Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Soma uz dzemdību namu

Sosja

Sveiki,

Lūdzu padalaties ar savu dzemdību somu saturu, kādus "life hacks" izmantojāt?

Paldies

Vasarasoga

Mazie maisiņi. Sagrupēt visu. Higiēnas preces pašai vienai, mazajam citā. Drēbītes, komplektiņus pa izmēriem, salikt katru savā maisiņā. Uzrakstīt virsū, kurš izmērs. Vieglāk būs atrast nepieciešamo.

Elisha

Mazgāšanās, kosmētikas līdzekļus - šampūnu, kādu sejas tīrāmo toniku utt, sapildīju mazajos ceļojuma izm pudelītēs. Var arī uzreiz jau ceļojuma versijas sapirkt. Mazāk aizņems vietu, jo visu lielo tilpumu jau nevajag.

Piekrītu par "maisiņu principu". Man bija tie aizvelkamie, A4 formāta. Salikts pirmais komplekts pēc dzemdībām un atsevišķi rezerves komplekti.

Noteikti neaizmirst ielikt nepieciešamo krūšu galu apkopšanai:

- lanolīna ziede PURELAN (palīdz sadziedēt, nav jāmazgā nost pirms barošanas)

- kompreses krūšu galiem MULTI-MUM

Balta_kalla

Priecājos, ka mazajam līdzi paņēmu lielos flaneļa autiņus. Nepatika, ka DzN mazajam gultiņā bija tikai palags- tāds paciets un auksts, kad pieliek roku, kā arī tie lieti noderēja mazgājot dupsi- bija kur noslaucīt. Noteikti paņem bērnu ziepes- ja nu mekoniju nedabū nost tikai ar ūdeni.

Papildināts 31.05.2021 09:16:

Es, kārtojot savu dzemdību somu, meklēju info internetā, izlobīju to, kas tieši man ir aktuāls, sarakstīju visu kladītē un pēc tā saraksta arī somu saliku.

Paņem noteikti kaut ko ēdamu- ēst gribēsies ļoti

Tukši maisiņi netīrajām drēbēm. Neliels koferis uz riteņiem, nevis soma. Uzkodu batoniņi, jo nevar jau zināt kad piedzims. Jā naktī, ēst neviens nedos. Vecmāte lika vilkt bēbim pirmo komplektu raibu vai strīpaini, jo viņš vēl var būt bišķi netīrs ( taisnība) un sasmērēs smukās baltās drēbītes.

Ostore

Jā soma man bij ideāli salikta mazajam un nan, bet pietrūka ēdamais, est gribejas kad bij nakts gara, un brtokastis nebij. Un tad kad 20. 00 nogāja udeņi uzreizu uz dzemdību zāli, un gribejas est. To gan atcerēšos nākamo reizi batoninus veselīgus vai ko grauzamu

Bambi

Uzkodas. Mēs gaidījām līdz pēdējam un beigās sanāca paņemt līdz pāris batoniņus, no kuriem man slikti palika.

Purelen lanolīna ziede man bija svēta - bebim uz sausajiem pleķīšiem (daktere ieteica uzlikt), pašai krūtsgaliem un arī kā lūpu balzāms. Nav jāmeklē katra lieta atsevišķi pa somu.

Conejito

Nekas visā pasaulē negaršo labāk kā Snickers pēc dzemdībām

Vendija

Conejito
Es gan neteiktu, ka Snickers būtu laba izvēle, ja plāno barot ar krūti. Mazam no tās šokolādes var aši nelabas pumpas izsisties, ja nepaveicas.

Es par veselīgākām, cukuru mazāk saturošām uzkodām.

Laist domas brīvi, lai tās skrien klejot...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419615