Vai visiem ģimenē ir vienojas ņemt mājdzīvnieks?

Katram savs

Slēdza Katram savs: "Paldies par viedokļiem!".
Katram savs

Kastanja
To es autorei, jo es nedomāju, ka tāpat vien te parādījās tāda tēma.
Nē, man nav problēmu, bet man tas likās tik kliedzoši netaisnīgi, ka gribējās par to parunāt.

Papildināts 29.05.2021 17:14:

Es nevaru iedomāties, ka teiktu vīram - tev jādara tas un tas. Un otrādi.

Papildināts 29.05.2021 17:17:

BTango
Kas ar virsrakstu?

Nu tak. Reizēm nobrīnos, ka cilvēki nejēdz kaut virsrakstu pareizi uzrakstīt, Skaidrs, ka pašai arī tā sanāca. Izlabot tak nevar.

mikausite

Katram savs
Sapratu, ka tēma nemaz nav par suņiem.

Katram savs

mikausite
Nu bet protams. Par cilvēku attiecībām ģimenē.

Klusapele

Es arī redzēju to raidījumu. Pilnīgi negodīgi pret tēvu manuprāt. Tu negribi suni? Bet mēs ņemsim. Tu negribi viņu staidzināt? Bet nāksies. Negribi tīrīt aiz viņa? Būs jātīra un man vienalga ko tu saki. Kaut kā dīvaini tas izklausījās. Iespējams aiz aizvērtām durvīm saruna bija cita un tad raidījumā izdomāja pajokot, bet nu jā. Vīram viedoklis nedrīkst būt un ja ir, tas tāpat netiks ņemts vērā. Var ņemt suni, bet tad nelieciet vīram vākt aiz viņa.

Vinnny

Katram savs Par dzīvnieka ienākšanu vai ieviešanu ģimenē ir jāvienojas. Var būt kompromisi.

Ja kāds galīgi ir pret, jānoskaidro iemesli. Un te nonākam pie zelta klasikas - sarunām. Un to trūkst diemžēl daudzām ģimenēm.

Mums sadalīti pienākumi, par tiem vienojāmies pirms suņa ņemšanas. Tika izvērtēta ģimenes ikdiena, hobiji, vasaru plāni, treniņi, izbraucieni, izmaksas, - faktiski viss. Pilnīgi viss.

Un ir labi, jo pārsteigumu momentu nav.

Papildināts 29.05.2021 17:45:

Neatbalstu uzspiešanu darīt to, kas kādam nepatīk, ja šī nepatika bijusi pirms dzīvnieka paņemšanas.

Optimists optimistiem optimists.

Kastanja

Ja gribi, lai viss notiek tā, kā gribi tu, neprecies, nesaisties ar citu cilvēku.

Tieši tā! Tai sievietei nevajadzēja precēties, saistīties ar otru cilvēku, bet vajadzēja dzīvot vienai un ņemt suni, lai notiek tā, kā grib viņa. Egoisma kalngals!

Conejito

Imho, suni es varētu arī iemīlēt, lopiņš tak nav vainīgs. Bet pret vīru tā sajūta, ka es esmu mājās kaut kāds santehnikas inventārs, kura domas nevienam neinteresē, paliktu. Ntie stāsti ir par to, ka pāri izšķiras un lielajam suņgribim dzīvnieks vairs napig nav vajadzīgs, bet tas, kurš sākumā negribēja, uzņemas atbildību. Runa laikam ir par to, ka pēc dabas egoists, dabūjis ko vēlas, bieži vien iegūto nemaz vairs negrib.

Katram savs

Klusapele
Kaut kā dīvaini tas izklausījās. Iespējams aiz aizvērtām durvīm saruna bija cita un tad raidījumā izdomāja pajokot, bet nu jā.
Var jau būt, ka tas viss iestudēts. Bet zin kā, ja grib taisīt raidījumu par jocīgām ģimenes attiecībām, tad tas iederētos, bet te tas viss tika pasniegts, it kā tā arī jābūt.

Labi, ka šeit tādu variantu neuzskata par normu.

Papildināts 29.05.2021 18:44:

galaktika
Egoisma kalngals!
Viņa piesedzas ar bērniem. Bērni grib! Skaidrs, ka grib - kurš tad bērns negrib suni? Bet cik bērnu vāc kucēna kakas, iet katru dienu staigāt utt?

rojs2

mani laikam pierunāt mājā ieviest kaķi varētu tikai pār manu līķi... man (ar ļoti retiem izņēmumiem, kad saslēdzas divas personības ) ķaķi ļoti nepatīk...

Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/

Patricia L

Ja mēs paplašinātu tēmu par to, ar kādu cilvēku saistīt savu dzīvi, tad varu droši teikt, ka neprecētos ar vīrieti, kuram nepatīk dzīvnieki, nu es domāju, patīk ne tikai uz bildītēm un pa gabalu, un, kurš nepieņemtu manu esošo dzīvnieki un/vai neizskatītu par variantu tos kaut kad eviest. Ja man būtu aktuāli, tinderī tas būtu ar trekniem burtiem rakstīts. Un citām arī iesaku to ierakstīt, ne tikai acu krāsu un konta atlikuma ciparu.

Tas man ir tas pats, kā citām, kad vīrietis ir lieliska no visām pusēm, bet ir tikai viena jebkura lieta, kas nav pieņemama.

Bet par tēmu, ja tā ir noticis, ka vienam nepatīk, tad es nerēķinories ņemtu dzīvnieku, BET neuzkrautu arī rūpēties par viņu. Bet, no otras puses, cik gan jābūt riebīgam cilvēkam, lai neizvestu ārā/nepabarotu dzīvu radību, ja tās saimnieks objektīvu iemeslu dēļ to nevar.

Nu man neliekas simpātiskas čūskas, bet, ja vīrs tādu gribētu ieviest. Lai ievieš, bet es neiesaistītos. Kaut gan zinot sevi, ar laiku iepatiktos arī man.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18419637