Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vakcinācija un zīdīšana

BabyBlu

BabyBlu

Meitenes, kuras ir vakcinējušās pret Covid barojot bērniņu ar krūti, padalaties lūdzu ar pieredzi. Vai ļoti sliki jutāties? Vai pienu ietekmēja - nesamazinājās, nebija sastrēgumi? Vai bērniņa uzvedībā nebija izmaiņas?

BabyBlu
Dēliņam gads un teju dibi mēneši, palikušas 2 ēdienreizes ar krūti, eamu saņēmusi abas potes, pienu neietekmēja, bērna uzvedību arī neietekmēja, pēc purmās potes minimāli sāpēja roka vienu dienu, pēc otras- roka sāpēja ļoti, bet arī tikai vienu dienu un bija nogurums

Pulss

Esmu saņēmusi abas potes ar 3 nedēļu intervālu. Pfizer. Otrā bija pirms nedēļas. Bēbim tūlīt 8 mēneši. Ne pēc pirmās, ne pēc otrās potes nekas nav bijis. Nu bišķi roku jutu, kad naktī pāris stundas uz tās pagulēju, bet nu tas vispār nav vērā ņemami. Tās pat sāpes nav. Piena daudzumu tas nekādā veidā ietekmējis nav vai kādas citas problēmas radījis. Bērna uzvedībā arī izmaiņu nekādu.

BabyBlu
Sajūtas kā pēc jebkuras citas potes, nedaudz sāpēja roka, neliels sagurums un viss. Bērnu pilnīgi nekā neietekmēja, varbūt tikai antivielas būs saņēmis, un ar zīdīšanu nekādu problēmu. Protams katram jau savādāka reakcija.

BabyBlu

puuceens
Pulss
Saule55
Paldies ka padalījāties! Parasti censtos izvairīties no jebkuras potes zīdīšanas laikā, bet šoreiz laikam nevarēs.. Prieks, ka visas pieredzes labas

picka

Arī mana pieredze laba, esmu saņēmusi pirmo Astra Zenecas poti un jūnija sākumā būs otrā (divu mēnešu intervāls). Pati jutos diezgan traki diennakti pēc potes, bet zīdīšanu un bērnu tas absolūti neietekmēja. Baroju vēl trīs reizes dienā.

Conejito

Kam ir info - BKUSā tagad ir tikai mRNA vakcīnas, jeb arī Astra Zeneca?

Es iepauzēju/atturos no vakcīnas pašlaik.

Pazīstamās mammas, kuras iepazinušās pastiprināti ar info par covid vakcīnām, meklēja iespēju sapotēties ar Pfizer.

Conejito
Šodien potēja Pfizer un neko par izvēli neminēja, kad jautāju kāda vakcīna būs.

Conejito

renee_03
Ok, paldies par info! Man ir uz 1.jūn pieraksts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419579