Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkal jau virtuve.

baiba2

Conejito

Katram savs
Mēs trenējam bērnu. viņa ņem ārā no trauķenes, mēs liekam skapjos. Mums šķīvji stāv tuvu, bet krūzes, glāzes, karotes ir 2 iedaļas tālāk. Ja krāmē vienatnē, sanāk vispirms sakraut uz letes izstieptas rokas attālumā, tad salikt skapītī.

teite

baiba2
Ja apstākļi spiež, tad neko darīt. Bet, ja ir izvēles iespējas, tad tomēr ērtāk ir ērtāk. Bieži saskaros ar paciešamu, bet tomēr neērtību, kad gatavojot pie plīts, vajadzīga arī izlietne (mazgātus produktus likt gatavoties, noliet ūdeni, atputot utt.).

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Upene

Klāaaau, bet tas viedoklis, ka stūri apakšā bez dārgiem karuseļiem nevar izmantot. Kāpēc nevar? Man ir un izmantoju - stāv tur lietas, ko nevajag katru dienu - vafeļpanna, pīļpanna, ievārījumi, kartupeļi. Ir ērti, jo stūra durvis atveras pilnā platleņķī.

Papildināts 31.05.2021 11:21:

man patīk stūris. Arī uz virsmas

teite

Upene
Man šobrīd stūris vnk kā plaukts. Ļoti jāpiedomā pie kārtības un pa laikam jārevidē, kas aizmugurē aizstāvējis. Apakšā turu mazāk lietojamos traukus, visādas formas, plastmasas bļodas utt ko vieglāk izcilāt no tālākā pakša. Dzivot jau var, bet ērti nav. Palestīniešiem vispar nav māju.... Grēks sūdzēties.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Upene

Man arī ir plaukts, bet tikai pamīšus, nav pilns L burts, bet tikai gar vienu sienu. Bet nu man tur arī izlietnes apakša - man patīk, ka varu bezmaz iekāpt skapītī Šad tad pašnakarēju, pārlieku kautko uz priekšu, lai neaizstāvās (kādu kompotu). Bet nu teikt tagad, ka man taisnā plaukta aizmugurē būtu lielāka kārtība (ja nebūtu tas L stūris), noteikti nevaru. Un patiesībā tieši atvilknēs man ir vislielākais bardaks.

Ja man nāktos pašai tanī skapī rāpties iekšā lai kko atrastu, saskaldītu ar cirvi to stūra skapi

Šobrīd gan nākas plānot virtuvei stūri, un reāli riebjas tāda telpas izniekošana. Ja varētu, nekad neliktu stūri. Labi, ka ir opcija kā "magic corner", kad tie stūra plaukti pilnībā iznāk ārā no skapja, tik nu cena kodīga gan.

gaura

Upene
atkarīgs, cik vispār vietas ir virtuvē. Ja liela virtuve, tad, protams, var darīt, ko grib. Bet, ja katrs skapītis no svara, tad stūri jāizmanto max efektīvi. Tāpēc aizžmiedzu acis un apmaksāju magic corner .

Conejito

Nav jau tā, ka nav lietojams. Bet, ja plaukti iznāk ārā, tad nav jālauž mugura un acis, lai pa tumsu kaut kur dziļumā salūrētu, kas tur sen jau noslēpts. Ir jau lietojams viskautkas, jautājums, kā ērtāk. Tas karuselis nekādu kosmosu nemaksā.

Atvilktnēs, lai nebūtu bardaka, jālieto organaizeri/kastītes/atdalītāji, kas nu kurām mantām. Tad viss ir ordnungā un pārskatāmi.

teite

Upene
Atvilktnēs izmanto "organaizerus"? Kopš tie tika ieviesti, ir mūžīgā kārtība vispār ļoti noder visādas kastes, sadalītāji norobežojošās sieniņas, tad viss smuki stāv un nejaucas kopā. Ali nopirku pat zeķu un apakšveļas organizētāju. KĀPĒC to ātrāk neieviesu? ideāli viss vietās un fiziski nav, kur sajauktied, pue tam, lai cik dīvaini tad nebūtu, bet at organizētājiem paliek vairāk brīvas vietas

Papildināts 31.05.2021 19:18:

gaura
Bet tam magic corner arī nepaliek diezgan neizmantota telpa pa malam? Esmu dažādus skatijusied, bet neviens ludz galamnav uzrunājis tieši tā dēļ, ka tā pat nav 100% izmantota plaukta iekštelpa

Katram savs

Conejito
teite
Kādus organaizerus izmantojat? Man nav izdevies atrast labus. Ir plastmasas kastītes, tās ir labas, bet tāpat grūti piemeklēt ideālas pēc izmēriem. Katlu vāki tā arī mētājas pa atvilktni.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419587