Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkal jau virtuve.

baiba2

teite

Astoņmizu zobgrauzis
Pamatā moduļu karkasi (nu jau ir vairāki piegādātāji) pēc izmēriem. Koka virsmas un atsevišķi plaukti, savienojumi utt no Lamelas, fasādes, furnitūra no AM Furnitura. Protams, rēķināšana un kombinēšana pašiem, jo es pati vislabāk zinu, kur, ko un kā gribu glabāt, virināt un apdzīvot.

Un max daudz atvilktnes nevis virināmi skapji, kuros mūžīgi dziļumā kaut kas pazūd, aizstāvas, sabojājas.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Man bija L veids, neteiktu, ka nebija ērti. Tagad mainām un dizainere pierunāja uz taisnu - pie pretējam sienam, lai racionāli izmantotu telpu. Esam pasūtijusi - līdz 3m, bet man tas ir ok, jo ne jau katru gadu virtuvi mainu, tāpēc gribas, lai ir kvalitatīvi. Bet šobrīd gaidīšanas laiki ir daudzkur un gari: 2-3 mēnesi ir minimums. Kur vien zvani - pirmais teikums: mums šobrīd ir gara rinda...

gaura

man firma apsolīja mēneša laikā, tagad gaidu, vai būs . biju pat pārsteigta, ka tik ātri, jo noskatītais mazpilsētas galdnieks jau aprīlī pateica, ka būšot pieejams uz augustu.

teite

Dorija
Tu zini, ko nozīmē darba virsmas pie pretējām sienām? paimitē kādu konkrētu darbošanos, ātri vien sapratīsi. Man laukos tāds variants, jo telpā reāli tikai 2 pretējās sienas izmantojamas un svētais trīsstūris nesanāk pie vienas sienas,lidz ar to IR ko noskrieties pat ar visu to ka telpa nav mega liela. Ja diži daudz negatavo, tad varbūt nav tik būtiski, bet vispār izlietne - ledusskapis - plīts ļoti jāpārdomā, lai ir ērti un darbībā nesanāk vilciņa griešanās ap savu asi. Ja ir iespēja starp L un | | es izvēlētos L.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

teite
Man mājā ir pie pretējām sienām, man patīk. Pie vienas sienas ir izlietne, trauķene un pāris skapīši, trauku skapis ir pie pretējās sienas, tur arī plīts un garšvielas, ledusskapis. Nebija daudz izvēles iespēju, jo mājā dzīvo persona ar kustību traucējumiem, līdz ar to mums nav izvēle, bet pielāgošanās. Ļoti esmu pieradusi, tā kā otrais stāvs ir minimāli, tad man ir liels daudzums darba virsmu.

Papildināts 29.05.2021 08:35:

Tiem, kas plāno budžeta galda virsmu, iesaku izskatīt depo. Man pirkta biezā, grubuļainā pirms 7 vai 8 gadiem. Man mājās viens cilvēciņš, kuru pierunāt griezt uz dēlīša vispār nav variantu, bet virsma ir izturējusi godam, bez neviena skrāpējuma un arī karstumu iztur perfekti. Cena bija ļoooti pievilcīga.

teite
Man svētais trijstūris gar vienu sienu. Otra siena vairāk paredzēta virtuves piederumiem: tur kafijas aparāts, tosteris, blenderis utt. Vajadzētu būt labi, bet es piekritu, ka lēkāt no vienas puses uz otru - paldies!

Nuu, viss atkarīgs jau no virtuves telpas izmēra, pretējās sienas labi der, ja pa vidu nav daudz m. Ja man būtu tieva, gara virtuve, es droši vien visu liktu pie abām sienām, bet ne visas sienas garumā, sadalot virtuvi darba zonā un ēšanas zonā.

Katram savs

baiba2
Pie vienas sienas ir izlietne, trauķene un pāris skapīši, trauku skapis ir pie pretējās sienas
Vai nesanāk staigāšana, izkrāmējot trauku mašīnu? Man trauki stāv skapītī perpendikulāri un gandrīz blakus trauku mašīnai, sanāk ka ņemu no mašīnas šķvjus, bļodiņas un galda piederumus un, nesperot ne soli, uzreiz lieku skapītī/atvilktnē. Šis ir ērti sanācis.

Papildināts 29.05.2021 13:59:

un arī karstumu iztur perfekti
Bet lai lasītāji uz šo nepaļaujas. Manai virsmai kāds ir pamanījies uztaisīt iedegušu apli. No katliņa nekas nenotiks, bet no karstas pannas gan.

Conejito

Man ir stūris - Ikea karuselis imho ir ļooooti funkcionāla lieta skapītim, man tur 2 stāvos saiet visi katli, pannas, gaļas mašīna un kombaina detaļas. Man ir tas, kam plaukti izbīdās ārā, ielikšu linku. Parastie grozāmie man arī nepatīk. Ērti ir, ja iznāk uz āru.

Savukārt uz letes stūrī ir ielikti vaļēji plauktiņi, uz kuriem stāv tējas, zapCburciņas, zaļie zirnīši utml. Ļoti ērti, jo no svešas acs to stūri man aizsedz ledusskapis. Un kad nelieto, tiek iebīdīti gadžeti - kombaina pamatne, kafijdzirnavas.

Papildināts 29.05.2021 14:58:

https://www.ikea.lv/lv/products/virtuve/metod-sistema/virtuves-atvilktnes-un-stieplu-grozi/utrusta-stura-skapisa-izvelkamais-plaukts-art-40215292

Katram savs

Pirmos gadus bija grūti, bet tagad pavisam pierasts pāriet pāri virtuvei. Nav citas iespējas, jo traukus turu platajā atviltņu blokā, tam vietas nepietika tajā malā, bet augšējos skapīšos nevar likt, mūsu sēdošais cilvēciņš netiek klāt. Cilvēks pierod pie visa. Pie labām lietām ātrāk, pie tūdīgām mazliet vēlāk, bet pierod.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419587