Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

LLU darba drošība un aizsardzības speciālists 2.5 gadi neklātienè

Kapriza

Kapriza

Vai variet iedot atsauksmi par šo programmi, specialitāti, perspektivèm?


Konkrēti par šo LLU programmu nepateikšu,bet es apguvu pamatlīmeņa zināšanas darba vajadzībām (pietika ar pamatlīmeņa,jo uzņēmums mazs un nav bīstamā nozare), tur pasniedzējs teica,ja iziet lielo apmācību, izburās tam visam cauri un izprot jēgu,tad darbs būs visu laiku,jo labi DA speciālisti trūkst. Tiesa gan,tā ir profesija,kurā vajadzīga bieza āda,jo bieži vien būsi tas sliktais cilvēks...

Danica

jo bieži vien būsi tas sliktais cilvēks...
Ne tikai sliktais, bet arī potenciālais cietumā sēdētājs, ja izvēlēsies riskantāku darba nozari, jo visiem klāt izstāvēt nav iespējams, bet cilvēki ir ļoti beatbildīgi.

Kapriza
Tur uzsvars uz praksi, sesijas mega tempos norit, jāspēj ātri atrast un apstrādāt informāciju.


Kapriza

Danica
Ar šādu attieksmi par aarstu tad ar nav jeegas maaciities. Visam ir savs backups. Darba drosiibaa es pieĺauju,ka paraksts paraksta galā ( ka iepazinies ar noteikumiem, visi źurnaali)

lunatka

Cietumā var nonākt jebkurš, neatkarīgi no darba specifikas.

zobubirste

Danica

Nosauc kaut vienu, DAS, kurš cietumā sēdējis.

Ja par tēmu- tie, kuri veiksmīgi strādā DAS jomā, lielākoties rauj kā kompetentie ar daudz uzņēmumiem. Arī uzņēmumos, kā darbiniekiem liels apjoms- daudz cilvēku uz vienu speciālistu. Bet ir arī pāris talanti- kuri ar visu tiek galā un darbu izdara labi.

Bet tā- katrai profesijai sava garoziņa. Vienmēr būs pieprasījums šai profesijai. Kaut vai no likuma regulējuma- vajag izglītību, kurš katrs nevar strādāt.


Izskats mainās atkarībā no rakursa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419583