Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkal jau virtuve.

baiba2

Katram savs

baiba2
vai labāk un ērtāk to ir ielikt stūrī vai garumā.
Ielikt garumā, kā jau te teica. Bet vai tad nekas cits nav vērā ņemams? Kur atrodas ūdens pievads, kur atrodas logs, durvis, ventilācija (nosūcējs). Ja tajā pašā telpā būs ēdamzona, tad kā tas viss būs kopā, kā notiks pārvietošanās.

teite

baiba2
Ja vietas daudz, tad var stūri mierīgi likt. Ja vietas nav un katrs cm2 jāizmanto, stūris var būt nerentabls, jo stūrī tad ļoti jāpiedomā, ko tur varēs likt, kādi plaukti utt. Klasiski pa dārgo var ielikt grozāmo plauktu, bet tad pa plaukta stūriem daudz neizmantotas telpas paliks.

Var jau 1 sienu un 1 pus sienu. Paņem uzzīmē telpu mērogā, klucīšus (visu tehniku, galdus utt) un bīdi pa perimetru. Varbūt iezīmējas vieta letei utt.

Papildināts 27.05.2021 21:44:

Jeziņ, kas tās par cenām, nemot vērā, ka tur nav ne virsmas, ne santehnikas un tehnikas mēs gan paši visu komplektējam un taisam, tas sanāk ievērojami lētāk.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Amnesia

Man pirms remonta bija L veida virtuve. Ar tādu jau nopirkām. Stūris bija nekam nederīgs. Kopumā bija liela virtuves iekārta, bet neērta.

Paņēmām no Ikea- taisnu, bet līdz griestiem. Kopumā telpa izskatās lielāka.

Astoņmizu zobgrauzis

Jā, man arī līdz griestiem plānots.

a kā izpaužas "paši komplektējam un taisam"? No kā? (Man paštaisīta virtuve pirmoreiz dzīvē )

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Katram savs

Kas tik briesmīgs stūriem? Man ir U veida virtuve, tātad, ir 2 stūri (tiesa, stūri ir tikai apakšas skapīšiem). Un nav man nekādu dārgu karuseļu, dziļajos kaktos glabāju retāk lietojamās lietas - maizes mašīna, sulu spiede utml. (bet nav arī nekādu problēmu tos dabūt ārā)

Papildināts 27.05.2021 22:39:

lutekle
Sakot ar to, ka pa lēto redzes virsmas salaiduma
Hm. A kas, tas tā prasti skaitās? Es i nezināju.

rabarbere

Es sakomplektēju pati un pasūtīju IDmēbeles. Pagājšgad rudenī bija jāgaida 2 mēneši. Virtuve bik virs 3 m garumā, ar atvilklnēm un augstajiem skapīšiem izmaksāja ap 1300 bez tehnikas..

Visos dzīvokļos ir L veida virtuves. Vienā ir stūrī izlietnes, apakšā tradicionāli atkritumu grozs.

Otrā dzīvoklī stūris nosacīti pliks stāv- kautādi loriņi novietoti, bet funkcionālāk ir izlietņu zona.

Mājā U veida virtuve, vietas daudz- tikai kopējam skaistumam, ne plika siena, ne L tur neizskatītos ok.

3 mēneši izklausās ticami. Pirms diviem gadiem taisījām virtuvi jaunajā dzīvoklī, toreiz arī bija kaut kādi 2.5 mēneši apmēram (no pirmās konsultācijas līdz uzstādīšanai).

Ātri dabūt varēs tikai Depo, Ikea gatavos variantus.

Par izvietojumu - ja domājat ņemt jau gatavu variantu, tad izmēriem būs noteicošā loma. Ja nu pēdējos 2 gados nav nekas mainījies, tad IKEA piedāvā tikai fiksēta izmēra skapīšus, attiecīgi jāskatās kas un kā labāk ielien telpā (online plānotājs viņiem tīri labs bija). Mums, piemēram, ir U veida virtuve, toreiz ar IKEA plānotāju domājām krustu šķērsu, kādus skapīšus izvēlēties, kur likt sadzīves tehniku utt, bet jebkurā gadījumā vienā pusē sanāca, ka kādi 20 cm ir tukšums. Virsmu jau vari uzlikt augšā arī pāri tam tukšumam, bet stulbi tāpat.

Stūrim kopumā nav ne vainas, stūrī var likt parastos plauktus un dziļumā salikt visādas lietas, kuras ikdienā nelieto (ikdienā neizmantoti trauki, blenderi utt).

Katram savs

Visas komunikācijas ir pie garās sienas, bet saprotu, ka plīti jau varu likt arī pie īsās un vilkt to nosūcēja cauruli, tik jānoslēpj pēc tam. Pārējās sienas pat netiek pieminētas un apspriestas. 12m2 manuprāt kompaktā dzīvolkī ir pilnīgi pietiekami, lai ēdamzonai arī vieta atrastos. Man mājā praktiski tāda pat kvadratūra virtuvei un pilnīgi pietiek vieta visam. Ar visu to, ka skurstenis un malkas plīts atrodas virtuvē. Bet šobrīd stūri jau esmu savā prātā atlikusi maliņā. Jo gribas tomēr visu funkcionāli nevis lai būtu ķeksīša pēc.

Papildināts 28.05.2021 14:50:

rabarbere
Kā kvalitāte? Pilnīgi neko nesaprotu no materiāliiem ko izvēlēties, tādēļ likās, ka labāk ir galdniecība, kas vairāk pakonsultēs. Par furnitūru, fasādēm utt.

rabarbere

baiba2
Kā kvalitāte?
Es gan neesmu baigi piekasīgā, bet pagaidām liekas OK. Skapīšus dzīvajā var apskatīt un aptaustīt viņu salonā. Tur ir feina un atsaucīga pārdevēja.Turpat var arī visu sakomplektēt un pasūtīt. Un labi, ka tā. Ja es viena pati to būtu darījusi, šo to lieku būtu pasūtījusi. Dabūju arī vērtīgus ieteikumus, kam vēl pievērst uzmanību.

Vienīgais, kas man īsti nepatīk. Skapīšus ar atvilknēm ņēmu ar lētāko furnitūru, kurai klāt piedāvāja piepirkt bremzes pa 4 eur (vai tml.). Kamēr atvilknes bija tukšas, viss feini darbojās, bet vēlāk tās bremzes sāka niķoties. Nezinu, varbūt tāpēc, ka vīrs pats visu stellēja kopā, varbūt kko ne pārāk precīzi vaI pareizi izdarīja. Viņam gan nav raksturīgi kko nolažot, parasti visu nomēra līdz milimetram. Tagad jau pieradu, slinkums iet un meklēt taisnību. Lai nu kā, manuprāt laba cenas un kvalitātes attiecība.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419587