Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Soma uz dzemdību namu

Sosja

Conejito

Vendija
Kāds nu kuram uzskats par mammas uztura saistību ar bēbju pumpām (un kādi nu ir evidence based medicīniski fakti). Bet ne par to tēma, katrs ēd, ko pats grib.

Ūdeni noteikti vajag! Un kādu saldumu, šokolādi var. Kāpēc? Vienkārši. Ja gadās asins zudumi lieli, daktere liek kaut ko no vieglajiem ogļhidrātiem fiksi dabot vēderā. Kad man dzima otrais, daktere vīru aizsūtīja pēc karstās šokolādes un kūkas gabala. Dīvaini, bet fakts.

Sev pamperus, paketes noteikti vajag. Mazulim pirmās drēbes atsevišķi salikt, lai vieglāk atrast. Es ņēmu arī sedziņu līdzi, jo pati uztamborēju mazajam. Labāk piekļāvās, nekā valsts dotā.

Kā jau meitenes raksta, labi, ja visu sadala pa maisiņiem. Man arī tā bija salikti komplekti un atsevišķi rezerves apģērbs mazulim. Visiem maisiņiem virsū sarakstīju izmērus apģērbam. Sev dušas želeja, šampūni utt bija salikti ceļojuma konteineros, bēbim ziepītes bija testa paciņās, tās beigās neizmantoju. Pamperi un mitrās salvetes bija aptuveni sarēķināts cik vajadzēs un ielikts koferī, lai nav par daudz mantu. Pirmās lietas ko vajadzēs bija saliktas atsevišķi Rimi auduma somā, tur bija apavi ko vilkt uzņemšanā, ērtāks apģērbs , daži pamperi/ paketes sev. Lai visu var uzreiz paķert un koferis uzreiz nav jāver vaļā. Ūdeni paņēmu mazās sporta pudelēs,lai viegli noturēt rokās, tās pēc tam ļāva uzpildît bez maksas pēcdzemdību nodaļā no ūdens automāta, dzert gribas nereāli pēc dzemdībām . Man vēl līdzi bija savs spilvens , to gan vīrs atveda vēlāk, jo sapratu, ka nebūs gulēšana, auto bija nolikts piena atslaukšanai pumpis, ja nu kas. Beigās arī tas noderēja. Mēs kaut kā nebijām domājuši, ka vajadzēs pudelīti un knupīti,beigās situācija bija tāda, ka vīram nācās uzreiz pēc dzemdībām iet to visu nopirkt, par cik bērnu veda uz intensīvo terapiju. Vēl man bija autiņi sagādāti, beigās ar tiem arī sedzu mazuli, jo bija ļoti liels karstums un siltās segas bija par traku.

vienīgais reālais ieteikums ir priekš sevis ņemt līdzi minimumu bet priekš bērna - visu iespējamo. pašai priekš sevis nebūs laika ne štātēties, ne taisīt skaistumkopšanas procedūras - ziepes, ķemme un dvielis pilnīgi pietiek + pāris maiņas drēbes. savukārt bērnam var vajadzēt dubultā paredzēto. es, personīgi, neko ēdamu līdzi neņēmu.

no priekšmetiem - blociņš ar pildspalvu jautājumiem un norāžu pierakstīšanai, tukšs maiss netīrajām drēbēm, telefona lādētājs

Anits

Jāņem pats minimums. Ja kas pietrūks, to var nopirkt vai atvest. Man bija viena sporta soma ar visām mantām.

Elisha

Piekrītu par mantām sev. Nepārspīlēt! Man bija ķip mājās braukšanas drēbes. Aizbraucu ar to pašu, ko atbraucu

Bet ko ēdamu gan labāk paņemt. Man ļooti prasījās kas vairāk. Katru ēdienreizi gaidīju ļoti un arī, ko dzeramu - tēja vai tie paši 3in1, 2in1. Man bija kumelīšu tēja, kuru dzēru pati un pie reizes tīrīju mazajam actiņas, muti un, ja nemaldos, arī nabiņu.

Bērnam, ko man pēc tam sagādāja, noderēja tas jūras ūdens, Hummer, espumizan pilieni un knupis, ko negribējām dot, bet slimnīca atdāvināja savu.

Ļoti noderīga tēma, paldies par idejām! Krāmēju savu somu un pakoju maisiņos, rakstu virsū.. nebūtu aizdomājusies! Minstinos tikai pie bērna drēbītēm, vai dalīt komplektos vai veidos - piem., īsroku bodiju maisiņš, garroku bodiju maisiņš, bikšu maisiņš, jo šobrīd nav ne jausmas par siltuma apstākļiem (potenciāli) jūlija izskaņā un varbūt taču tā, ka jānomaina tikai sasmērējušās bikšeles vai bodijs, nevis viss "komplekts". Vai es pārāk sarežģīju?

Beila

Panta
Man bija visas bērna drēbītes,atskaitot pirmo komplektiņu,vienā maisā.

Carino

Panta
Man liekas, ka sarežģī man līdzīgi kā Beila visas drēbītes bija vienā maisā, izņemot pirmās. Līdzīgi atsevišķs maiss ar drēbēm man un atsevišķs ar drēbēm vīram. Neko uz maisiņiem virsū nerakstīju, laiks pietika visu atrast

Elisha

Panta, tāpat, kā raksta meitenes - pirmais bija atsevišķi un pārējās drēbes kopā. Pirmajā bija vēl viens maisiņš ar pirmo cepuri un zeķēm, kuras uzvelk uzreiz tādam netik tīram, bet nu mums uzreiz satīrīja un saģērba, un tad tik iedeva un to neizmantoja, bet bija ielikts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419615