Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkal jau virtuve.

baiba2

Katlu vākiem ir ikejas metāla organaizeris. Man patīk. Es pat plakanākās pannas tur reizēm sastutēju.

Astoņmizu zobgrauzis

Man nav pretenziju pret stūriem, bet 4 m virtuve kā reiz ir uz robežas, kad jādomā, kā ērtāk. Joprojām domāju, ka ērtāk / brīvāk bez stūra.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Conejito

Katram savs
Tā kā man Ikea virtuve, tad viņiem daudz kas ir tādos izmēros, lai tieši ieietu atvilktnēs. Vākiem, cepamplātnēm utml plānām lietām izmantoju šādu

https://www.ikea.lv/lv/rooms/virtuve/virtuves-ieksejie-organizetaji/virtuves-iekartas-organizatori/maximera-augstas-atvilktnes-sadalitajs-balta-krasa-caurspidigs-art-40242747

Mazām lietām seklajā atvilktnē ir galda piederumu organaizers.

Vidējām lietām - garšvielu trauki, plastmasas kastīšu vāciņi utml, ir Varriera kastītes.

teite

Katram savs
Atvilktnēs daļa ir vecie koka, daļa depo nopērkami dažāda garuma un platuma posmi kurus var saāķēt kopā kā vien gribas. Tiesa, ja atvilktnē nav bremzes, tad tie posmi var atlekt nost, tā iemesla dēļ nomainījām labākas sliedes.

Papildināts 03.06.2021 01:44:

Katlu vākiem ir uztaisīts izvelkams šaurs plaukts, kur visi vāki vertikāli salikti savā nišā. Vnk bija tieši brīva maza vieta starp sienu un plīti, ideāli vākiem

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419587