Vai visiem ģimenē ir vienojas ņemt mājdzīvnieks?

Katram savs

Slēdza Katram savs: "Paldies par viedokļiem!".
Katram savs

...jāvienojas ņemt mājdzīvnieku

Tēma papļāpāšanai. Paskatījos vakar pa LTV1 raidījumu "12 kucēni un mēs". https://ltv.lsm.lv/lv/tieshraide/12-kuceni-un-mes.-dokumentalu-filmu-cikls-original/live.360/

Bērni grib suni, sieva arī. Toties vīrs ir kategoriski pret, viņam ir fobija vai kas tamlīdzīgs. Nu, lūk, viņa viedoklis ne tikai netiek ņemts vērā, bet pat sieva paziņo, ka viņam, tāpat kā pārējiem būs jāstaidzina suns un jādarbojas ar viņu. Un pēc tam ar visādām viltībām cenšas "pieradināt" vīru pie suņa. (Neredzēju ar ko beidzās, tagad iet atkārtojums)

Jums tas liekas normāli? Manuprāt, ja to suni paņem, ignorējot kādu, tad vismaz negribētājiem ir jābūt pilnīgi atbrīvotiem no jebkādiem pienākumiem? Man žēl to vīru, bet viņš ar tāds memļaks, neskandalē.

Katram savs
Jums tas liekas normāli? Manuprāt, ja to suni paņem, ignorējot kādu, tad vismaz negribētājiem ir jābūt pilnīgi atbrīvotiem no jebkādiem pienākumiem? Man žēl to vīru, bet viņš ar tāds memļaks, neskandalē.

Nē nu pag, vecis būtu varējis noprotestēt arī bērnus, ka nav gribējis. Un tos tad arī sievai vienai pašai vajadzētu audzināt??? Mans vīrs manus kaķus sākumā tikai piecieta, tagad jau mīl. Un tāpat es, pirms viņa pat sporta ziņas neskatījos, tagad zinu visus mūsu sporta korifejus.

Ja gribi, lai viss notiek tā, kā gribi tu, neprecies, nesaisties ar citu cilvēku- dzīvo viens un kā tu pats gribi. To es autorei, jo es nedomāju, ka tāpat vien te parādījās tāda tēma.

Ronja82

Brālēnam ir suns, kuru ieviesa visa ģimene. Nē, viņš ar suni laukā neiet. Mājās paspēlējas, kopā guļ, bet laukā staigāt neiet.

Mums ir kaķis, kuru es ieviesu mūsu ģimenē, kasti nevienam tīrīt nelieku.

rojs2

Ja gribi, lai viss notiek tā, kā gribi tu, neprecies, nesaisties ar citu cilvēku- dzīvo viens un kā tu pats gribi.
bet to tad var teikt arī par tiem suņa gribētājiem - ar ko viena gribēšana ir lielāka par otra? kurš tad ir svarīgāks?

Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/

Man žēl to vīru, bet viņš ar tāds memļaks, neskandalē.
Kas tu esi tam vecim? Mīļākā, vai? Kāda tev daļa gar to, kā ne tavā ģimenē notiek dzīve???

BTango

Kastanja
Ja sieva vienpersoniski izlemjnpar labu bērnam un to arī ievieš par spīti vīra kategoriskajam nē, tad, manuprāt, vīram tomēr ir tiesības neiesaistīties. Bērna gadījumā tas gan ir nedaudz sarežģītāk kā ar suņiem.

hfgatbildot uz jautājumu - tas nav normāli. Ne tikai likt staidzināt, bet arī vest mājās, ja otrs ir TIK ļoti pret, nemaz nerunājot par situāciju, ka otram ir pat fobija.

Es ļoti aizdomātos par attiecībām, kurās mans viedoklis ir 0 vērts, nav nekādas cieņas un vēl pataisa par vergu, liekot staidzināt suņus, no kuriem paniski baidos.

Katram savs

Kastanja
Kāda tev daļa gar to, kā ne tavā ģimenē notiek dzīve???
Ko Tu tik agresīva?

BTango

Kas ar virsrakstu?

mikausite

Man liekas, ka ģimenē tomēr visiem ir jāvienojas, ka visi akceptē, ka būs tas dzīvnieks. Mums ar vīru bija tā, ka viņš gribēja mazas šķirnes sunīti, es teicu, ka suns var būt, bet es neuzņemos viņu staidzināt, ja viņš grib, pats arī staidzinās. Tā arī tas mums notika, es izvedu tikai pa retam, kad vīrs slims vai komandējumā vai vēl kāda šaize. Protams, par sunīti man bija prieks tāpat. Tagad man ir savs suns, vīrs piekrita tad, ja es viņu pati vedu ārā. . Nu tā tas ir mūsu ģimenē, katrs jau var ieviest savu modeli. Bet man negribētos, ka vīrs paņem sev suni un ar laiku suns pāriet manā ziņā.

BTango

Kastanja
Vai Tev nebija tēma par vīra māsu? Nav jau gluži pašas vīrs vai bērni, ne?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419637