Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dvīņu māja kaimiņos

VeryLuckyGirl

MioMioMio

Bet tāpat jau nekur nevar zināt, kas ko uzcels blakus, ja pērk zemi.
Jā, šis! Ja nepirksi pati lielu gabalu, tad sazin ko var uzcelt blakus. Nedomāju, ka dvīņu māja ir tas trakākais. Ir vispār zemei citi varianti ko ņemt? Parasti jau esot baaaigias čakars atrast vispār kaut ko derīgu pēc cenas, atrašanās vietas utt. Ja šis ir vienīgais mīnuss un pārējais ok, tad man šķiet, ka galīgi nav nekas tik traks.


Resnā Žurka

Da nu ziemeļos. Absolūti netraucē sveši bebji zemesgabala otrā malā, toties piesegs no Z un būs siltāk.

Ja uztrauc potenciālie kaimiņi, tad jāpērk 1ha+ zeme un vēlams apkārt dabasparku, kur nedrīkst neko darīt.

Katram savs

MioMioMio
Bet troksnis, ja gribi gulēt pie atvērta loga?
Kā jau teica - viss atkarīgs, kādi kaimiņi. Manējie Nekad nav trokšņojuši pēc 23 un arī pievakarēs nav nekādu dzērājbļaušanu, mazu bērnu arī nav.

Papildināts 29.05.2021 20:43:

varbūt bēbis, kas ceļas 06.00
Kā var traucēt bēbis? Viņš tiks raudošs speciāli iznests ārā? Ja iekšā brēks, tad tak nedzirdēs.

Papildināts 29.05.2021 20:45:

Manuprāt, 3 vai 4 kaimiņi nemaina lietas būtību.

Papildināts 29.05.2021 20:48:

AR vienu kaimiņu biju rēķinājusies, bet ar diviem nē.
Bet kāda starpība?

Tu zini, kas tur dzīvos?

Varbūt padzīvojis pāris. Vai abi tādi. Bet jā, var gadīties skaļas jaunas ģimenītes ar bērnu bariņu. Par par esošajiem kaimiņiem nevar zināt - pārdos māju, ievāksies trokšņotāji. Ar to jārēķinās.


Paldies visiem!

Tad jau redzēs kā būs. Zemi pirksim, un pārējo tad jau redzēsim. Jo vieta smuka, laba, cena laba un gabals nav pats mazākais. Iestādīsim krūmus un būs cerams OK.

Papildināts 29.05.2021 22:55:

PS. Varbūt neprecīzi izteicos par kaimiņiem. Abās malās mājas nelielas un pieklājīgā attālumā, nav neviena zem logiem. Bet šī dvīņu māja tuvu manai robežai un mazs zemes gabals katram īpašniekam mājas priekšā tieši pie manas robežas.

Mēģināsim savu māju iebīdī dziļāk teritorijā prom no tās robežas.

Sviestabeka

Pie trokšņiem pierod, ja kas. Mums dzīvoklim zem guļamistabas logiem veikalu uzcēla, tieši pie logiem preču piegādes zona. Preces sāk piegādāt pēc sešiem rītā. Sākumā modos. Tagad guļu pie atvērta loga kā susurs. Neko nedzirdu.


Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Karma, vai sauc ka gribi. Nekad nevar zināt, kāds kaimins ir vistraucejosakais. Un vēl mazāk ar šo rēķinoties fiškot, kuru gabalu pirkt. Pērk to, kas patīk, kam iznak nauda, un kam ir reali plusi. Kaiminh izpausmes ir mainīga parādība.
man ir bijusi megadaydz kaimiņi dažādas vietas, bet secinajums viens- pirmkārt, jebkuru situāciju var izrunat, ja ir mēlē mute, otrkart , nevajag skatīties aiz stereotipiem.

Vistrakāk ir ja kaimiņi tieši blakus uzceļ dzīvojamo ēku šķūņa formā un skats no taviem viesistabas logiem paveras tieši uz to neglīto veidojumu. Bet pavisam traki ir tad, kad blakus ievācas kaimiņi - dedzinātāji/grilētāji un dūmu virziens ir tāds, ka tos pūš tieši tavā zemesgabalā. Tomēr nav jēgas pirms laika uztraukties, jo nav jau zināms, kādi būs kaimiņi. Ir arī tādi, kas savā zemesgabalā iziet tikai nopļaut zāli

Dvīņumājā gan jau paši savā starpā izkarosies, tev tikai atliks noskatīties.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419629