Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkal jau virtuve.

baiba2

Sakiet, viedā cāļa tauta, kādu virtuvi labāk izvēlēties. Budžeta klasē, bet nu nejau pavisam lētāko. Apsveru arī ikea variantus. Kas ir izdevīgāk, telpas izmantošanas ziņā un arī cenas. Stūris vai pa visu sienu. Es zinu cik un kādus skapīšus man vajag, lai būtu viss nepieciešamais lietu uzglabāšanai un paslēpšanai no acīm, bet nekādi nevaru izlemt vai labāk un ērtāk to ir ielikt stūrī vai garumā. Kā telpa izskatās plašāka un ir funkcionālāka? Dotie lielumi 12m2 tā daļa, kur būs iekārta ir 4m, bet varētu telpai likt no stūra, kas ir 2m, telpa taisnstūris. Ko ieteiksiet? Dizaineris laikam nebūs risinājums, jo budžets ir tāds kā ir neiekļaujot dizainera pakalpojumus.

rabarbere

Man ir virtuve 4x2 metri, tā ka izvēles nav - virsma ir gar vienu sienu. Bet, ja būtu izvēle, es noteikti izvēlētos stūri. Kādreiz (citā dzīvoklī) tā bija un likās ērtāk.

gaura

man būs stūris, pat U veids, dēļ specifiskas konfigurācijas, virtuvi tagad taisa, uzstādīs jūnijā. Ja varētu , es savukārt neizvēlētos stūri.

1. - stūra risinājums skapjiem - karuseļveidīgie utlm - dārgs un nav 100% praktisks. Es paņēmu "magic corner", baigais cipars, vajadzētu būt salīdzinoši funkcionālam, tad jau manīs, kā būs.

2. - stūris "nozog" gatavojamo virsmu. Tur, kur pie identiskas virsmas garuma varētu divatā gatavot, ja ir stūris, pietiks vietas tikai vienam. vienīgi varbūt ledusskapi liktu pie otras sienas. bet ne virsmu.

ok, ja plāno vienmēr virtuvē būt viens, tad stūris varētu būt ērtāk dēļ tā, ka mazāk jāstaigā.

Reali funkcionālais sturis prieks mazas virtuves ir tikpat reāli dargs. Sakot ar to, ka pa lēto redzes virsmas salaiduma , savukart izmantot telpu apaksa neizdosies. Es neliktu.

Astoņmizu zobgrauzis

Man šķiet, ka es arī neliktu, ja ir 4 m garums tai vienai sienai. Būs lētāk, un 4 m nemaz nav tik maz. Un lutekle pareizi saka par to salaidumu darba virsmā. To ir grūti uztaisīt (vai taisīs meistars? man radi paši taisīja, it kā prasmes ir, instrumenti ir, tāpat sanāca tā, kā es negribētu...)

Man top budžetīga virtuve gar 3 m sienu.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Labi, ka tomēr pajautāju šeit, jo biju vairāk vai mazāk par stūri nekā taisno daļu. Loģiski padomājot tiešām tas stūris nozog vietu un vieta ir deficīts, ja gribu vēl ēdamzonu iekļaut. Sazinājos šodien ar ieteikto meistaru, viņš mani sašokēja, ka šobrīd termiņi ir ap 3 mēn. Tā esot visur tagad. Vai tiešām? Laikam būs ikea tomēr jāslēdz iekšā, vai pie normālu cenu meistariem ir arī kautkur ātrāk?

Papildināts 27.05.2021 17:38:

Astoņmizu zobgrauzis

Ja nav noslēpums, tad cik skaitās budžerīga virtuve 3 m garumā?

Pie tā meistara ko man ieteica 4m kaimiņiem bijuši nedaudz virs 1.5k bez tehnikas.

TrakaAnna

3 mēneši vēl ir maz.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Astoņmizu zobgrauzis

baiba2
Ikea šobrīd saplānojies uz 1100-1200 bez darba virsmas, izlietnes, krāna, tehnikas, flīzēm / sienas paneļa, apgaismojuma. Apakšā atvilktnes, augšā plaukti. Ir iespējams lētāk, ja paņem citas fasādes. Līdz galam vēl nav izdomāts.

Astoņmizu zobgrauzis

Nu jā, laikam tiešām ikea virtuve jāplāno, citādi vajadzēja par virtuvi domāt pirms dzīvokļa nopirkšanas, bet nu katru dienu jau ar to nenodarnojos. 3 mēneši, tas tomēr ir ļoti ilgi. Nākošo plānošu laicīgi.

Astoņmizu zobgrauzis

baiba2
Nav jau zināms, cik daudz Ikea šobrīd ir uz vietas... Kad tiksim skaidrībā ar plānu, tad aizbraukšu uz konsultāciju, un ļoti ceru, ka tur nepateiks, ka puses no tā visa nav uz vietas. (Drēbju skapja rāmi ziemā gaidīju mēnešiem).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419587