Beidz te visur bāzties par tapu! Tu jau esi te slavena anti-vaksere un pilnīgi glupa! Kas nez šajos vēsajos laika apstākļos zem plānas kokvilnas cepurītes var svīst??? Vai vasarā karstā saulē paļauties tikai uz matiem, kā aizsarglīdzekli pret saules dūrienu?! Savējos bērnus vari audzināt kā gribi, bet kur neprasa, labāk nelien ar saviem "padomiem"

Aylla
Antivaksere? Manuprāt tu kaut ko smagi jauc. Un kāds sakars vaksācijai ar cepurēm? pati būsi ienākusi nepareizā sadaļā.

Jauna ēra
Galīgi nepareiz domā. Ceru, ka turi savus bērnus vasarā istabā.

Te neiet runa par tuntulēšanu. Iesaku palasīt par saules ietekmi. Arī acis mazajiem ir jāsargā, un vējš pastiprina saules iedarbību.

Saule55
Par saules ietekmi ir vairāki stāsti, bet vajag skatīties, kas ir to autors. Un kāds ir publikācijas mērķis.

Mani bērni, protams, nedzīvo istabā, viņi ir normāli, veselīgi, forši bērni. Jau vismaz mēnesi nevalkā cepures un es neķeru kreņķi, ja pa dārzu skrien īspiedurkņu maiciņā. Jā, dažkārt arī ar plikām kājām. Un arī ūdens laistīšanos sezonu ir atklājuši.

Nevaru atcerēties, kad pēdējo reizi reizi slimoja. Ja kārtīgi padomā, tad atceros gan, bet tas bija covid un nav saistīts ar cepurēm

adaata

Oho, ir arī bērni, kuri jāatradina no cepures!

Man nevienu no 3 nav izdevies tā īsti pieradināt pie cepures. Vajadzību pēc cepures vasarā vispār nesaprotu - neatkarīgi no visa pārējā, tiešos saules staros dienas vidū nevienam nebūtu jāuzturas, kur nu mazam bērnam. Nu, labi, pie ūdeņiem savādāk, bet pilsētā vai piemājas dārzā? Ā, vēl dārziņā iedodu līdzi, lai audzītēm mierīgs prāts.

Šādā laikā par plikām ausīm nesatrauktos. Ja liekas pavisam auksti, var uzvilkt plānu kpučjaku un pēc vajadzības uzlikt kapuci. Sienamās cepures liekas ļoti neērtas, jo bieži atrodas ļoti dziļi uz pieres.

Nu vispār jau vējš var gan kaitēt ausīm.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419567