Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

CepurProblēma

MissBea

adaata

Filma
Kā?

Nekad nav bijušas vēja appūstas ausis?

https://vc4.lv/jaunumi/veja-sapusta-auss-ka-sev-palidzet/

Papildināts 29.05.2021 21:48:

Varbūt man ausis ir vājā vieta, bet cepurē vēsā vējaonā laikā jūtos labāk.

Filma
Man ar tas pats, laikam bērnībā pārāk daudz esmu tuntulēta

adaata

Filma
Iedomājies - nav

Tāpēc - vēlreiz - tās vēja sapūstās ausis ir anatomisku iemeslu dēļ (citēju no ieliktā raksta), tad arī jāsargājas. Otra lieta - jāsargājas ir tad, kad iet vējā, nevis pilsētas parkā parastā dienā.

Ja bērnam nav raksturīgas ausu sāpes, nevajag kā īpaši sargāt. Un pat ja arī ir bijuši vidusauss iekaisumi, neviens lors manam bērnam profilaksei neko tādu nav ieteicis, jo iekaisums ausīs ir radies citu iemeslu dēļ, ne tādēļ, ka cepure nebija.

Filma
Normālā situācijā vējš neko nevar kaitēt, ja nu vienīgi vērtā norauj jumtu un trāpa tieši pa ausi

Bet ja bērns ir visu laiku tuntulēts un pēkšņi izies ārā bez cepures, tad protams, ķermenis reaģēs attiecīgi.

Tie , kas nodarbojas ar dārza darbiem, zina, ka augi jāpieradina pirms izstādīšanas no istabas dārzā.

Nu tas ir tavs viedoklis. Izteici to.. bet šajā tēmā mamma jautā par cepurēm. Nevis par to "vai ir / nav, ja ir, tad, kad nepieciešams tās vilkt".

Filma
Ja tev nepatīk diskusija, tad Cālī īsti nav, ko darīt. Jā, cilvēkiem ir dažādi viedokļi, ieklausies un izlemt pieņemt vai nē un ritini tālāk.

MissBea

Manis pēc kaut ziemā -15 grādos vedat un rūdat bērnus kapučjakās un liekat tikai kapuci galvā. Es savam 1gadniekam vilkšu cepuri knapos +10 grādos, kad vēl vējains ir. Man pašai tādā laikā uz galvas kaut ko prasās vilkt un ausīm nepatīkami, kad pūš vējš, tad ko sakāt man savs 1gadnieks kurš sēž ratos pliks jāved ārā?

Mati pret sauli pilnībā neaizsargā, cepure IR jāliek. Nesaku, ka vajag ar vai bez austiņām, to katra mamma skatās pati. Bet pavasarī un vasaras sākumā, kad uv indekss ir bīstami augsts, bez cepures dienas saulē nedrīkst. Ja cepurei ir nags, vēl labāk, jo pasargā arī acis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419567